Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2021 » Sausio » 2

Nancy Pelosi’s San Francisco Home Vandalized with Pig’s Head, Fake Blood

Nancy Pelosi’s San Francisco Home Vandalized with Pig’s Head, Fake Blo
  • 02.01.2021
  • 1.0 Reitingas
  • 272 Peržiūros
  • Aptarti

(Paranormal) Nancy Pelosi’s $5 million San Francisco home was vandalized overnight with a pig’s head surrounded by red paint according to reports.

(Article by Niamh Harrisc republished from NewsPunch.com)

It was also spray-painted with a message appearing to allude to the failed $2,000 stimulus checks.

Photos posted on social media show the House Speaker’s white garage door defaced with black graffiti text reading: ‘$2k Cancel RENT! We want everything!’

Mail Online reports: The message appeared to be in reference Pelosi’s recent efforts to increase the second round of COVID relief checks to $2,000, which have been repeatedly rejected by Senate Majority Leader Mitch McConnell.

The vandals also spray-painted two letter As enclosed in circles, most commonly known as the symbol for anarchism.

Underneath the disturbing message on the driveway was a pool of red paint with a pig’s head placed at the center of the pavement.

According to TMZ, San Francisco Police had been called to the home on reports of vandalism at the property in the early hours of New Year’s Day.

Officers arrived around 3am and documented the incident in a report, but it is unclear if there are any suspects. DailyMail.com has reached out to the San Francisco Police Department for comment.

VandenBerghe, a self-proclaimed patriot and independent journalist that has been featured on conservative news outlets in the past, accused police in her post of trying to cover up the incident after the city reportedly called in the vandalism. 

‘City called to clean up at 3am & police attempting to stop photos of scene. Media SILENT,’ she tweeted. 

The San Francisco mansion is located in the city’s swanky Pacific Heights neighborhood and counts as one of Pelosi’s several residences in California. 

The four-bedroom, three-bathroom house has an estimated worth of $5.4million, according to property records.

Nancy Pelosi, US, News

The home was also once the site of a small protest in September, when Pelosi came under fire for getting her hair styled at a local salon that had been closed under COVID-19 restrictions.

The Speaker of the House is yet to comment on the incident as of Friday evening. 

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau