Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 26

Kuo labiau bijote būti apleistas, tuo greičiau ir būsite apleistas

Kuo labiau bijote būti apleistas, tuo greičiau būsite apleistas

Dažniausiai santykiai nutrūksta, kai vienas asmuo bijo būti paliktas ar paliktas, net jei tam nėra jokio pagrindo: jis pats sukuria tokį pagrindą. Kartais netiesiogiai, bet jis juos sukuria. Ir pernelyg dažnai jis tikrina siūlą, traukia už jo.

Kuo labiau bijai būti paliktas, tuo greičiau būsi paliktas. Toks yra dėsnis. Nes tas, kuris bijo, pradeda nesąmoningai transliuoti savo baimę tam, kurį myli. O svarbiausia, pradeda kabintis ir griebtis. Kartais nepastebimai, slaptai, neakivaizdžiai, tačiau kitas žmogus puikiai jaučia šį "lipimą" ir instinktyviai atsitraukia. Atsitraukia. Būtent tiek, kiek šis "griebimas" yra stiprus. Tas, kuris griebia stipriau; jį stumia praradimo baimė. O tas, kuris griebia, stipriau ir aštriau atsitraukia.....

Nėra jokios prasmės bijoti būti išmestam....

Pabandykite net juokaudami surišti žmogų ant virvės. Po kurio laiko jis pasijus nepatogiai ir pasiūlys jums nutraukti šį kvailą žaidimą. Jis norės nutraukti virvelę arba ją atrišti. Nutraukti arba atrišti nori tas, prie kurio pririštas žmogus. Net jei jis slepia savo jausmus ir apsimeta, kad viskas gerai. Siūlas pradės jį slėgti. O tas, kuris siūlą užrišo, taps erzinantis....

Tas, kuris bijo, kad jį paliks, nepastebi, kaip nuolat transliuoja tą patį klausimą: "Tu manęs nepaliksi?" ir reikalauja garantijų. Net jei kitais žodžiais jis sako... Nuolat kalba ir traukia virvę. Primena vyrui, kad jis yra ant pavadėlio. Net jei tai sąlyginis pavadėlis.

Ir šis priminimas prieštarauja mūsų "laisvės instinktui". Bet kuri sveika būtybė instinktyviai priešinasi bandymams apriboti jos laisvę. Laisvės atėmimas ir suvaržymas yra bausmė. Bausmė. 

Todėl dažniau nutrūksta tie santykiai, kuriuose vienas žmogus bijo, kad jį paliks, apleis, net jei tam nėra jokio pagrindo: jis pats susikuria tuos pagrindus. Kartais netiesiogiai, bet jis juos sukuria. Ir pernelyg dažnai jis tikrina siūlą, traukia už jo. Pernelyg dažnai žiūri į akis, pernelyg atidžiai stebi veido išraišką, neramiai stebi menkiausius elgesio pokyčius. Ir nuolat deda pastangas, kad sustiprintų santykius. Stiprina siūlą, tikrina jį, stipriau siuva... Jis tik taip daro, kad stiprina santykius ir tikrina jų tvirtumą. Ir taip elgdamasis jis beviltiškai jį griauna... 

Jis netiki, kad kitas žmogus nepaliks, nedings, nepaliks jo. Galbūt jam tai kažkada nutiko, galbūt jis iš prigimties yra nerimastingas - priežasčių yra daug. Tačiau būtent ši praradimo baimė veda prie neišvengiamo praradimo.

Kitas žmogus yra su mumis tik iš savo geros valios, jei kalbame apie meilę. Niekas kitas jo ten nelaiko. Tik jo jausmai mums. Jo meilė. Tačiau laisvės instinktas prieštarauja meilei. Laikyti ir kontroliuoti yra smurtas, nesvarbu, kokia forma ar laipsniu. Ir meilė praeina, ir žmogus išeina. Galbūt jis išvyksta į dar blogesnę vietą. Arba pas blogesnį partnerį. Bet jis išeina, nes taip veikia laisvės instinktas.

Nėra prasmės bijoti būti paliktam. Atvirkščiai - ši baimė sunaikina stipriausius santykius, stipriausią meilę. Santykių stiprybė slypi geroje valioje, asmeniniame troškime būti su tuo, kurį myli. Meilė miršta nelaisvėje. O vietoj virvės reikia sukurti tvirtą grandinę....

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 14:49 Receptai Pyragas prie arbatos per 5 minutes. Viską sumaišiau ir į orkaitę
Paprastas ir skanus naminis pyragas! Išsamų torto paruošimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 16:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo laringito
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Laringitas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo laringito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaista...

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 21:36 Receptai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau