Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (318) Komentarų: (0) (14.12.2015 - 17:12)

Kodėl homoseksualistai neturi jokių «teisių» Rusijoje

Jei manote, kad Europos šalyse visi iki vieno žavisi homoparadais, tai smarkiai klystate. Normalių žmonių pakanka visur, ir ten irgi nemažai tų, kuriuos vemt verčia visa ta bjaurastis. Tačiau jie nieko negali pasakyti, nes prieš tai jiems išplovė smegenis tolerantiškumu, politkorekcija, „žmogaus teisėmis“ ir kitomis informacinėmis šiukšlėmis, kurių tikslas vienas: atverti duris įvairiai bjaurasčiai. Vakarų žmogus, prieš pasakydamas, kad homoseksualistai jam bjaurūs, prasuka galvoje, kuo jį palaikys visuomenė. Ir supranta, kad palaikys jį „homofobu“, fašistu ir apskritai pragaro išpera. Ir dėl to jis geriau nutylės.

Rusijoje tokios situacijos, laimei, kol kas nėra. Mes galime atvirai kalbėti, ką norime ir dėka to galime išsiaiškinti, kodėl homoseksualistai neturi jokių „teisių“ iš tų, kurių reikalauja.

Vieno žmogaus teisės baigiasi ten, kur prasideda kito teisės. Kiekvienas pilnametis žmogus turi teisę rūkyti cigaretes. Bet jeigu jis pradės rūkyti mano laiptinėje, tai aš, nerūkantis, būsiu priverstas kvėpuoti jo dūmais. Jis pažeidžia mano teises. Dėl to įstatymas dėl draudimo rūkyti viešose vietose visiškai

pateisinamas. Tas pats ir su homoseksualistais. Bet kokios viešos kalbos apie savo orientaciją, pabrėžiančios jo įvazdį, drabužius, atributus, jau nekalbant apie masinius paradus – pažeidžia praktiškai visų žmonių, kurie tai mato, teises.

Europoje vos tik kas – homoseksualistai pradeda rėkti api teisių pažeidimus. Pavyzdžiui, nepriėmė jo į darbą – jis preadeda lakstyti po teismus ir ginti savo „teises“. O tai, kad jis paprasčiausias bukagalvis ir būtent dėl to nereikalingas firmai, daugeliui neberūpi – visi užsikrėtę tolerastija.

Esu girdėjęs apie homoseksualistą, kuris pas mus, Rusijoje, dirba labai rimtoje firmoje. Jis išties geras programistas ir gauna didžiulį atlyginimą, nes užsidirba jį. Į darbą jis ateina kaip visi, su kostiumu ir kaklaraiščiu, be jokių plunksnų ir kitokių šizofreniškų atributų. Ir nerėkauja apie „homoseksualistų teises“, o ramiai ir produktyviai darbuojasi. O laisvalaikiu kartas nuo karto apsirengia kaip klounas, lankosi homoklubuose ir t.t. Ir niekas jo teisių nepažeidinėja. Mums, normaliems žmonėms, tai atgrasu. Tačiau tai ryškus pavyzdys, kad visi „skylėtųjų“ persekiojimai Rusijoje – tai išsigalvojimas. Jie paprasčiausiai neturi pas mus daugiau teisių nei paprasti žmonės vien dėl to, kad jie „skylėti“ ir tai viskas.

Tačiau juos remia galingos Vakarų organizacijos, kurių tikslas ištvirkinti visuomenę, ją išardyti. Juk jeigu homoseksualistas turės daugiau teisių visuomenėje nei normalus žmogus – prie šito „judėjimo“ ims šlietis normalūs žmonės. Dėl ko homoorganizacijos įgaus vis didesnę jėgą, o nuo čia ir iki normalių žmonių persekiojimo nebetoli.

Homoseksualistai – ne visi iš eilės, o tie, kurie „kovoja dėl teisių“ – labai agresyvūs. Galima netgi sakyti, kad jų pažiūros labai artimos fašizmui. Jie vadina homofobais visus normalius žmones ir neapkenčia jų. Visi homofobai, t.y. Mes su jumis, pas juos bukagalviai, nereikalingi, nenaudingi ir t.t. O pažangos variklis – būtent jie, skylėtieji. Jų resursuose galima aptikri ir visiškai atvirų pasisakymų, tokių kaip „homofobai – tai genetinės šiukšlės, kurias reikia naikinti“.

Hitleris būtų šokiruotas, sužinojęs, ką tokius XXI amžiuje paskelbė „viršžmogiais“, tačiau pritartų tam entuziazmui, su kuriuo homoseksualistai naudojasi jo idėjomis.

Protingesni ir santūresni homoseksualistai aiškina, kad „tai tokia pati seksualinė orientacija, kaip ir jūsų, dėl to mes turime teiosę turėti tokias pačias teises“. Normalių žmonių akyse – anaiptol ne tokia pati. Iš kitos pusės – argi iš jūsų atėmė kažkokias pilietines teises? Man, pavyzdžiui, patinka grakščios miniatiūrinės merginos. Tačiau aš nerėkauju apie tai kiekvienoje sankryžoje, neorganizuoju paradų (nors bendraminčių susirasčiau gerokai daugiau už homoseksualistus), nereikalauju, kad mane priimtų į bet kokį darbą vien dėl to, kad man patinka būtent tokios merginos. Nelakstau po teismus su ieškiniais dėl „miniatiųrinių merginų mylėtojų teisių pažeidimų“, neįžeidinėju žmonių, kuriems patinka kitokios moterys ir, juo labiau, nevadinu jųū genetinėmis šiukšlėmis, kurias reikia naikinti.

Yra, tiesa, skirtumas. Jeigu aš einu apsikabinęs savo nedidukę grakščią draugę – man niekas žodžio nepasakys. O jeigu jūs, homoseksualistai, surizikuosite taip pavaikščioti – gali sumušti. Tai tikra tiesa. Tačiau tai – visos tautos pasirinkimas. Tai ne kokie nors atskiri buduliai (tokie gali bet ką užpulti), o dauguma normalių žmonių. Ir tautos pasirinkimą reikia gerbti. O jeigu jums visa tauta – „genetinės šiukšlės“, tai jūs patys esate fašistai ir esate verti atitinkamo elgesio su jumis.

Maža kas kam patinka. Kažkas galbūt mėgsta nuogas vaikštinėti namuose, bet jie gi nelaksto tokie gatvėmis, „kovodami dėl savo teisių“. Yra asmeniniai įpročiai, ir yra visuomenė, kurioje anaiptol ne visus tuos įpročius priimta demonstruoti. Ir jokio ypatingo statuso homoseksualistams ši taisyklė nenumato. Na, nepatinka tai žmonėms – tai kurių galų juos provokuoti?

< … >

Beje, pats žodis „homofobija“, kuriuo taip svaidosi skylėtieji, neturi jokios prasmės. Bet kokia fobija – tai paniškas, iracionalus kažko bijojimas. Pavyzdžiui, aukščio baimė. Prieina žmogus prie stogo pakraščio – jam ima suktis galva ir jis kuo greičiau traukiasi atgal. Nors tai viso labo trečio aukšto stogas. Štai čia – fobija. Arba, tarkime, klaustrofobija – žmogus nevažinėja liftu, nes uždara erdvė sukelia jam paniką. O pasidygėjimas bjaurastimi neturi nieko bendro su fobija. Kažkam kelia šleikštulį tarakonai, o kažkam į juos nusispjauti. Ir viena, ir kita – normalu. Fobijos – tai lengvi psichiniai sutrikimai. Vadinasi, homoseksualistai iš esmės vadina visus normalius žmones psichais. Ir kaip mes į tai turėtume reaguoti?

Iš viso to išvados: niekas Rusijoje atskirų homoseksualistų teisių nevaržo, kad ir kaip tam prieštarautų Vakarai. Štai kai kuriose islamo valstybėse jiems galvas kapoja, ir nieko – Vakarai tyli. Tačiau mūsų visuomenei nepatinka šita bjaurastis ir ji neleis, kad jai ją įpirštų. O tas, kuris eina prieš visuomenės nuomonę ir lenda į viešumą su savo paradais ir provokacijomis – tą baudžia mūsų baudžiamasis kodeksas už neapykantos ir priešiškumo tarp atskirų socialinių grupių kurstymą. Tinka čia ir kitas straipsnis – masinių neramumų organizacija. Ir tie žmonės turi atsakyti pagal įstatymą.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Rusija, Teisės, homoseksualistai, fobija, moralė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 318 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Valgomoji soda ir ricinos aliejus gydo 20 sveikatos pro...

Pastaraisiais metais, tradicinė medicina vėl įgauna pagreitį, o poveikis gydant natūraliomis priemonėmis - negali būti ginčijamas. Gausybė tyrimų patvirtino, kad šis receptas yra efektyvesnis nei įprasti vaistai.

paranormal.lt
Kvepalų daroma žala sveikatai ir aplinkai...

Jie kvepia maloniai, tačiau kas būtent juose kvepia? Parduotuvėse yra kvepalų su citrinos, medžių, gėlių aromatais, bet tai nereiškia, kad jų sudėtyje esama bent lašelio natūralių medžiagų. Ir jums niekas nepasakys, iš kokių med
paranormal.lt
Paruoškite imbierą nuo vėžio, artrito, cholesterolio...

Jis naudojamas plačiai, ypač veiksmingas peršalimo, gripo, kosulio, artrito ir skrandžio ligų atveju. Be to, imbieras gali padėti sumažinti nugaros skausmą ir raumenų skausmus, taip pat sumažinti padidėjusį cholesterolio ir cukr
paranormal.lt
Tirpios kavos kokybės patikrinimas ar mes nenuodijam ke...

Net geriausia tirpi kava - ne produktas, kuris turi būti vartojamas kiekvieną dieną. Nustatyti, ar geriate kerą kavą ar nuodą, labai lengva. Jums tereikia į šviežiai paruoštą kavą įlašinti kelis lašus jodo.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda