Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paslaptys suaugusiems » Peržiūrų: (608) Komentarų: (0) (24.05.2015 - 15:42)

Striptizas mylimajam – subtilus viliojimo menas

Apie stirptizą galima išgirsti daug skirtingų nuomonių: vieniems tai vulgaru ir neskoninga, kitiems – subtilus viliojimo menas. Psichologų nuomone, striptizas gali pagerinti atvėsusius santykius bei įnešti naujų spalvų į rutina virstančius santykius. Tad galbūt išties meilės fronte verta išbandyti šį tą naujo?

Kodėl verta tai išmėginti?

Kiekvienas vyras svajoja turėti seksualią merginą, kuri džiugintų jį ne tik savo moterišku švelnumu bei žavesiu, bet kartais pabūtų ir tikra viliokle, pamaloninančia jį netikėtais žaidimais, o daugeliui moterų tai atrodo nesuprantama, jos per mažai pasitiki savimi, be to, neretai turi įvairių kompleksų dėl savo kūno. Tačiau santykių ekspertai tikina, kad tokie nekalti žaidimai, kaip viliotinis ar striptizas pagerina partnerių santykius. Striptizas mylimam žmogui suteikia naujų potyrių, paįvairina kasdienį gyvenimą, išskiria adrenalino bei laimės hormonus, išlaisvina užspaustas emocijas bei sukuria nepamirštamų prisiminimų. Be to, tai dar vienas būdas, kuriuo galima išreikšti savo jausmus, susižavėjimą bei potraukį mylimam žmogui.

Svarbiausia pasirūpinti detalėmis

Apsisprendus sušokti striptizą, visų pirma, reikia tinkamai jam pasiruošti. Jeigu tai nėra atliekama dažnai, o galbūt ketinama šokti pirmą kartą, tikėtina, kad jaudulio bus išties daug, o neapgalvotos detalės romantišką vakarą gali greitai paversti visišku fiasko. Todėl pirmiausia vertėtų apžvelgti patalpą, kurioje ketinama šokti. Įvertinti erdvę, baldų išdėstymą, galbūt gali prireikti atlaisvinti šiek tiek vietos, kad būtų galima laisvai judėti, o jei kambaryje yra pakankamai daug vietos, šiam išskirtiniam šokiui galima pasitelkti ir tokių papildomų elementų, kaip kėdė, lankas ar aerobikos kamuolys. Vertėtų priminti, jog detalės vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl vertėtų atkreipti dėmesį ir į apšvietimą bei nuspręsti, koks tą vakarą bus reikalingas: pritemdytas, raudonų atspalvių, ryškių spalvų ar žvakių šviesa. Tiesa, šokant žvakių šviesoje, reikėtų turėti omenyje, kad darant staigius judesius jos gali užgesti ir kambarį paskandinti visiškoje tamsoje.Kitas, itin svarbus dalykas – muzika. Ja svarbu pasirūpinti iš anksto. Vertėtų apgalvoti, kokia ji turėtų būti, kiek laiko truks, nuolat kartosis viena daina, o galbūt skambės mylimojo mėgstamiausių dainų įrašai? Rekomenduojama, kad muzika būtų ritminga, ne itin greita, tačiau ir ne visiškai lėta. Galima ir net patariama, parepetuoti tam tikrus šokio judesius, pasisemti idėjų iš filmų ar internete laisvai prieinamų vaizdinių medžiagų. Juk šokant šį šokį labai svarbu jaustis užtikrintai dėl kiekvienos sekundės ir kiekvieno savo judesio arba, kitaip tariant, laikyti padėtį savo rankose.

Viliojanti apranga

Dailūs apatiniai viena svarbiausių striptizo detalių. Jei yra žinoma, kas patinka vyrui, patariama į tai ir atsižvelgti renkantis garderobą. Jeigu mylimajam patinka kelnaitės su juostele, verta atsisakyti kasdienių kelnaičių. Bent jau šiam kartui. Jei vis tik nėra žinoma, kas žavi antrąją pusę, visuomet patariama rinktis juodus nėrinukus. Daugeliui vyrui būtent toks apatinis trikotažas yra seksualiausias. Liemenėlė turėtų pakelti krūtinę, tačiau jos per daug nesuspausti, nes krūtinei veržiantis iš liemenelės tikrai nebus jaučiamąsi patogiai. Priblokšti mylimąjį galima pasitelkus šiek tiek vaizduotės ir aprangą paįvairinus prisegamomis nėriniuotomis kojinėmis, keliaraiščiu, korsetu, skrybėle, diržu, pirštinėmis ar boa, tačiau bene svarbiausias elementas – aukštakulniai. Juos apsiavus išryškėja kūno privalumai bei moteriškas siluetas. Tiesa, prieš šokį rekomenduojama pasimokyti su jais vaikščioti, pamėginti atlikti tam tikrus šokio judesius. Svarbu, kad aprangos detalių nebūtų per daug ir ją būtų paprasta dailiai nusimesti. Nepatariama rengtis per galvą apsivelkamų ar sudėtingai susagstomų drabužių. Norint sužavėti mylimąjį tikrai nėra būtina naudoti visų seksualių detalių. Juk seksualumą nuo vulgarumo skiria labai plonytė riba.

Tvirtas nusiteikimas – gera pradžia

Pasiryžus žengti šį žingsnį, vertėtų apgalvoti ir tai, kaip šią mintį pateikti mylimajam. Galima iki pat vakaro šią staigmeną išlaikyti paslaptyje arba pateikti ją kaip nors originaliai. Kuris pirmas palieka namus arba, kuris anksčiau sugrįžta? Jeigu vyras iš namų išeina vėliau, galima palikti raštelį, kuriame būtų parašyta, kad šį vakarą laukia staigmena ir šalia palikti kokią nors intriguojančią detalę, pavyzdžiui, plunksną ar boa. Jeigu mylimasis grįžta vėliau, galima jį pasitikti kiek kitaip nei įprastai, pavyzdžiui, plaukuose segint raudoną rožę ar paruošus išskirtinę vakarienę. Jei norima staigmeną parodyti iš karto, siūloma staiga, nieko neaiškinant išjungti televizorių ar kompiuterį, prigesinti šviesas, įjungti pasirinktą muziką ir pradėti šou. Norint nustebinti mylimąjį, galima jam palikti originalius nurodomuosiuos ženklus, kuriais sekdamas jis ateitų iki veiksmo vietos.

Gundymo paslaptys ir technikos

Pradėti šokį reikėtų palengva, leidžiant muzikai užvaldyti erdvę. Galima pasitaisyti plaukus bei drabužius, pasilenkti, kad tarsi visai netyčia pasimatytų gili iškirptė. Naudojant kėdę galima pakviesti mylimąjį ant jos prisėsti. Svarbu užmegzti akių kontaktą, judėti elegantiškai ir lėtai, žaisti žvilgsniu. Nusiėmus kiekvieną detalę, akcentuoti apnuogintą kūno vietą, pavyzdžiui, nusimetus švarkelį, lėtai paglostyti rankas. Nebijoti erzinti mylimojo, nes tai vienas maloniausių ir svarbiausių striptizo elementų. Patariama vaidinti pasiekiamą ranka, tačiau vis dėl to neprieinamą. Leisti mylimajam pasigėrėti gražiu mylimosios kūnu. Taip pat jį galima pavaišinti mėgstamu gėrimu, nors tai gali šiek tiek blaškyti jo dėmesį, todėl geriau to vengti, kad visas vyro dėmesys būtų skirtas tik moteriai. Paprasti, tačiau efektingi klasikiniai judesiai, pavyzdžiui, sėdmenų sukimas aštuonetais, nugaros rietimas, lėtas savo kūno glostymas, nugaros atsukimas ir žiūrėjimas per petį bei grakštus kojų kilnojimas. Jeigu yra galimybė pasinaudoti siena, patariama nugara prisispausti prie jos, rankas iškelti virš galvos ir lėtai, slenkant nugara per sieną, leistis ja žemyn.

Erzinančios vilionės

Viso šokio metu svarbu diktuoti žaidimo taisykles ir išlaikyti vyro susidomėjimą. Galima paprašyti mylimojo pagalbos nusirenginėjant, pavyzdžiui, leisti jam numauti prisegamas kojines ar keliaraištį. Tačiau vien draudimas liesti šokėjos kūną yra vienas seksualiausių kankinimų, galinčių kaip reikiant įaudrinti mylimojo kraują. Norint jį visiškai priblokšti, rekomenduojama sukiotis visiškai šalia jo, suvelti jam plaukus, šnibždėti į ausį, pirštu pakelti jam smakrą ar lenktis arčiau, tarsi ruošiantis bučiuoti, o tuomet švelniai nustumti jo galvą atgal. Erzinti, gundyti ir atrodyti nepasiekamai – vieni svarbiausių striptizo elementų. Jei mylimajam pavyksta tai iškentėti ir išlaikyti šį iššūkį, būtina apdovanoti jį užsitarnautu prizu.

Įdomu

  • Pirmą kartą žodis „striptizas“ paminėtas tik 1938 metais, nors įvairios jo apraiškos randamos dar Senovės Graikijos laikais.
  • Auletridės – pirmosios profesionalios šokėjos, siekiančios šokiu seksualiai sujaudinti vyrus.
  • „Šešių pėdų taisyklė“ – tai draudimas striptizo šokėjoms (šokėjams) prisiartinti prie žiūrovų arčiau negu 1,80 metro (galioja San Diege, JAV).
  • Islandijoje uždrausta šokti striptizą.
  • Tempest Storm – seniausia, profesionali striptizo šokėja, perkopusi aštuntą dešimtį. Šokusi tokioms garsenybėms, kaip E. Presley, F. Sinatra, D. Martin, M. Rooney, N. King Cole bei kt., ši garbaus amžiaus moteris vis dar šokiais džiugina klubo lankytojus.

Patarimai

  • Šukuosena ir makiažas: Rekomenduojama susisukti kuodelį, kurį vienu judesiu būtų patogu paleisti. Tam galima naudoti ploną medinį pagaliuką. Makiažo pasirinkimas priklauso nuo asmenybės, tačiau patariama lūpas pasidažyti raudonu lūpdažiu, o akis paryškinti juodai, sukurti vadinamąjį katės žvilgsnį.
  • Šokant striptizą patariama nebijoti improvizuoti ir susikurti seksualų įvaizdį: sekretorės, mokytojos, slaptos agentės, mokinukės, tarnaitės ar tokį, kuris patinka jūsų mylimajam.
  • Nusirenginėjant patariama aktreipti dėmesį, kur nukrenta drabužiai. Prieblandoje šokant su aukštakulniais reiktų saugotis išmėtytos aprangos, už kurios lengvai galima užkliūti, nugriūti ir susižeisti.
  • Rekomenduojama muzika: Joe Cocker – You Can Leave Your Hat On, Nina Simone - Feeling Good, Vikki Carr – The Silencers, Red Prysock - Purple Wail, Billie Holiday - The Stormy Blues, Juliette Greco - Deshabillez-Moi, The WeekndEarned It“ ir kitos dainos iš filmo „50 pilkų atspalvių“, Bitter:sweet – Dirty Laundry, Amy Winehouse – Back To Black, Kings Of Leon – Sex on Fire, Aerosmith – Crazy, Depeche Mode – Personal Jesus, Madonna – Justify My Love, Gwen Stefani – Luxurious , Beyonce – Freakum Dress, Kylie Minogue – Chocolate, Kyuss – Gloria Lewis, Andre 3000 feat. Norah Jones – Take Off Your Cool.

Suaugusiems TV

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Striptizas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 608 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vyskupai, dienraščiui „La Repubblica“ pasakojo iš pareigų 2012-aisiais pasitraukęs dvasininkas M.Bonfa
paranormal.lt
Egzemos naikinimo priemonės natūraliu būdu...

Padeda šviežių kopūstų košelės, sumaišytos su kiaušinio baltymu tvarsčiai. Tvarsčius keisti 1-2 kartus per dieną.
paranormal.lt
Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savai...

Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savaitę - nuostabus receptas! Šis receptas daugeliui padėjo išvengti operacijos!
paranormal.lt
Atsikratykite strijų naudojant šiuos 7 būdus...

Strijų gali atsirasti po svorio padidėjimo, svorio praradimas ar nėštumas. Yra daug losjonų, kremų, chemijos pilingas (odos šveitimas) ar lazerinė chirurgija kuri padeda pašalinti strijas. Sėkmės priklauso nuo odos tonuso, amžia

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa