Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (819) Komentarų: (0) (30.08.2015 - 14:18)

Aiškiaregiai ir burtininkai Rusijoje

Šiuolaikinė Rusija turi ir keistą, daugumai atvykėlių nepastebimą pusę. Nors sunku nustatyti tikruosius skaičius, manoma, kad ten savo veikla užsiima apie 100 tūkst. apsišaukėlių aiškiaregių, burtininkų ir raganų. Jie teigia, jog gali padėti įvairiais klausimais – asmeniniais, verslo, sveikatos ar net teisiniais.

Jei esate nepatenkintas savo atlyginimu, galite nusisamdyti burtininką, kuris užkeiks visą kompanijos buhalterijos departamentą. Kiti okultistai žada padaryti, kad bankas jums duotų paskolą, rašo calvertjournal.com.

„Tačiau daug brangiau užkeikti bankus, – teigė vienas burtininkų verslo atstovų. – Tam reikia pasitelkti juodąją magiją.“

Dar viena populiari paslauga – apsauga nuo piktos akies. Kiti burtininkai už tam tikrą sumą pasirengę padėti išspręsti meilės problemas, pavyzdžiui, pykstančią antrąją pusę priversti atsiprašyti.

Alkoholio ir narkotikų problemos taip pat išsprendžiamos magijos pagalba.

Ateinantys skundžiasi problemomis

Britų žurnalistas Marcas Bennettsas nusprendė labiau pasidomėti šiuo užsiėmimu, todėl apsilankė pas 30-ies metų amžiaus burtininkę Mariną.

„Per dieną priimu apie 20 klientų, – teigė ji. – Kartais daugiau.“

Jos kambaryje buvo daugybė krištolinių rutulių, ypatingas galias įrodančių patenkintų klientų laiškų, degė smilkalai.

„Dauguma pas mane ateinančių žmonių patiria asmenines, verslo, sveikatos arba karjeros problemas, – sakė Marina. – Galiu padėti žmogui kilti karjeros laiptais, tačiau mano burtai tokiu atveju veikia tik 6-erius metus, todėl jei klientas per šį laiką neįsitvirtina savo naujojoje pozicijoje, nieko negaliu padaryti.“

Žurnalistui nebuvo įdomu, ar Marinos galios yra tikros. Jis labiau norėjo sužinoti, kodėl burtininkai ir aiškiaregiai tokie populiarūs šiuolaikinėje Rusijoje.

Pasirodė griuvus Sovietų Sąjungai

Sovietų Sąjungos metais, kiekviename kaime ar miestelyje buvo po burtininkę, kuri ištarusi burtažodį galėdavo išgydyti arba prakeikti.

Savaime suprantama, dauguma burtininkų dėl tuometinės politinės situacijos turėjo veikti slapta.

Kai sugriuvo Sovietų Sąjunga, visi burtininkai ir raganos ėmė reklamuotis viešai. Visur pasklido anksčiau drausta magija ir mistika.

Burtininkai senosiose Komunistų partijos posėdžių salėse bandė iškviesti Lenino dvasią. Senos moterys turguje pardavinėjo stebuklingus amuletus. Aiškiaregiai per televiziją rodė magiškus gydymo seansus.

„Sovietų Sąjunga savo piliečius išmokė nebūti atsakingais už save, – teigė Nikolajus Naricinas, psichoanalitikas, kuris daug rašė apie okultizmą Rusijoje. – Kažkas mumis rūpinosi ir už mus nuspręsdavo viską – kur gyvensime, ką valgysime, dėvėsime, veiksime.

Kai ši sistema sugriuvo, žmonės jautėsi pasimetę. Būtent tada pasirodė okultistai, aiškiaregiai ir burtininkai. Jie pasiūlė už pinigus išspręsti visas mūsų problemas. Tai buvo labai viliojantis pasiūlymas.“

Minia paklusdavo jo valiai

Žymiausias sovietų ekstrasensas – Anatolijus Kašpirovskis, kuris išgarsėjo dėl hipnozės seanso, per televiziją transliuoto 1989-ųjų spalį.

Šis psichoterapeutas apklausose būdavo įvardinamas kaip populiariausias asmuo. Borisas Jelcinas turėdavo tenkintis antra vieta.

A.Kašpirovskis didžiuosiuose Rusijos miestuose pasirodydavo gyvai ir iš daugybės susirinkusių žmonių varydavo demonus.

Jis savo ir nuraminančiu, ir gąsdinančiu balsu per savaitę išgydydavo milijonus.

„Jei kenčiate dėl aukšto kraujospūdžio, jis sumažės...jei esate susižeidę, pagysite...“- sakydavo jis, ir minia panirdavo į transą.

A.Kaįšpirovskio didžiausias priešas buvo Alanas Čiumakas, ekscentriškas, žilas vyras.

Jis savo rytinės laidos metu, po trumpo prisistatymo, pusvalandį tylėdamas lėtai judindavo rankas, kad gydančia energija pakrautų žiūrovų namuose esančius stiklainius bei puodus su vandeniu.

Pasak skelbimo laidos metu, A.Čiumakas penktadieniais padėdavo kovoti su alergijomis, o vėliau skirdavo laiko žmonėms, kenčiantiems dėl skrandžio problemų.

Dirbo kartu su vyriausybe

Griuvus Sovietų Sąjungai, rusų meilė magijai nesumažėjo. B.Jelcinas buvo vienas iš milijonų, kuriuos žavėjo paranormalūs reiškiniai.

Jis per 8-erius Kremliuje praleistus metus patvirtino ne vieną keistą projektą, pavyzdžiui, skyrė lėšų energijos traukimui iš akmenų.

Eduardas Kruglijakovas 1999-aisiais teigė, kad ekstrasensai dirba visose Rusijos Federacijos saugos tarnybose.

„1995-ųjų gruodį buvo pasamdyti 127 aiškiaregiai, kad surastų Chabarovske nukritusį keleivinį lėktuvą, – rašė laikraštis „Novaja Gazeta“. – Jis buvo rastas po dviejų savaičių, kai ministerija ėmė svarstyti apie oro gynybos sistemų radarų panaudojimą.“

Tačiau ne visiems burtininkams baigėsi gerai. Grigorijus Grabovojus 2006-aisiais nuteistas kalėti 11 metų todėl, kad 2004-aisiais sielvartaujančioms motinoms pažadėjo prikelti jų vaikus – teroristinio išpuolio Beslano mokykloje aukas.

Jis iš kalėjimo paleistas 2010-aisiais, praėjus tik pusei skirto termino.

Magija – panaši į revoliuciją

Tokie garsūs aiškiaregiai kaip A.Kašpirovskis, A.Čiumakas ir G.Grabovojus – tik matomiausias įrodymas, kad egzistuoja troškimas tikėti, jog egzistuoja stebuklingas, kitoks sprendimas visoms gyvenimo problemoms.

„Paprastą Rusijos gyventoją glumina šiuolaikinis pasaulis, – teigė N.Naricinas. – Jam kyla įvairių klausimų. Kaip atsiranda finansinės krizės? Ką reiškia tie parlamente priimti įstatymai? Kodėl mano atlyginimas buvo sumažintas perpus? Žmogus kreipiasi į raganas ir burtininkus, kad gautų atsakymą. Jis tikisi, kad jie gali padėti.“

Žurnalistas taip paklausė Marinos nuomonės – kodėl žmonės taip dažnai ją kreipiasi?

„Rusija yra šalis, kuri nuolat keičiasi, – sakė ji. – Rusai visada pasirenka radikaliausią, neįprasčiausią būdą išspręsti problemoms. To dalis – ir visos revoliucijos bei gyvenimo pasikeitimai.

Tiesą sakant, revoliucija mažai skiriasi nuo magijos. Abu šie dalykai ilgam pakeičia realybę.“

 

reklama

Dorotėja Noreikaitė Šaltinis

Šioje istorijoje: kašpirovskis, sovietų sąjunga, čiumakas, Rusija, aiškiaregiai, Burtininkai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 819 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Stonkus: žmonės, kurie ragina skiepytis, savo vaikų nes...

Gydytojų patarimai gali klaidinti, skiepai pakenkti nervų sistemai, o jei sugriautume mitą apie druskos žalą – išnyktų pusė ligų, sako Medicinos mokslų daktaras Vytautas Stonkus. Anot jo, medicina turėtų gydyti visą žmo

paranormal.lt
Mokslininkai aptiko sėklas, kurios gali išgydyti vėžį...

Vėžys - mūsų laikų maras, mokslininkai leidžia milijonus dolerių bandymams rasti vaistus nuo mirtinos ligos. Šiame straipsnyje mes pateiksime jums tyrimo rezultatus, kuriuos atliko Kentukio universiteto ekspertai. Jų rezultatai
paranormal.lt
Imbieras, obuoliai ir citrinos greitai išplaus toksinus...

Kūno valymas! Sukaupti toksinai storojoje žarnoje gali būti pavojingi bendrai sveikatos būklei. Galite išvalyti tiesiąja žarna šiuo paprastu savadarbiu receptu, kuris apima imbieru, obuoliais, jūros druska ir citrina.
paranormal.lt
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems jų nereikia. Mitas tik pusiau mitas, nes tikrai yra, nors ne tiek daug, kaip būtų galima pamanyti.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.