Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Spalio » 5

Putino uogos su degtine rusiškai

Putino uogos su degtine rusiškai

Putinas tai toks labai neįprastas augalas, kurio visos dalys yra uogos, žievė, žiedai - gali būti naudojami kaip maistas arba kaip vaistas. Taip pat reiktų pasakyti, kad putino nuopelnus pripažįsta ne tik liaudies, bet net ir oficiali medicina, bent jau šitaip teigia supersadovnik.ru.

Kultūrinio putino uogos nėra tokios didelės ir ne tokios karčios kaip laukinio jo giminaičio, bet gydomaisiais tikslais rekomenduojama naudoti karčius vaisius. Jei norisi putino uogas tiesiog įtraukiame į savo racioną ir sulaukiame gero derliaus, savo žemės sklype galima pasisodinti saldžiavaisių putinų veisles.

Putino uogų paslaptis yra "pasislėpusi" jų cheminėje sudėtyje. Vaisiuose yra iki 32 procentų cukraus, mikroelementai bei mineralai, didelis kiekis vitamino C, taipogi vitaminai А, Е, Р ir К, organinės rūgštys (pvz., valerijono), pektinas, taninai, glikozidas viburninas (jis putino uogoms suteikia kartumo bei pasižymi gydomosiomis savybėmis) ir daugybė kitų naudingų medžiagų žmogaus organizmui.

Apie putino uogų gaminimą su medumi jau pasakojau, o šį kartą papasakosiu apie savo močiutės receptą, kaip gaminti su degtine. Močiutė man paaiškino, kad tai rusiškas receptas, bet labai tiksliai negalėjo pagrįsti, kodėl būtent rusiškas, na bet močiutė pasakė, tai taip ir aš sakau, kad gaminame rusiškai.

Taip pat ji pažymėjo, kad toks receptas yra labiau subalansuotas vyrams, nes gydo nuo prostatos ligų.

Putino uogos, degtine, rusiškai, uogos, sveiki patiekalai, kosulys

Ingredientai

  • putino uogos
  • degtinė.

Recepto paruošimas

1. Putino uogas užpilame degtine, kad apsemtų ir laikome tamsoje tris savaites (21 dieną).

2. Antpilą vartojame po vieną šaukštą (gurkšnį) tarsi profilaktinę priemonę nuo prostatos ligų.

3. Tiesą pasakius, man asmeniškai po 3 savaičių ta degtinėlė gavosi lengvai rožinės spalvos - labai kažkaip nerimtai pasirodė, tai aš uogas dar su mediniu grūstuvėliu pamaigiau - šitaip spalva kelia pasitikėjimą, o gydomųjų savybių tikrai nesumažėjo.

4. Mėginkite gaminti ir skanauti. Nesirkite!

Rekomendacija: Daugiau sveikos mitybos receptų rasite: Sveika mityba ir receptai.

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau