Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (273) Komentarų: (0) (19.12.2015 - 21:00)

Gėjų judėjimas netoleruos jokių trukdžių

Pernai JAV išleista Roberto R. Reilly knyga „Making Gay OK“ (Ignatius Press, 2014) buvo ignoruojama liberalios valstijų žiniasklaidos, tačiau sulaukė nemenko dėmesio ir geriausių įvertinimų tradicinės pasaulėžiūros leidiniuose. Buvęs JAV prezidentų Ronaldo Reagano ir Džordžo Bušo vyresniojo patarėjas, nacionalinio saugumo, islamo ir kultūrinių karų ekspertas R. Reilly savo knygoje lengvu amerikietišku stiliumi apžvelgia Vakarų mąstymo revoliuciją nuo klasikinio objektyvizmo iki moderniojo reliatyvizmo, XX a. antroje pusėje leidusią atsirasti ir seksualinių mažumų teisių judėjimui. Atmesdamas aptakų politkorektišką žodyną autorius atvirai ir tiksliai atskleidžia šio judėjimo veikimo būdus, pasiektus rezultatus ir sėkmės priežastis. Dar šiais metais ši knyga, išversta į lietuvių kalbą, pasieks ir Lietuvos skaitytojus.

Norinčius įsigyti knygą, kviečiame rašyti el. pašto adresu info@propatria.lt. Apie įsigijimo būdą ir kainą informuosime Jus asmeniniu laišku vos tik knyga išvys dienos šviesą.

Sakoma, kad „du žmonės santuokoje tampa vienu kūnu“. Kaip JAV Aukščiausiasis teismas vertina faktą, kad du vyrai negali tapti vienu kūnu? Gal šis teismas mano, kad tai įmanoma?

 
Nešvarus teisinis žaidimas leido teismams suteikti homoseksualių asmenų „santuokai“  šio instituto statusą. Tačiau čia iškyla klausimas: kaip homoseksualai gali išbaigti santuoką, o jei jie to padaryti negali, tai ar gali jų santuoka iš tiesų būti vadinama santuoka? Atsakyti į šį klausimą yra itin svarbu, nes, remiantis papročių teise, daugelį šimtmečių buvo manoma, kad tam, jog santuoka būtų teisėta, ji turi būti išbaigta. Jei ji nėra išbaigta, ją galima skelbti esant negaliojančia. Ir tada, ir iki tol santuoka buvo laikoma išbaigta, jei joje įvyko įprasta vyro ir moters sueitis. Apie sodomiją čia nė nekalbama, nes papročių teisėje ji buvo nusikaltimas. Visos Amerikos kolonijos draudė sodomiją ir dar visai neseniai ji buvo uždrausta visose 50-tyje JAV valstijų.
 
Kaip teismams pavyko išvengti šio klausimo? Jie tiesiog nekreipė į jį dėmesio. O kas leido jiems nekreipti į jį dėmesio? Deja, tačiau ne taip seniai amerikietiškoje kultūroje seksas buvo atskirtas nuo sauskelnių. Apie svarbiausiąją - gyvybę kuriančią – lytinių santykių funkciją joje nutylima. Ir kai šitai tapo įprasta, nebeliko jokios priežasties teigti, kad lytiniai santykiai turi vienyti du žmones. Remdamasis šia beprotiška logika, Masačiusetso valstijos Aukščiausiasis teismas bylos Goodridge prieš Sveikatos apsaugos departamentą sprendime paskelbė, kad santuokos išbaigimo aktas yra nesusijęs su santuoka. Šis teiginys prieštarauja daugiau nei tūkstantį metų gyvuojančiam teisės mokslui. Tik du žmones vienijantys lytiniai santykiai gali kurti gyvybę ir tik tokie santykiai turi būti vienijantys. Jei imsim neigti šį faktą ir pašalinsime jį iš santuokos sąvokos – ištiks griūtis, po kurios seksas taps tiesiog žaisliuku ar emocinės iškrovos būdu. Tuomet jau bet ką bus galima vadinti santuoka. Tačiau juk akivaizdu, kad dviejų žmonių nevienijantys ir gyvybės nekuriantys lytiniai santykiai nėra sutuoktinių santykiai.
 
Kaip Amerikoje susiklostė situacija homoseksualumo ir vienalyčių asmenų „santuokos“ atžvilgiu, kurią matome šiandien? Ar galite pasiūlyti būdus, padėsiančius grįžti atgal – į normalumą?
 
Pagrindinė dabartinės padėties priežastis – 1960-ųjų seksualinė revoliucija, atskyrusi seksą nuo sauskelnių. Jei heteroseksualūs žmonės gali racionalizuoti savo sutrikusį elgesį, tai kodėl homoseksualūs asmenys negalėtų racionalizuoti savojo? Giliau slypinti šio reikalo priežastis yra ta, kad buvo atsisakyta moralinį vertinimo pagrindą kuriančių Dievo ir prigimties įstatymų. Mes daugiau nebejaučiame pagarbos mūsų prigimtyje užkoduotiems tikslams, nes mes neigiame juos esant ir vaidiname, kad  patys kuriame savo tikslus. Realybę dabar kuria mūsų valia ir galia, o ne tai, kas yra. Mes stengiamės patenkinti savo apetitą ir, užuot prisitaikę prie realybės, siekiame, kad ji prisitaikytų prie mūsų Taip mes racionalizuojame savo sutrikusį seksualinį elgesį, blogį paversdami gėriu. Kad paaiškinčiau šiuos du visiškai skirtingus požiūrius į realybę, savo knygoje aš remiuosi Aristoteliu ir Ž.Ž. Ruso.
 
Dvidešimtajame amžiuje matėme dvi totalitarines ideologijas, kurios buvo grindžiamos tam tikromis šio tikėjimo savo norų galia bei prigimties dėsnių neigimu variacijomis. Jei realybę grįsime norais, tai asmuo, turintis didžiausią norą, ims ir valdžią. Tai neišvengiamai veda į tironiją. Šios dvi ideologijos kartu su visokiais realybės neigimo būdais galiausiai gėdingai žlugo, tačiau savo gyvavimo metu jos pridarė labai daug žalos. 
 
Ši dabar mums primetama naujoji norų ideologija dar tik mokosi viešpatauti: šiuo metu prasidėjo jos reikalavimų vykdymo fazė. Kaip mūsų visuomenė gali išlikti sveika ir kartu vykdyti naujuosius reikalavimus? Ši situacija man primena 1935-ųjų Vokietiją ir jos rasistinius Niurnbergo įstatymus. Visiškai neabejotina, kad ir tuo metu Vokietijoje gyveno daug puikių ir morališkai tvirtų žmonių, tačiau dauguma jų pritarė pseudomokslu paremtiems rasistiniams nacių įsakymams. Realybės neigimas, kuriame šiandien mes esame verčiami dalyvauti, labai primena aną situaciją. Tačiau mes esame geresnėje padėtyje todėl, kad Amerikoje dar tebegyvuoja (nors juos stengiamasi ignoruoti) tie esminiai šios visuomenės principai, kuriuos galime pasitelkti į pagalbą gindamiesi nuo minėtų naujovių. Galų gale mūsų visuomenė sukurta pagal Dievo ir prigimties įstatymus. Mes turime išsaugoti jų prasmę. Galbūt tam prireiks naujos revoliucijos Amerikoje. Ji gali būti taiki, tačiau neapsieis be pasipriešinimo ir atsinaujinimo laikotarpio. 
 
Kaip vaikai, būdami tokie maži, gali suvokti, kad jie yra gėjai ar lesbietės? Ar jie iš tiesų supranta, ką tai reiškia?
 
Ne, jie nesupranta. Tai yra farsas. Tokie dalykai vaikams primetami. Naudojimasis vaikų nekaltumu, plintantis šiuo būdu, akivaizdžiai rodo, kad homoseksualų judėjimas netoleruos jokių trukdžių, neleidžiančių jiems racionalizuoti savo sutrikusio elgesio. Jei šito reikalo kaina – vaikų nekaltumas, tai tik dar blogiau patiems racionalizuotojams.
 
Ar mokytojai verčia vaikus tapti gėjais ar lesbietėmis? O gal jiems liepta taip daryti?
 
Šis reikalas tampa ugdymo proceso dalimi ir keliose JAV valstijose jis jau yra privalomas. Pažiūrėkite, kas pateikiama „Gėjų, lesbiečių ir heteroseksualų tinklalapyje“ (angliškas trumpinys GLSEN) ir pamatysite, kaip jame siūloma medžiaga pritaikoma pradinėse ir vidurinėse mokyklose – ji paplito žaibiškai. Klasėse vaikams prisistato homoseksualai arba vyksta kokios nors su homoseksualumu susijusios temos pristatymas – visa tai yra tarsi kvietimas elgtis nepadoriai, neišvengiamai atvedantis prie klausimo „Kaip gi jūs, vyrukai, tai darote?“ Dažniausiai atsakymas būna toks: „Mums neleidžiama kalbėti apie savo asmeninį lytinį gyvenimą“. Tačiau klausimas jau pakibęs ore ir smalsūs jauni protai neišvengiamai priartės prie sodomijos reiškinio. „Tai štai ką daro tie puikūs vaikinai, kurie kalbėjosi su mumis! Čia negali būti nieko bloga!“ Štai misija ir baigta – nenormalumą paversti norma anksčiau nei vaikai patys sugebės kritiškai mąstyti. Žinoma, dar blogesni dalykai vyksta vidurinėse mokyklose: jose vaikams pateikiami detalūs nurodymai, kaip atlikti iškrypėliškus seksualinius aktus ir kaip „apsisaugoti“ juos atliekant.
 
Kodėl tų vaikų tėvams neleidžiama kalbėti, kai jie ima skųstis, jog jų septynmečiai vaikai mokomi apie gėjų lytinio gyvenimo kasdienybę? Kodėl jie negali pasisakyti taip, kaip tai daro gėjai ar lesbietės? 
 
Štai vienas pavyzdys, kas vyksta jau dabar. Ir tokių atvejų daugės. 2008 metais Masačiusetso valstijoje Leksingtono miesto valstybinių mokyklų inspektorius dr. Paulas B. Ashas pranešė apie „naują ugdymo planą, į kurį, ruošiantis kitiems mokslo metams, įtraukta įvairovės tema. Kiekvienos pradinės klasės mokiniams mūsų pilotinis planas numato 4 ar 5 trumpus, įvairovei skirtus skyrius. Kai kuriuose iš jų bus kalbama apie šeimą, taip pat ir tokią, kurioje yra tik vienas iš tėvų, apie globėjų šeimą, apie šeimą,
kurioje tėvai – gėjai ar lesbietės.“ Vienas iš tėvų – Shawnas Landonas griežtai nesutiko su tokiais planais ir pareikalavo „iš anksto būti įspėtas, jei vyktų koks nors pokalbis, pamoka, ar skaitymas ko nors, kas (nors ir netiesiogiai) susiję su homoseksualumu.“
 
Štai dalis dr. Ašo atsakymo šiam tėvui: „Turbūt jūs nieko nežinote apie Jungtinių Valstijų Apeliacinio teismo sprendimą Parker prieš Hurley byloje. Šis sprendimas suteikė galimybę Leksingtono mokykloms mokyti įvairovės temų, taip pat ir tokių, kuriose kalbama apie vienalyčius tėvus. Teismas nusprendė, kad mums neprivalu iš anksto informuoti tėvus apie pamokas, kuriose kalbama minėtomis temomis ar atleisti mokinius nuo tokių pamokų lankymo. Apeliacinis teismas atmetė tėvų reikalavimą gauti mokyklos pranešimą iš anksto ir neleisti vaikų į pamokas. Be to, mokyklos komitetas nutarė, kad mokytojai, iš anksto nepranešę tėvams, gali mokyti tų dalykų, kurie jiems atrodo reikalingi.“
 
Susidaro įspūdis, kad gėjai ir lesbietės turi daugiau teisių nei mes. Kaip tai galėjo nutikti ir kodėl? Visi esame lygūs, bet mūsų teisės nėra taip ginamos?
 
Todėl, kad dabar turime teises, kurias kuria valstybė, o ne kurias nurodė prigimtis. Remiantis prigimties įstatymais, žmogus neturi teisės atlikti prigimties neatitinkančio akto. Jei prigimtis netenka savo moralinio autoriteto, galima skelbti bet ką esant lygiaverčiu bet kam, nes tuomet viskas priklauso nuo noro. Jei sodomijos aktas prilyginamas santuokiniam aktui (JAV Aukščiausiais teismas taip ir padarė) naujojoje lygybės versijoje jis taps moraline norma. Kitaip sakant, lygybės argumentas lengvai gali būti nukreiptas prieš mus – tiesiog teigiant, kad lygybės principas reikalauja mokyti sodomijos. Kaip tik taip ir sako homoseksualaus judėjimo veikėjai. Norėdami tam pasipriešinti, privalome parodyti, kad teisės kyla iš prigimties, o ne valstybės, ir kad sodomija prieštarauja prigimčiai.
 
Ar mes dar atsitiesime po tokios mūsų pasaulį ištikusios nelaimės?
 
Taip. Galų gale realybė laimės. Ji – mūsų sąjungininkė. Iliuzijos visada sukelia nusivylimą. Tik kyla klausimas, kas bus likę, kai tai pagaliau įvyks. Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo mūsų. Turime sukaupti savo dvasią ir nepasiduoti šiam įmantriam melui apie tai, koks yra žmogus bei iš naujo patvirtinti Dievo ir prigimties įstatymų tiesą. Vien tik protu remdamasis, aš ir bandžiau tai padaryti savo knygoje.
reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Teisės, Mažumos, Lesbietės, gėjai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 273 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir išvalykite kraujagys...

Šis receptas padės išvalyti kraujagysles ir apsaugos nuo užsikimšimo. Blogasis cholesterolis dažnai gydomas tradiciniais įvairiais vaistais, bet galite išbandyti keletą labai veiksmingų natūralių priemonių be jokių šalutinių

paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.
paranormal.lt
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagalba. Tačiau, kiekvieną dieną mes sužinome kažką naujo apie šį nuostabų ingredientą. Soda gali pageri
paranormal.lt
Geri patarimai, kaip bėgioti, kad būtumėte sveiki...

2013 metų liepos 18-ąją pradėjęs bėgti nuo gimtųjų namų pietų Anglijoje ir per 621 dienas apibėgęs Žemės rutulį britas Kevinas Karas (Kevin Carr) neoficialiai tapo pačiu greičiausiu žmogumi mūsų planetoje, kuriam tai padaryti pa

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite