Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (346) Komentarų: (0) (06.09.2016 - 08:17)

Apie vėžinės ląstelės ir vėžio kilmę?

Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada  nematė. Antikūnai prieš vėžines ląsteles kraujyje – tai dar ne pagrindas teigti, kad keliauja pačios vėžinės ląstelės.

Kas matė kepenų vėžinę ląstelę plaučiuose arba atvirkščiai??? Niekas. Tai kodėl ir kuo remiantis tada yra teigiama, kad ląstelės keliauja? Bet kurio organo vėžinė ląstelė gali būti identiška tik to organo sveikai ląstelei, iš kurios ji ir išsigimė. Žinoma, tai verčia abejoti metastazių teorija. Nežino medicina nei vėžio kilmės, nei struktūrų, kurias vadiname metastazėmis, atsiradimo paslapties. Spėjimų daug, o štai realių patvirtinimų iki šiol taip ir nėra. Nėra nei eksperimente, nei po mikroskopu. Taigi ir kategoriškai aiškinti bei naudotis dabartinėmis medicinos išvadomis niekas neturi teisės – nei medikai ortodoksai, nei alternatyvieji. Iki  tol, kol nebus išsiaiškintos tikrosios vėžio priežastys, bus gydoma aklai ir ligoninėse, ir pas kaimo žolininkę ar ekstrasensą.

vėžinės ląstelės

Onkologinis procesas prasideda daug anksčiau, negu pasirodo ląstelės su nekontroliuojamu dauginimusi. Jos tėra pasekmė proceso, kuris vyko iki joms pasirodant. Tai ar išmintingai atrodo kova su piktžolės sėklomis, nežinant kaip sunaikinti pačią piktžolę ? Kad ją sunaikinti, reikia pirmiausia apie ją viską žinoti. Onkologiniam procesui priskiriamas kancerogenų poveikis. Medikai remiasi kancerogeneze, bet kaip tai vyksta ląstelėje realiai niekas lig šiol ir neparodė - egzistuoja tik eksperimentais nepatvirtintos išvados. Bet kokia medžiagų sąveika visada palieka pėdsakus – kažkokias likusias po proceso medžiagas. Iki šiol mokslininkai negali paaiškinti fakto, kuris stebimas eksperimentuose, - kur ir kaip dingsta kancerogenai susidarant vėžinei ląstelei(augliui)? Šis faktas taip ir neišsiaiškintas ir apie jį paprasčiausiai nutylima. Pirminėse sveikos ląstelės virtimo vėžine stadijose jokių kancerogenų pėdsakų ląstelės DNR nėra. Tai patvirtinta eksperimentiškai. O tai reiškia, kad kancerogenai niekaip negali pažeisti ląstelės DNR.

Iki šiol mokslininkai taip ir neatsakė į klausimą – kodėl normalus ląstelinis genas pradinėje auglio vystymosi stadijoje staiga tampa vėžiniu, bet tuo pačiu niekuo nesiskiria nuo normalios ląstelės geno? Auglys organizme gali atsirasti ne po pirmo, ir ne po antro poveikio kancerogenais – tam reikia daugkartinio poveikio ir tam tikro laiko, o tai reiškia, kad kancerogenai neaktyvuoja onkogenų. Ir tuo labiau, kad pirmose stadijose nėra jokių skirtumų tarp sveiko geno ir onkogeno. Nėra sveikame organizme onkogenų.

Jeigu paanalizuoti jau atliktus onkologinio proceso modeliavimo eksperimentus, tai tampa aišku, kad genai sveikos ląstelės virtimo į vėžinę pirmoje  stadijoje niekaip neįtakoja. Ir tai faktas, kurį galima patvirtinti dar kartą naujais įrodančiais eksperimentais. Tik kažkodėl šio fakto medikai nenori pastebėti. 

Patys kancerogenai negali pažeisti chromatino, nes jokių jų pėdsakų DNR nėra, ir jie apskritai dingsta neaišku kur. Kur dingsta kancerogenai?

Kišimasis į genų mechanizmą nieko gero neduos, nes vėžinė ląstelė – tai tik patologinio proceso pasekmė. Vėžinėje ląstelėje prasideda negrįžtami procesai ir ji  yra prarandama visiems laikams. Vienokiu ar kitokiu būdu kišimasis į genų reikalus gali tik dar labiau sudarkyti sveikas ląsteles.

Nuo pirmosios vėžinės ląstelės atsiradimo momento imuninė sistema puikiai susitvarko su susidarančiomis vėžinėmis ląstelėmis. Bet tai ji atlieka iki tam tikro momento. Tai patvirtina visa eilė eksperimentų. Kodėl imuninė sistema nuo kažkurio tai momento nesugeba apsiginti nuo vėžinių ląstelių ir kas jai trukdo? Atsakymas į šį klausimą ir leis atrasti vėžio prigimtį ir ne tik jo. 

Vėžio paslaptis slepiasi visai ne vėžinėje ląstelėje ir ne auglyje. Šios patologinės ląstelės išstudijuotos kaip niekas kitas, bet vėžio priežastis taip ir neatskleista.

Jeigu patyrinėti vėžines ląsteles pilnai susiformavusiame ir subrendusiame auglyje, tai jame aiškiai matosi skirtingos vėžinių ląstelių rūšys. Jame yra vėžinės ląstelės, virtę iš sveikų ląstelių, o yra ir vėžinės ląstelės, susidarę ne tik iš sveikų ląstelių, bet iš skirtingų kartų vėžinių. Tai ir yra pagrindas abejoti tuo, kas dabar yra teigiama. Jeigu vėžys yra atsitiktinė ląstelės mutacija, tai susidariusiame auglyje turi būti vėžinės ląstelės – palikuonys vėžinių ląstelių, bet ne sveikų. Esant onkologiniam procesui, išsigimsta ne tik sveikos ląstelės, bet ir pačios vėžinės, ir tai yra pagrindas teigti, kad priežastis yra ne pačioje ląstelėje, o jos išorėje.

Teigiama, kad vėžinės ląstelės labiau naudojasi gliukozės, negu riebalų paslaugomis, tačiau eksperimentiškai įrodyta, kad, esant ekstremaliom sąlygom, ląstelės suteikia pirmenybę riebalams, nes energijos atžvilgiu jie yra vertingesnis produktas, negu gliukozė. 

Klaidinga manyti, kad „rūgimas – tai gyvenimas be deguonies“, kaip teigė Pasteras. Gyvulinė gyvybė negalima be deguonies. Ir nesvarbu kokia tos gyvybės ląstelė – normali ar vėžinė. Abiems joms reikalingas deguonis. Be jo, jos žūsta abi – tiek sveika, tiek vėžinė. Rūgimo ląstelėje nėra ir negali būti. Tai patvirtina eksperimentai. 

Teisus buvo Otto Varburgas, kad vėžinė ląstelė naudoja deguonį, tik žymiai mažiau, negu sveika. Vėžinė ląstelė, kaip ir raumens ląstelė esant apkrovai, patiria deguonies stygių, ko pasekoje susidaro tokie iki galo neoksiduoti junginiai, kaip pieno rūgštis. Taip pat vystosi ir embrioninės ląstelės.
Vėžinė ląstelė prasideda sveikuose audiniuose, kuriuose yra pakankama kraujagyslių sistema, bet kai tik sveikos ląstelės virsta vėžinėmis ir ima augti auglys, kraujagyslių sistema paprasčiausiai nebespėja plėstis į naujo darinio audinius. Todėl ir gimsta klaidinga nuomonė, kad vėžys vystosi ten, kur nėra kraujagyslių. Nereikia pamiršti, kad ten, kur nespėjo susiformuoti kraujagyslių sistema, ten irgi yra deguonis ir jis pakliūna per kvėpavimo oda mechanizmą. Šiuo požiūriu vėžinės ląstelės yra tapačios su embrioninėmis.

Dar niekam nepavyko anaerobinėje aplinkoje išauginti, o tuo labiau išsaugoti gyvybišką tiek sveiką, tiek patologinę, tai yra vėžinę ląstelę. Visi pamiršo, kad L.Pasteras atliko eksperimentus, kuriuose vienu metu buvo ir augalinės ląstelės produktai, ir mikroorganizmai, o ne atskirai. Gyvoms ląstelėms būdinga tik oksidacija – aerobinis kvėpavimas.

Kodėl vėžinė ląstelė priversta naudoti mažiau deguonies? Raumenims atliekant didesnį darbą, paprasčiausiai neužtenka kraujagyslėmis pristatomo deguonies. Tai yra padidintas raumenų darbas dirbtinai sukelia deguonies badą, skirtingai, negu dirbant raumenims normaliai. Nespėjant kraujagyslėms augti, vėžinis darinys priverstas tenkintis mažesniu deguonies kiekiu. Tai ir yra priežastis, kodėl auglys naudoja mažiau deguonies. Šiandien yra pakankamai eksperimentų, kurių metu augliui lėtai augant, kraujagyslės spėja augti ir vėžinės ląstelės nepatiria deguonies bado. Niekada deguonis nebuvo gyvos ląstelės priešu – nei sveikos, nei vėžinės.

Svarbu atrasti kas pagreitina procesus sveikoje ląstelėje, analogiškai ir vėžinėje ląstelėje. Jeigu pavyks suprasti onkologinio proceso mechanizmą, tai pavyks ir suprasti kas tai yra vėžys. 

Apie šiuo metu naudojamus tiek oficialios, tiek liaudiškos medicinos metodus gerai išsireiškęs yra du kart Nobelio premijos laureatas Pollingas –  šiandien onkologinius ligonius gydome metodais, kurie juos pribaigia anksčiau, negu pati liga. Nuodydami vėžines ląsteles, tiek tradicinės, tiek netradicinės medicinos atstovai žudo ir sveikąsias. 

Būtų pats laikas veiksnius, sukeliančius onkologinius pakitimus, pradėti ieškoti ne vien ląstelėje ar auglyje ir žvelgti į problemą plačiau. 
Ir ieškoti daug anksčiau, negu ji pasirodys. Šiandien viena aišku – laikas trauktis nuo metodų, kurie veikia tik patologinę ląstelę, nes tai tik kelias į recidyvus, o jų finalas visada tas pats – organizmo egzistencijos pabaiga.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: kancerogenai, vėžinė ląstelė, vėžinės ląstelės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 346 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

paranormal.lt
Kodėl organizmui reikia amino rūgščių?...

Amino rūgštys – su baltymais gaunama medžiaga, reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai, rūgštys yra atsakingos ir už informacijos perdavimą iš vienos nervinės ląstelės į kitą. Mitybos specialistė Vaida
paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaidyti maistą ir paversti jį cheminėmis medžiagomis, kurią galėtume naudoti, kaip energiją.

paranormal.lt
Šis vitaminas geriau nei Malksnos vakcina...

Malksnos, arba herpes zoster Skiedros, taip pat žinomos kaip pūslelinė (herpes), yra nervo infekcija ir odos aplink ją. Tai sukeliama Varicella-Zoster viruso, kuris taip pat sukelia vėjaraupius. Profilaktika su vitaminu C. Vit

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?
paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Ktonų civilizacija po žeme...

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvy
paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.