Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 26

Ar esate subrendęs meilei? Patikrinkite 7 požymius!

Ar esate subrendęs meilei? Patikrinkite 7 požymius!

Daugelis žmonių svajoja apie tvirtus ir laimingus santykius. Tačiau ne visi yra pasirengę juos užmegzti iš tikrųjų. Dažnai žmonės elgiasi kaip kaprizingi vaikai, griaudami sąjungas dėl savo nesubrendimo. Tad kaip žinoti, ar žmogus yra subrendęs sveikiems ir brandiems santykiams?

Mano nuomone, yra 7 pagrindiniai pasirengimo meilei požymiai. Atidžiai juos perskaitykite - gali būti, kad prieš kurdami rimtus santykius turėsite prie ko nors padirbėti:

  • Pasitikėjimas savimi ir savo nuomonės vertinimas. Jei nuolat abejojate, ieškote kitų pritarimo - tai kelias į priklausomus santykius. Išmokite pasitikėti savimi, protingai įvertinti situaciją ir apginti savo poziciją.
  • Emocinė branda reiškia gebėjimą suprasti ir konstruktyviai reikšti jausmus. Nelaikykite nuoskaudų, nesikarščiuokite dėl nieko. Ramiai aptarkite problemas, ieškokite kompromisų.
  • Atsakomybė už save ir savo gyvenimą. Nesiskųskite, kad niekas jums nepadeda, ir nesitikėkite, kad problemos išsispręs savaime. Prisiimkite atsakomybę ir parodykite savo aktyvumą.
  • Tinkamas savęs vertinimas reiškia, kad objektyviai vertinate ir savo stipriąsias, ir silpnąsias puses. Ir esate pasirengęs dirbti ties pastaraisiais.
  • Realistiški lūkesčiai iš partnerio. Supraskite, kad tobulų žmonių nebūna. Egzistuoja tam tikrų savybių, kurios yra esminės, ir antraeilių trūkumų, su kuriais galite susitaikyti.
  • Finansinė ir emocinė nepriklausomybė. Jei partneris jums kaip "tėvas", sprendžiantis visas problemas - tai nerimą keliantis ženklas.
  • Vidinis pasirengimas kurti sąjungą. Tai ne sprendimas iš vienatvės, ne duoklė visuomenės nuomonei. O nuoširdus noras dalytis gyvenimu su konkrečiu žmogumi.

Baigdamas pokalbį, dar kartą noriu pabrėžti: santykiai iš vienatvės ar iš inercijos retai būna tvirti ir laimingi.

Faktas tas, kad vienatvė yra laikina emocinė būsena. Vos tik ji praeina, žmogus gali prarasti susidomėjimą ir suprasti, kad partneris jam iš tiesų netinka. Taip pat yra ir su santykiais iš įpročio arba dėl visuomenės spaudimo. Giliai širdyje suprantate, kad nesate viskuo patenkintas. Tačiau gyvenate kartu, nes "taip ir turi būti".

Rezultatas abiem atvejais apgailėtinas - laikui bėgant kaupiasi apmaudas, nusivylimas, blėsta meilė. Santykiai virsta varginančia pareiga. Išsiskyrimas tokioje situacijoje yra laiko klausimas.

Todėl rekomenduoju prieš pradedant santykius sąžiningai savęs paklausti: ar man tikrai reikia šio žmogaus? O gal tiesiog bijau vienatvės? Mielai padėsiu jums suprasti save asmeninio konsultavimo seanso metu!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2019 laikas 19:30 Receptai Karališkas obuolių pyragas: stulbinančiai skanus
Skanus pyragas su trapia tešla, grietinėle ir traškiu pabarsimu. Tikrai karališkas.

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 13:15 Receptai Bulvių kaukė Įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas.

Skaityti daugiau

25.06.2019 laikas 12:50 Receptai Avokado užtepėlė

Avokadą nulupame, išimame kauliuką ir minkštimą sutriname šakute, dedame išspausto česnako, apšlakstome citrinos sultimis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau