Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (481) Komentarų: (0) (01.04.2016 - 18:20)

Letargo miegas: tarp gyvenimo ir mirties

Negalavimas ne tik pasakose. Mieganti gražuolė, Snieguolė, Mirusi princesė... Tarp šių pasakų personažų yra daug kas bendro. Pikta, pavydi pamotė, išvijimas iš namų, klaidžiojimas baisiame tamsiame miške, o galiausiai - užnuodytas obuolys. Tačiau nelaimingoji, gulėdama krištolo karste, atrodo taip, tarsi miegotų.

Išgelbsti ją puikusis princas. Pasakoje stebuklą padaro jo bučinys, o iš tikrųjų svarbus yra išorinis impulsas - prisilietimas, pliaukštelėjimas, skausmo pojūtis. Atsibudimas toks pat netikėtas, kaip ir nugrimzdimas į katatoninę būseną - taip medikai vadina spontanišką sustingimą, kai visos organizmo reakcijos sulėtėja, tačiau nenutrūksta, o žmogus tampa nejudriu. Tokia būsena gali tęstis dienas, netgi metus.

Letargo miegas Iš senų laikų pasakojimai apie užmigusius letargo miegu ir palaidotus gyvus buvo perduodamos iš lūpų į lūpas.

Pirmasis toks dokumentinis liudijimas siekia 672-uosius metus prieš mūsų erą. Kretos poetas Epimenidas susipyko su giminaičiais, nes jie nepakankamai vertino jo kūrybą. Jis įsikūrė urve, kuriame pramiegojo... 57 metus. Tiesa, dabartiniai medikai teigia, kad tokia trukmė yra smarkiai perdėta.

Kai kuriose šalyse letargo miegas buvo laikomas velnio darbu. Jeigu kas nors susirgdavo šia reta liga, į namus būdavo kviečiamas šventikas, kuris skaitydavo maldas ir šlakstydavo namus bei patį ligonį švęstu vandeniu, o artimieji prašydavo sugrąžinti nelaimingojo sielą Dievui.

Kretos poetas Epimenidas pramiegojo 57 metusMūsų protėviai manė, kad miego metu žmogaus siela laikinai palieka kūną ir keliauja po kitus pasaulius. Tačiau yra pavojus, kad ji nuskris per toli, paklys ir neras kelio atgal. Iš tikrojo kelio ją išmuša šėtonas, pasiųsdamas kerus. Kelionė
tokia pavojinga, kad žmogus gali ir neprabusti. Tarpinė būsena tarp pasaulių -letargo miegas, kai dar maldomis galima kažką pataisyti.

Mūsų laikais praktiškai nėra jokios rizikos būti palaidotam gyvu. Medikai mano, kad netgi patys sunkiausi letargo miego atvejai ir mirtis - tai dvi visiškai skirtingos būsenos, jas neatskirti gali tik labai neatidus žmogus.

Įdėmiai įsižiūrėjus galima pamatyti, kad miegantysis letargo miegu pastebimai tolygiai kvėpuoja, jo akių vokai trūkčioja. Odos spalva - įprastinė. Galima užčiuopti pulsą, kuris kartais būna sulėtėjęs.

Ir tik labai retais atvejais pulsas būna vos užčiuopiamas, kvėpavimas - paviršutiniškas, o oda - išblyškusi ir šalta. Tačiau netgi šiuo atveju vyzdžiai reaguoja į skausmą, raumenys susitraukia, juos paveikus elektros srove, o elektrokardiograma ir encefalograma registruoja širdies ir smegenų veiklą.   

Panašumo su įprastiniu miegu mažai. Miegantį letargo miegu galima purtyti, apipilti šaltu vandeniu, laikyti prie ausies žadintuvą - jokio poveikio. Miegantysis nereaguoja nei į kalbinimą, nei į prisilietimus.

Letargo miego priežastys yra įvairios, pavyzdžiui, psichinis negalavimas ar smegenų auglys. Tačiau jį visada išprovokuoja stiprus emocinis sukrėtimas. Psichologai teigia, kad letargo miegu miegantieji yra žmonės, kurie pasąmonėje nori pabėgti nuo gyvenimiškųjų problemų. Dėl to dažniau letargo miegu užmiega jaunesnio amžiaus moterys. Galvos skausmas, tingumas, silpnumas - požymiai, kurie rodo, kad gali būti nugrimzta į letargo miegą.

Gyvieji lavonai

Rusų akademikas L Pavlovas aprašė ligonį Ivaną Kačalkiną, kuris miegojo 22 metus - nuo 1896-ųjų iki 1918-ųjų metų. Letargo miego priežastimi, kaip dažnai būna, buvo susijusi su psichika: pacientas buvo prisiekęs monarchistas ir į miego būseną nugrimzdo po žinios apie Aleksandro II nužudymą.

Kaip rašė akademikas Pavlovas, jis „gulėjo tarsi gyvas lavonas be jokio judesio ir neištardamas nė vieno žodžio". Maitinamas buvo zondu. Galų gale ėmė savarankiškai judėti, kėlėsi ir nueidavo į tualetą, netgi pavalgydavo be kitų žmonių pagalbos, tačiau ir toliau paliko gyvo

augalo įspūdį. Gydytojai manė, kad tai yra silpnaprotystė - sunkios šizofrenijos formos pasekmė. Tačiau jie buvo neteisūs.
Likus nedaug laiko iki mirties Kačalkinas atsigavo ir gydytojams papasakojo: visus tuos metus jis suprato, kas vyksta šalia jo, tačiau jautė baisų, neįveikiamą raumenų sunkumą, jam netgi kvėpuoti buvo sunku.

Iš sustingimo Kačalkiną išvedė naujas sukrėtimas - jis išgirdo ligoninės personalo pokalbį apie Nikolajaus II šeimos sušaudymą. Prabudęs iš letargo, vyras ilgai negyveno - jis mirė 1918-ųjų metų rugsėjo mėnesį dėl širdies nepakankamumo.

Kita istorija nutiko Kazachstane, Celinogrado mieste (dabar - Astana) mokykloje per literatūros pamoką. Mokytoja padarė pastabą mokinei, ši ėmė verkti. Verkė kruvinomis ašaromis. Mergaitė buvo skubiai nugabenta į ligoninę. Ten jai pasidarė dar blogiau: rankos ir kojos nutirpo, akys užsimerkė, kvėpavimas tapo beveik nepastebimas, veido bruožai paaštrėjo.

Ką daryti? Artėjo savaitgalis, todėl buvo nuspręsta atidėti tyrimus iki pirmadienio. Neblaivūs sanitarai, palaikę mergaitę mirusia, nuvežė ją į lavoninę. Ten ji atsigavo nuo skausmo, kai budintis patologas pradėjo daryti... skrodimą. Mergaitė liko gyva, tačiau ne vienerius metus jai teko lankytis pas psichiatrą.

Pats ilgiausias oficialiai užregistruotas letargo miego atvejis, įrašytas Gineso knygoje, nutiko 1954-ais metais Nadeždai Lebedinai, kuriai tuo metu buvo 34 metai. Po barnio su vyru ji užmigo ir miegojo 20 metų - atsibudo tik 1974-ais metais. Atsibudusi moteris netikėjo, kad praėjo tiek daug metų. Jai atrodė, kad barnis įvyko visai neseniai.

Tiesiog fantastiškas nutikimas atsitiko Gardino srities produktų bazės sandėlininkui Granatkinui. Susiginčijęs su draugais, jis gavo stiprų smūgį į galvą. Užpuolikas pagalvojo, kad Granatkinas mirė, todėl „lavoną“ užkasė sniege.

Praėjus 22 dienoms miškakirčiai miške aptiko siaubingą radinį ir nuvežė vyrą į morgą. Tačiau suledėjęs kūnas buvo toks kietas, kad skrodimas buvo atidėtas iki ryto. Ryte patologas pastebėjo, kad vyro vyzdžiai reaguoja į šviesą, paspaudus nagus jie truputį paraudo. Tačiau Granatkino kvėpavimo nesijautė, pulsas buvo neužčiuopiamas. Gydytojas paskelbė diagnozę - gilus letargo miegas dėl smūgio į galvą. Pacientą pavyko atgaivinti, šią istoriją galima laikyti tikru stebuklu.

Nazira užmigo ir miegojo 16 metų Neretai po letargo miego prabudęs žmogus tvirtina, kad įgavo neįprastų sugebėjimų. Nazira Rustemova užmigo, kai jai buvo ketveri metai amžiaus, ir miegojo 16 metų. Ji atsibudo 1985 m. rugpjūčio 29 d. nuo telefono skambučio. Anot merginos, tai nebuvo miegas: „Aš gyvenau tenai“, - tvirtino Nazira.

Ji bendravo su protėviu, kuriam buvo 14 -os kartos anūkė: Jis buvo garsus mistikas, mokslininkas, dvasinis gydytojas ir poetas bei gyveno XII amžiuje, pasakojo Nazira. - Jo vardas - Achmedas Jasavi, jo garbei Turkmėnijoje pastatyta didelė šventykla. Su juo vaikščiojau soduose ir prie ežerų. Ten labai gera".

Grįžusi į įprastą gyvenimą Nazira įgijo sugebėjimą nusakyti ateitį, matyti vidaus organus, girdėti už kelių kilometrų esančių žmonių pokalbį, matyti tai, kas vyksta už storos sienos. Laikui bėgant šie sugebėjimai ėmė silpti, o bandymai juos suaktyvinti sukeldavo galvos skausmą, nualpimus, kraujo tekėjimą iš nosies.

Zojos sąstingis Įdomu tai, kad kai kurie katatonijos būsenoje esantys žmonės miega sėdėdami ar net stovėdami. Į tokią būseną nugrimzdusios jaunos moters istorija tapo filmo „Stebuklas" pagrindu. Jame rodoma, kaip pagrindinė filmo herojė keletą mėnesių stovėjo tarsi statula.

Ši reali istorija nutiko 1956-ais metais Kuibyševe (dabar Samara, Rusija). Ji į psichiatrijos vadovėlius įtraukta pavadinimu „Zojos sąstingis" - pagal merginos vardą. Mieste prasidėjo panika, pasigirdo kalbų apie pasaulio pabaigą, visą šį reikalą į savo rankas perėmė KGB, Zoja atsigavo netikėtai, beveik nieko neatsiminė. Vėliau paaiškėjo, kad ji puikiai girdėjo, kas vyksta aplink ją, ir netgi reagavo: ji buvo įsitikinusi, kad kalbėjo su žmonėmis, ėjo į darbą ir gyveno įprastą gyvenimą. Ir tai nebuvo kliedesiai: sutapo labai daug detalių. Visa ši istorija buvo įslaptinta.

Nejaugi užkrečiama?

„Nieko nepaprasto neįvyko, - įsitikinęs medicinos mokslų daktaras, Rusijos Medicinos mokslų akademijos Psichinės sveikatos centro vadovaujantis mokslinis darbuotojas Vladimiras Vorobjovas. - Katatoninis sindromas, kuris kartais pasireiškia kaip stabas, dažniausiai būna viena iš ūmios šizofrenijos formų. Praėjusio amžiaus 6-7 dešimtmečiais tai buvo gana paplitęs susirgimas: psichiatrijos ligoninėse buvo skirtos ištisos palatos šiam susirgimui gydyti. Šiandien šią patologiją jau išmokome gydyti, todėl ji pasitaiko žymiai rečiau“.

Vėliau Zoja daug ir dažnai sirgdavo, nualpdavo, daugiau dirbti nebegalėjo, o po kelių metų mirė.

Tai praktiškai visų miegojusių letargo miegu bruožas, kuris visiškai paneigia teiginį, kad dėl medžiagų apykaitos sulėtėjimo jie nesensta ir laikas jiems tarsi sustoja. Iš tiesų, dėl dehidratacijos, raumenų atrofijos, silpnos vidaus organų veiklos ir kraujotakos visi jų gyvybiniai procesai kaip tik nukenčia. Labai dažnai šie žmonės sugrįžta į gyvenimą, būdami neįgaliais.

Vieni gydytojai letargo miegą laiko medžiagų apykaitos sutrikimu, kiti - miego patologija. Anglų gydytojai Raselas Deilas ir Endrius Čerčas pasiūlė savo hipotezę. Tirdami ligos istorijas, jie pastebėjo, kad labai dažnai užmigusieji letargo miegu sirgo angina, o tai reiškia, kad jie buvo paveikti bakterinės infekcijos. Taip pat paaiškėjo, kad streptokoko ir bakterijos ir joms artimos diplokoko bakterijos pas visus letargu miegančius žmones išlieka labai aktyvios ir mutuoja, laikui bėgant.

„Bakterijos, sukeliančios paprastą anginą, pasikeitė ir įgavo formą, kuri skatina letargo miegą, arba, moksliniai žodžiais tariant, Encaphilitis Lethargica, - pasakoja Vladimiras Vorobjovas. -Versija tokia: imuninė sistema, susitelkusi į ataką prieš gerklę, į nervų sistemą praleidžia parazitą. Yra paveikiamos vidurinės smegenys, prasideda uždegimas. Tai, anglų kolegų nuomone, reiškia, kad letargija yra infekcinė liga, kuria galima užsikrėsti".

Rašytojo Gogolio laikais užmigusius letargo miegu bandė sugrąžinti į gyvenimą, nuleidžiant kraują ir dedant siurbėles, tačiau tai tik dar labiau blogino ligonių būklę: juk miegančiųjų letargo miegu ir taip labai žemas kraujospūdis.

XX amžiaus 4-o dešimtmečio pabaigoje buvo pasiūlytas naujas gydymo būdas: iš pradžių ligoniui į veną suleisdavo migdomųjų preparatų, o po to stimuliuojančio preparato. Nuo to žmogus 5-10-iai minučių atsigaudavo. Tačiau efektas buvo trumpalaikis. Pažadinimui iš letargo miego naudojama hipnozė, taip pat psichotropinių preparatų injekcijos. Tačiau universalaus būdo dar nerasta.

Ar gydyti pranašiškus sapnus?

Rusijos Mokslų akademijos P. Lebedevo Fizikos instituto vedantysis mokslinis darbuotojas, fizikos ir matematikos mokslų daktaras Michailas Menskis mano, kad letargo miego paslaptis gali būti atskleista kvantinės mechanikos pagalba. „Mūsų sąmonė - tai smegenų savybė priimti realybę, kaip vienintelę egzistuojančią. Kvantinė mechanika tvirtina, kad šių realybių yra begalybė, - aiškina Menskis. - Kai mes esame be sąmonės, mūsų smegenys veikia visiškai kitaip".

Ar gydyti pranašiškus sapnus? Tačiau kol kas klausimų yra daugiau nei atsakymų. Kokia pranašiškų sapnų ir kitų „nesąmoningų" regimų jutimų prigimtis? Kas tai yra aiškiaregystė ir telepatija? Kas tuo metu vyksta su sąmone? Jeigu ji atsijungia, kas ją tada pakeičia? Iš tos pačios serijos yra letargijos paslaptys.

„Jeigu mūsų pasaulį traktuoti kaip kvantinį, kuriame egzistuoja daugybė realybių, galima daryti prielaidą, kad tuo metu, kai mūsų sąmonė laikinai atsijungia, mes keliaujame į paralelines realybes, - kalba profesorius. - Mūsų sąmonė tik ribotai gali suvokti, panašiai kaip akidangčiai trukdo arkliui pamatyti, kas vyksta aplinkui. Sąmonė - tai mūsų akidangčiai, be kurių mes, gali būti, išeitumėme iš proto. Juk net trumpalaikis pažvelgimas už mūsų sąmonės horizonto kartais sukelia baimę ir nesusipratimą. Tokiu būdu, iliuziniai yra ne kiti pasauliai, kuriuos matome sapnuose ar sąmonei esant neįprastoje būsenoje, o priešingai, iliuzija yra įsitikinimas tuo, kad mūsų realybė yra vienintelė ir kitų neegzistuoja".

Daugeliui mokslininkų, kūrybinėms asmenybėms yra žinoma nušvitimo būsena, dažnai aplankanti miego metu - primena Michailas Menskis. Kvantinės fizikos požiūriu tai nieko nuostabaus. Juk nelogiškas pažinimas turi kur kas didesnę duomenų bazę, nei logiškas.

Be to, dėl kvantinės mechanikos lygčių grįžtamumo „nesąmoningoje" būsenoje atsiranda priėjimas ne tik prie visų reikšmių, bet ir prie visų laikų. Mes galime pažvelgti į ateitį ir pamatyti visus jos variantus. Tą patį galima pasakyti ir apie praeitį.

„Letargo miego nereikia bijoti, kaip kokio maro, jį reikia analizuoti ir panaudoti pasaulio pažinimo riboms išplėsti, - mano Menskis. - Kiekviename mūsų glūdintys sugebėjimai gali suteikti galimybę keliauti po paralelinius pasaulius, nenugrimzdus į transą ar apsvaigus nuo narkotikų. Tokią išplėstą sąmonę turės ateities žmogus. Jis galės gauti bet kokią informaciją kitose realybėse, lygiai kaip mes prisimename pernykštes atostogas ar neseniai perskaitytą knygą".

reklama

Šioje istorijoje: letargo miegas, bakterijos, diplokoko bakterijos, Miegas, Sąmonė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 481 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam

paranormal.lt
Kuo naudinga želatina ir kaip ją galima panaudoti...

Želatina – maisto produktas, kuris gali būti lapelių arba grūdelių forma, beskonis ir bekvapis, išgaunamas iš gyvūnų ir žuvų audinių. Žodis želatina kilęs iš lotynų kalbos žodžio „gelatus“, reiškiančio &bdqu

paranormal.lt
Banano gydomosios sąvybės...

Išmeskite vaistus į šiukšlių dėžę: Šis vaisius gydo geriau nei bet kuris kitas vaistas! Kam reikalingi vaistai dabar?
paranormal.lt
Puikus ir nebrangus būdas balinti dantis tik per 15 min...

Kiekviena svajoja apie baltą šypseną. Nepriklausomai nuo didelio kavos vartojimo, juodos arbatos, rūkymo ar tiesiog dėl dantų priežiūros stokos jūsų dantys gali tapti geltoni. Užuot mokėję nemažus pinigus profesionaliam balinimu

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.