Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (1016) Komentarų: (0) (30.08.2015 - 14:18)

Aiškiaregiai ir burtininkai Rusijoje

Šiuolaikinė Rusija turi ir keistą, daugumai atvykėlių nepastebimą pusę. Nors sunku nustatyti tikruosius skaičius, manoma, kad ten savo veikla užsiima apie 100 tūkst. apsišaukėlių aiškiaregių, burtininkų ir raganų. Jie teigia, jog gali padėti įvairiais klausimais – asmeniniais, verslo, sveikatos ar net teisiniais.

Jei esate nepatenkintas savo atlyginimu, galite nusisamdyti burtininką, kuris užkeiks visą kompanijos buhalterijos departamentą. Kiti okultistai žada padaryti, kad bankas jums duotų paskolą, rašo calvertjournal.com.

„Tačiau daug brangiau užkeikti bankus, – teigė vienas burtininkų verslo atstovų. – Tam reikia pasitelkti juodąją magiją.“

Dar viena populiari paslauga – apsauga nuo piktos akies. Kiti burtininkai už tam tikrą sumą pasirengę padėti išspręsti meilės problemas, pavyzdžiui, pykstančią antrąją pusę priversti atsiprašyti.

Alkoholio ir narkotikų problemos taip pat išsprendžiamos magijos pagalba.

Ateinantys skundžiasi problemomis

Britų žurnalistas Marcas Bennettsas nusprendė labiau pasidomėti šiuo užsiėmimu, todėl apsilankė pas 30-ies metų amžiaus burtininkę Mariną.

„Per dieną priimu apie 20 klientų, – teigė ji. – Kartais daugiau.“

Jos kambaryje buvo daugybė krištolinių rutulių, ypatingas galias įrodančių patenkintų klientų laiškų, degė smilkalai.

„Dauguma pas mane ateinančių žmonių patiria asmenines, verslo, sveikatos arba karjeros problemas, – sakė Marina. – Galiu padėti žmogui kilti karjeros laiptais, tačiau mano burtai tokiu atveju veikia tik 6-erius metus, todėl jei klientas per šį laiką neįsitvirtina savo naujojoje pozicijoje, nieko negaliu padaryti.“

Žurnalistui nebuvo įdomu, ar Marinos galios yra tikros. Jis labiau norėjo sužinoti, kodėl burtininkai ir aiškiaregiai tokie populiarūs šiuolaikinėje Rusijoje.

Pasirodė griuvus Sovietų Sąjungai

Sovietų Sąjungos metais, kiekviename kaime ar miestelyje buvo po burtininkę, kuri ištarusi burtažodį galėdavo išgydyti arba prakeikti.

Savaime suprantama, dauguma burtininkų dėl tuometinės politinės situacijos turėjo veikti slapta.

Kai sugriuvo Sovietų Sąjunga, visi burtininkai ir raganos ėmė reklamuotis viešai. Visur pasklido anksčiau drausta magija ir mistika.

Burtininkai senosiose Komunistų partijos posėdžių salėse bandė iškviesti Lenino dvasią. Senos moterys turguje pardavinėjo stebuklingus amuletus. Aiškiaregiai per televiziją rodė magiškus gydymo seansus.

„Sovietų Sąjunga savo piliečius išmokė nebūti atsakingais už save, – teigė Nikolajus Naricinas, psichoanalitikas, kuris daug rašė apie okultizmą Rusijoje. – Kažkas mumis rūpinosi ir už mus nuspręsdavo viską – kur gyvensime, ką valgysime, dėvėsime, veiksime.

Kai ši sistema sugriuvo, žmonės jautėsi pasimetę. Būtent tada pasirodė okultistai, aiškiaregiai ir burtininkai. Jie pasiūlė už pinigus išspręsti visas mūsų problemas. Tai buvo labai viliojantis pasiūlymas.“

Minia paklusdavo jo valiai

Žymiausias sovietų ekstrasensas – Anatolijus Kašpirovskis, kuris išgarsėjo dėl hipnozės seanso, per televiziją transliuoto 1989-ųjų spalį.

Šis psichoterapeutas apklausose būdavo įvardinamas kaip populiariausias asmuo. Borisas Jelcinas turėdavo tenkintis antra vieta.

A.Kašpirovskis didžiuosiuose Rusijos miestuose pasirodydavo gyvai ir iš daugybės susirinkusių žmonių varydavo demonus.

Jis savo ir nuraminančiu, ir gąsdinančiu balsu per savaitę išgydydavo milijonus.

„Jei kenčiate dėl aukšto kraujospūdžio, jis sumažės...jei esate susižeidę, pagysite...“- sakydavo jis, ir minia panirdavo į transą.

A.Kaįšpirovskio didžiausias priešas buvo Alanas Čiumakas, ekscentriškas, žilas vyras.

Jis savo rytinės laidos metu, po trumpo prisistatymo, pusvalandį tylėdamas lėtai judindavo rankas, kad gydančia energija pakrautų žiūrovų namuose esančius stiklainius bei puodus su vandeniu.

Pasak skelbimo laidos metu, A.Čiumakas penktadieniais padėdavo kovoti su alergijomis, o vėliau skirdavo laiko žmonėms, kenčiantiems dėl skrandžio problemų.

Dirbo kartu su vyriausybe

Griuvus Sovietų Sąjungai, rusų meilė magijai nesumažėjo. B.Jelcinas buvo vienas iš milijonų, kuriuos žavėjo paranormalūs reiškiniai.

Jis per 8-erius Kremliuje praleistus metus patvirtino ne vieną keistą projektą, pavyzdžiui, skyrė lėšų energijos traukimui iš akmenų.

Eduardas Kruglijakovas 1999-aisiais teigė, kad ekstrasensai dirba visose Rusijos Federacijos saugos tarnybose.

„1995-ųjų gruodį buvo pasamdyti 127 aiškiaregiai, kad surastų Chabarovske nukritusį keleivinį lėktuvą, – rašė laikraštis „Novaja Gazeta“. – Jis buvo rastas po dviejų savaičių, kai ministerija ėmė svarstyti apie oro gynybos sistemų radarų panaudojimą.“

Tačiau ne visiems burtininkams baigėsi gerai. Grigorijus Grabovojus 2006-aisiais nuteistas kalėti 11 metų todėl, kad 2004-aisiais sielvartaujančioms motinoms pažadėjo prikelti jų vaikus – teroristinio išpuolio Beslano mokykloje aukas.

Jis iš kalėjimo paleistas 2010-aisiais, praėjus tik pusei skirto termino.

Magija – panaši į revoliuciją

Tokie garsūs aiškiaregiai kaip A.Kašpirovskis, A.Čiumakas ir G.Grabovojus – tik matomiausias įrodymas, kad egzistuoja troškimas tikėti, jog egzistuoja stebuklingas, kitoks sprendimas visoms gyvenimo problemoms.

„Paprastą Rusijos gyventoją glumina šiuolaikinis pasaulis, – teigė N.Naricinas. – Jam kyla įvairių klausimų. Kaip atsiranda finansinės krizės? Ką reiškia tie parlamente priimti įstatymai? Kodėl mano atlyginimas buvo sumažintas perpus? Žmogus kreipiasi į raganas ir burtininkus, kad gautų atsakymą. Jis tikisi, kad jie gali padėti.“

Žurnalistas taip paklausė Marinos nuomonės – kodėl žmonės taip dažnai ją kreipiasi?

„Rusija yra šalis, kuri nuolat keičiasi, – sakė ji. – Rusai visada pasirenka radikaliausią, neįprasčiausią būdą išspręsti problemoms. To dalis – ir visos revoliucijos bei gyvenimo pasikeitimai.

Tiesą sakant, revoliucija mažai skiriasi nuo magijos. Abu šie dalykai ilgam pakeičia realybę.“

 

Pridėk savo naujieną, sveikatos receptą, įnovaciją, pranešimą spaudai, mintis per 5 minutes!

reklama

Šaltinis Dorotėja Noreikaitė

Šioje istorijoje: kašpirovskis, sovietų sąjunga, čiumakas, Rusija, aiškiaregiai, Burtininkai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1016 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

paranormal.lt
Pigi kambarių nuoma/дешевая аренда комнат...

Pigi kambarių nuoma Šiauliuose. Apgyvendinimas Šiauliuose. Kambariai tvarkingi, rami aplinka. Nemokama vieta automobiliu...
Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:15

Kraujo valymas nat... 0

00:04:16

Bronchų ir kraujo... 2

00:04:01

Kaip per 15 sekund... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1093)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1137)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Atsisveikinimas su sąnarių, kojų, stuburo skausmais šių...

Naudojant šias sultis, kurios susideda iš ciberžolės, imbiero ir ananasų, padės jums sumažinti uždegimą ir padės pasijausti d...

paranormal.lt
Informacija apie skiepus nuo medikų ir tėvų slepiama...

Ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse ėmė daugėti tėvų, kurie nusprendė neskiepyti vaikų, išgirdę informacijos apie pra...
paranormal.lt
Ateities informacinė medicina. Dabar apie sensacijas!...

Daugiau nei prieš 15 metų ant griežto mokslinio pagrindo iš esmės įsitvirtinęs raketų ir kosminių aparatų gamybos technologijose...
paranormal.lt
Kas atsitinka su jūsų organizmu, kai valgote lašinius: ...

Tai bent! Artėjant šalčiui, gydytojai primina žmonėms veiksmingą ir nebrangų būdą apsaugoti organizmą nuo infekcijų.

...