Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Spalio » 2

Putino uogos su medumi žiemai - gydo nuo kosulio

Putino uogos su medumi žiemai - gydo nuo kosulio

Jeigu po pirmų šalnų pririnkote fantastiško raudonumo putino uogų - toks receptas bus kaip tik jums. Rekomenduoju visiems pasigaminti putinų uogų sirupo, kuris padeda stiprinti atšiaurių žiemos sąlygų sekinamą organizmą, taip pat papildo vitaminų atsargas, padeda esant sausam kosuliui arba gerklės skausmui. Receptas visiškai nesudėtingas, o pagamintas sirupas būna malonaus skonio.

Ingredientai

  • gerai prinokusių putino uogų (1-os dalies)
  • natūralaus bičių medaus (1-os dalies).

Recepto paruošimas

1. Pirmiausia nuplauname, nuvalome bei nusausiname putinų uogas.

2. Tada, stengdamiesi nesutraiškyti uogų, nuskiname jas nuo šakelių.

3. Paimame vidutinio dydžio (0,7-1 litro) stiklinį indą ir iki pusės pripilame pasiruoštų uogų.

4. Po to paprasčiausiai stiklainį užbaigiame pildyti medumi.

5. Stiklainį uždarykite ir padėkite vėsioje vietoje, kol medus tirpdamas ištraukia iš uogų sultis ir šitaip pasigamina sirupas (užtrunka mažiausiai 7-10 dienų).

6. Jeigu medui betirpstant stiklainyje dar atsiranda tuščios vietos, ją galima užpildyti papildomai įdedant medaus.

7. Patarimas: Putino uogų kauliukai yra nuodingi, bet gaminant sirupą su medumi jų išimti visai nereikia, tiesiog vartojant sirupą nepamirštame jų nevalgyti.

8. Taip pat svarbu pažymėti, kad liaudies medicinos mėgėjai ne vieną kartą tobulino ir savaip pakeitė medaus bei putino uogų mišinio receptą, tad kituose šaltiniuose jis gali būti aprašomas kiek kitaip. Pavyzdžiui, kiti receptai gali rekomenduoti iš anksto pašalinti visus kauliukus, tada būna gaminamos trintos putino uogos su medumi (jei naudosite tokį paruošimo metodą, tada vartojama visa masė, o ne tik išsiskyręs sirupas, nes nuodingoji dalis - kauliukai jau pašalinti iš anksto).

9. Naudojimas: Kai jau stiklainyje aiškiai nebesimato medaus, o tik rausvas sirupas - jau galima pradėti naudoti. Sirupas padeda atsigauti išsekusiam organizmui, papildo vitaminų atsargas, padeda skaudančiai gerklei ir esant sausam kosuliui. Vartoti reikia vos po vieną valgomąjį šaukštą keletą kartų dienoje. Naudoti reikia ir sirupą, ir uogas. Jeigu valgome uogas, nepraryjame kauliukų, didesnis jų kiekis yra lengvai nuodingas mūsų organizmui.

10. Nepamirštame naudoti sausą šaukštą arba nesemiame sirupo iš viso indo, o įsipilame, kiek reikia vienam kartui. Jei į mūsų sirupą pateks vanduo, tai jis gali pradėti rūgti. Jeigu pastebėjote rūgimą geriau patartina nebenaudoti. Gero naudojimo ir skanaus!

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau