Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Balandžio » 14

Matrica minta mūsų kančiomis

  • 14.04.2023
  • 4.5 Reitingas
  • 325 Peržiūrų
  • Aptarti

Matrica minta mūsų kančiomis

Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

Nikola Tesla sakė: „Mūsų pasaulis yra panardintas į didžiulį energijos ((liet. Agna)) vandenyną, mes skrendame begalinėje erdvėje tokiu greičiu, kurį sunku suvokti. Viskas aplinkui sukasi, juda – viskas yra energija".

Ką reiškia Žmogaus Jausmai ir Emocijos? Kodėl mums reikia Meilės, Džiaugsmo, Laimės, Užuojautos, Gailesčio, Pykčio, Pavydo ir kitų Emocijų? Tai aiškinama tuo, kad Žmogaus emocijos yra Agnos šaltinis.

Tačiau pati Gyvybinė agna yra neutrali. Gimdamas kiekvienas Žmogus gauna jos atsargą. Tolimesnis jos paleidimas ir papildymas priklauso nuo vidinių veiksnių - kiekvieno Žmogaus charakterio, temperamento, dvasinių tikslų, gyvenimo būdo, ir išorinių - įvairių subtilaus pasaulio subjektų, aplinkinių žmonių ir įvairių socialinių reiškinių.

Nuovargis, menkas darbingumas, bloga nuotaika – visa tai rodo Agnos atsargų išeikvojimą. Norint to išvengti, būtina nustatyti Gyvybinės agnos šaltinius, o prireikus iš jų semtis Dvasinių jėgų tolimesnei veiklai.

Kvantinėje fizikoje viskas yra Agna. Mes esame būtybės, sudarytos iš virpesių. Kiekvienas Virpesys prilygsta Jausmui. Kiekvienas Jausmas verčia mus virpėti. Virpesių pasaulyje yra tik dviejų rūšių virpesiai: teigiami ir neigiami. Jame vyksta subtilių agnų stiprinimas ir mainai.

„Kaip šauksi, taip atsilieps".

„Panašus pritraukia panašų“.

Kiekviena mūsų mintis skleidžia virpesio dažnį į Visatą, o šis dažnis grįžta į Šaltinį, todėl jei Žmogui kyla blogų minčių, nevilties, liūdesio, pykčio, baimės, visa tai sugrįš į jį sustiprėjus.

Aplinkiniai daro įtaką Žmogaus virpesių dažniui. Džiaugsmingi, laimingi žmonės padės mums pakelti Dažnį. Skundžiantys, besikeikiantys ir pesimistiškai nusiteikę žmonės Dažnį mažina. Sunkioji muzika, kalbanti apie mirtį, išdavystę, liūdesį, apleidimą, mažina virpesių dažnį. Filmai ar laidos apie bėdas, mirtis, išdavystes sumažina Dažnį. Viskas, kai blogai kalbama apie daiktus ir žmones, sumažina Virpesių dažnį.

Dėkingumas pakelia mūsų Dažnį.

Kančios, baimės energija yra tokia galinga, kad gali pamaitinti daugelį subtilaus Pasaulio esybių. Taigi jos stengiasi neleisti Žmogui būti laimingam. Kuo daugiau Žmogus kenčia, tuo daugiau Agnos jis suteikia joms. Kuo mažiau Žmogus turi Agnos, tuo sunkiau jam atsispirti jos praradimui.

Laimingas, kūrybingas žmogus yra kupinas Agnos. Tai trukdo esybėms ir yra pavojinga Matricai. Kuo labiau priešiniesi neigiamoms mintims, tuo labiau esi provokuojamas ir išbandomas. Galbūt todėl taip sunku būti laimingam šiame pasaulyje.

Jei neatiduosi savo Gyvybinės agnos, sugebėsi sukurti savo Realybę savo nuožiūra.

Autorius: Algis Davenis

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau