Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (812) Komentarų: (0) (19.01.2016 - 19:39)

Gal ateiviai irgi Žemės gyventojai?

Iš visų pasakojimų apie pagrobtus mūsų planetos gyventojus labiausiai šokiruoja istorijos apie tai, kad ateiviai bando sukurti "Hibridinius" palikuonis - humanoidus, kurie galėtų būti tarpine grandimi tarp žmonių ir ateivių. Ši liūdnai pagarsėjusi "kryžminimo programa" dėl žmonėms susirūpinimą keliančios potekstės tapo ne vienos knygos pagrindine tema. Ateivių veiksmus bando paaiškinti Deividas Džekobas, Genadijus Belimovas ir kiti rašytojai ar ufologai.

Yra manoma, kad NSO ir pagrobimai yra būtinai tarpusavyje susieti: NSO - tai egzotiškos transporto priemonės, kurias ateiviai naudoja savo uždaviniams įvykdyti.

Tačiau iš kur atskrenda šie NSO? Kodėl mes galvojame, kad jie būtinai yra iš tolimų, planetų ar svetimų galaktikų? Kodėl ne iš požeminių ar povandeninių bazių, esančių Žemėje, visai šalia mūsų?

Taip pat manoma, kad grobti žmones priversti visur esantys „pilkieji", kurie serga kažkokia genetine liga, dėl kurios negali normaliai susilaukti palikuonių, todėl vienintelė jų viltis - žmogaus DNR panaudojimas. Tokia teorija turi ne vieną trūkumą, kuriuos nurodo daugelis kritikų. Genetikams kelia juoką mintis, kad žmonės gali būti genetiškai susieti su ateiviais. Jie sako, kad tai būtų tas pats, tarsi būtų bandoma žmogų sėkmingai sukryžminti, pavyzdžiui, su vabzdžiu. Tiesa, paskutiniai genų inžinerijos pasiekimai leidžia padaryti neįmanomą (nors ir dirbtiniu būdu). Tačiau vis tik sunku įsivaizduoti, kad protingi ateiviai, kurie, tikriausiai, ne vienu tūkstantmečiu aplenkė mus savo išsivystymu, remtųsi vien tik nieko neįtariančių žmonių grobimu, norėdami gauti jiems reikalingų genų pavyzdžių. Ši hipotezė atrodo ypač silpna, kalbant apie civilizaciją, sugebančia keliauti tarp žvaigždžių ar akimirksniu persikelti į kitą laiką ir erdvę. Mąstant logiškai, jie turėtų turėti genų inžinerijos žinių, kurios žymiai pažangesnės už mūsų mokslininkų turimas. Netgi civilizacija, kuri tik keliais šimtmečiais aplenkusi mūsų, greičiausiai žinotų pagrindinius nanotechnologijos principus, o tokie metodai, kaip prievartinis kiaušialąsčių ar spermos paėmimas, jau seniai turėtų būti atgyvena.

Kitų gudrybės

Visa tai žadina mintį, kad „ateiviai“ (bent jau kai kurios jų rasės) visiškai neatskrenda pas mus iš kokios tolimos žvaigždžių sistemos, o gali būti mūsų artimi kaimynai, faktiškai susiję su mumis bendra teritorija. Dažnos jų užuominos apie kosmosą (gerai žinomas atvejis, kai pagrobtajai Betei Hil buvo parodytas „dangaus žemėlapis") gali būti tik gudrybė, sugalvota nukreipti mūsų dėmesį į tolimus kosmoso plotus, o ne ieškoti ateivių kažkur šalia. Atkaklus ateivių susidomėjimas žmonių genetika rodo, kad jie jau seniai yra mums gimininga rūšis.

Suprantama, kad ne visi kontaktuotojai, pasakojantys apie susitikimus su draugiškais ir į mus panašiais ateiviais, buvo apgavikai ar keistuoliai. Gali būti, kai kurie jų tikrai buvo susitikę tikrus ateivius. Tas faktas, kad „kiti" pirmą kartą pasirodė pas mus kaip keliautojai kosmose netrukus po to, kai Žemėje buvo sukurta atominė bomba, atrodo, gali prieštarauti versijai apie jų žemiškąją kilmę. Tačiau ar taip yra iš tiesų? Jeigu jūs slapta gyventumėte tarp laukinių ir matytumėte, kaip jie kuria vis didesnės galios viską naikinančius ginklus, kurie netrukus sunaikins tą teritoriją, kurioje jūs gyvenate, tai ir jums kiltų noras įsikišti. Tačiau dėl savo paties saugumo jūs, greičiausiai, padarytumėte taip, kad neišsiduotumėte, jog gyvenate šalia ir tuo bandytumėte įtikinti laukinius.

Jeigu mes dalijamės savo planeta su vietiniais „kitais" (versija apie jų žemiškąją kilmę atrodo tokia pat pagrįsta, kaip ir nežemiškoji hipotezė), tuomet gali būti, kad mes juos lenkiame kiekybiniu, nors ir ne techniniu, aspektu. „Kiti“ turėtų būti priversti gyventi normalaus žmogiškojo suvokimo periferijoje ir, gali būti, naudoti mūsų atžvilgiu tam tikrus metodus, analogiškus neseniems dideliems proveržiams mąstančių mašinų ir „proto kontrolės" srityse. Ar taip iš tikrųjų yra?

Tai kelia įtarimą

Argi nėra įtartina tai, kad labai daug kontaktų su ateiviais metu pastarieji naudojo chemikalus ar adatas, įbestas į aukos galvą? Kai kada pagrobtieji žmonės turi išgerti kažkokius bjauraus skonio gėrimą prieš pokalbi su "ekipažu" arba jiems leidžiama pamatyti kažkokius vaizdus ar scenas, kurios gali būti skirtos psichologiniam „apdorojimui". Tariant kitais žodžiais, ateiviai - žemiškieji ar nežemiškieji - aiškiai nori pakeisti mūsų realybės suvokimą.

Mes tarsi esame verčiami dalyvauti kontakte, tačiau mums neleidžiama pasitikėti savo pojūčiais. Kaip tai suderinama su paplitusia nuomone apie beaistrius ateivių mokslininkus, kuriems mūsų jausmai visiškai nerūpi (ir kurie, panašu, mūsų žemiškaisiais reikalais rūpinasi ir mus užjaučia tiek pat, kiek laborantas užjaučia savo bandomąsias peles)? Ką galima pasakyti apie pohipnozines „ateivių" komandas, kuriomis įsakoma užmiršti visa tai, kas pergyventa? Kodėl šiuos barjerus taip nesunkiai pavyksta „nulaužti"? Gal dėl to, kad mes turime reikalų ne su ateiviais iš tolimojo kosmoso, o su kažkuo kitu, mums artimesniu ir paprastesnių? Kad ir kas būtų šie „kiti", jų mūsų „psichinio" žodyno žinojimas tiesiog stulbina! Tai visiškai nepanašu į pragmatišką „genetinio derliaus rinkimą". Iš kur pas „ateivius" atsirado šis žmogiškasis aspektas? Ir ką tai mums reiškia?

Kai tik atsijosime ezoterines hipotezes, prieš mus liks nerimą kelianti perspektyva, kad mažiausiai viena „kriptožeminė" bendruomenė mūsų planetoje kenčia dėl potencialaus varginančio genetinio sindromo. Atrodo, kad „kiti" - tai ryžtingi, tačiau tuo pačiu metu gana sveikai mąstantys individai, jau dešimtmečius renkantys „derlių" iš mūsų gyventojų, kuris ilgam laikui atkurs gentainių genetiką. To visiškai nereikia laikyti nusikalstama veikla: jeigu panašioje situacijoje atsidurtumėme mes patys, greičiausiai elgtumėmės taip pat, panaudodami tokias pat nemalonias ir varginančias priemones, leidžiančias garantuoti mūsų anonimiškumą.

Tokį požiūrį išreiškė Maktonis (MacTonnies) savo straipsnyje „Žmonių hibridai su ateiviais?", kuris buvo išspausdintas 2008 m. rugsėjo 30 d. Tačiau ir ši versija turi tam tikrų aspektų.

Gal taikiniai esame mes?

Ar gali „kiti" turėti kokių nors kitokių tikslų? Gal „jie" susirūpinę ne savo (ne)sugebėjimu susilaukti palikuonių, o per dideliu mūsų gimstamumu? Juk žmonių mūsų planetoje jau yra tiek daug! Gal
jiems jau ankšta šalia mūsų? Tokiu atveju visiškas sunaikinimas arba griežtas mūsų sugebėjimo susilaukti palikuonių apribojimas galėtų išspręsti daugelį tokios paslaptingos bendruomenės problemų. Jeigu mes iš tiesų dalijamės savo planeta su kita protinga civilizacija, tai tikrai gali būti, kad jie pradėjo prieš mus „partizaninį karą", kuriame naudoja ir genetikos metodus. Gal būtent dėl to ir bandomi sukurti žmonių hibridai? Kur dingsta tie vaisiai, kuriuos ateiviai vagia iš moterų gimdų trečiame ar ketvirtame nėštumo mėnesyje? Kaip ir kur naudojami hibridai? Ir kokie tai hibridai? Nejaugi „kitiems" reikia tiek daug hibridų? Kokiu tikslu? Gal „kiti" mus bando pastumti, o po to ir visiškai išstumti kaip biologinę rūšį? To negalima atlikti kariniais metodais ar sunaikinant Žemę - juk jiems patiems reikės čia gyventi. O štai taikiais būdais galima. Gali būti, kad su tuo susiję ir vyrų impotencijos didėjimas, ir moterų nevaisingumas, ir AIDS, ir vienalytės santuokos, ir, apie ką susirūpinę kalba mūsų genetiktai ir demografai, vyriškosios Y chromosomos išsekimas, nusilpimas ir galimas visiškas išnykimas. Jeigu mes ir „kiti" iš tiesų gyvename toje pačioje planetoje, tai gali būti tiek abiem pusėms naudinga simbiozė, tiek „grobuonies - aukos" santykiai. Kuri iš šių dviejų civilizacijų yra auka? O kuri parazitas? Parazitai (vartotojai) gyvena kitų sąskaita, jie gali naudoti įvairias strategijas, tarp kurių gali būti parazitinis kastravimas. Panašu, kad mus, kaip biologinę rūšį, iš tiesų kastruoja. Kas gali pasakyti, kaip panaudojami į žmonių kūnus įauginti implantai? Laipsniškas mūsų elgsenos pokytis - tai tik paruošimas moralinei ir fizinei kastracijai.

Siaubinga mintis? Tikrai taip. Tačiau ši hipotezė, kaip ir bet kuri kita, turi teisę egzistuoti. Juo labiau, kad „procesas jau pajudėjo", juk ir mes patys panaudojame kitas biologines rūšis tam, kad patys išgyventumėm. Pavyzdžiui, auginame kiaules, kurių širdis persodinam žmogui. Tačiau iš pradžių šias kiaules mes genetiškai pakeičiame. Ir tai jau ne fantastika, o realybė. Gali būti, kad „kiti" keičia mus - juk jų tikslai panašūs į mūsų...

reklama

Šioje istorijoje: žmonės, Hibridai, Ateiviai, nso

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 812 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Gerinkite inkstų būklę gerdami tik pusę puodelio šio gė...

Kai valgome maistą, kuriame yra didelis toksiškumas, arba kai sergate, vyksta didelis inkstų apkrovimas. Taigi, jei norite išsaugoti inkstų sveikatą, pasirūpinkite jais. Kaip tai padaryti? Aukštas kiekis oksalato, kalcio ir fos
paranormal.lt
Indijos kūdikis laikomas dievo įsikūnijimas...

Indijos mieste Dumri-Isri gimė kūdikis su 8 galūnėmis. Tačiau sužinojęs, kad vaikas gimė su didelėmis komplikacijomis ir išsigimimu, tėvas nelabai nusiminė. Pasak vyro, jo sūnus yra daugiarankio dievo Ganeša įsikūnijimas.

paranormal.lt
Molės Fenčer paslaptis...

Niekas taip nesuprato kas nutiko Molei Fenčer, pavadintai "Bruklino Mįslė" ("Brooklyn Enigma"). To niekaip negalima susieti su stebėjimų ar tyrimų trūkumu - ir vienų, ir kitų buvo pakankamai.
paranormal.lt
Savitaiga...

Avicena kažkada yra pasakęs: gydytojas, kovodamas su liga visuomet turi tris instrumentus: žodį, žoles ir peilį. Kitaip tariant, jau labai senai žmonės žinojo, kad žodis arba mintis yra svarbesni dalykai už vaistus ar chirurg


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči