Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (627) Komentarų: (0) (14.10.2015 - 18:18)

Princo Bertie krėslas tenkinti dvi moteris vienu metu

Po pirmos jo gyvenime kelionės į Paryžių garsiosios Didžiosios Britanijos karalienės Viktorijos sūnui Bertie neišdildomą įspūdį paliko medžioklė ir fejerverkai. Jis norėjo vėl grįžti į Prancūziją ir atrasti daugiau jos teikiamų malonumų. Troškimas pamatyti Prancūziją nedingo ir 1864 metais tapus Velso princu, tačiau patys trokštami malonumai pasikeitė.

„Meilės krėslas“

Skirtumą tarp malonumų puikiai apibūdina baldas, eksponuojamas Orsė muziejuje, „Splendour And Misery“ 1850-1910 m. prostitucijos parodoje Paryžiuje. Bertie privačiam naudojimui užsakytas „meilės krėslas“ sudarytas iš dviejų sėdynių ir dviejų bronzinių atramų kojoms rinkinių, išraižytų neorokoko stiliumi. Šis baldas buvo sukurtas norint vienu metu pamaloninti dvi moteris. Princas šiuo krėslu

Princo Bertie krėslas tenkinti dvi moteris vienu metu.

naudojosi privačiame kambaryje, anuomet gerai žinomame „Le Chabanais“ viešnamyje.

Jeigu mąstote, kaip šis krėslas buvo naudojamas, jūs ne vieninteliai. Richardas Thomsonas, Edinburgo Universiteto meno istorijos profesorius yra vienas iš parodos kuratorių. Jis taip pat mąsto: „Tik vienas Dievas težino, kaip jis buvo naudojamas. Kiekvienas, kuris pasižiūri į jį, nustemba.“

Princas prancūzams patiko

Įdomu, ką dabar prancūzai mano apie šio R.Thompsono delikačiai vadinamo „paslaptingo objekto“ šeimininką. „Bertie turėjo žavingą reputaciją, ir prancūzai juo gan žavėjosi“, – teigė profesorius.

Tuo metu jį mėgo. Atvykęs į Paryžių, princas buvo priimtas į „The Jockey Club“, „Yacht Club de France“, „The Cercles des Champs-Elysees“ ir „Union Artistique“ klubus. Tai buvo prestižiškiausi, privatūs vyrų klubai.

Turtingų, prastą reputaciją turinčių vyrų draugijoje, kartu su jaunėliu broliu Alfredu ir vyresniu draugu Charlesu Wynn-Carringtonu, Berty vykdavo susipažinti su Paryžiumi. Vieną bulvarą, vieną butelį ir vieną „bronzinę atramą“ per kartą.

Dvejais metais jaunesnis Alfredas Paryžiuje elgėsi santūriau negu jo brolis Bertie. Jis buvo drovus, nepasitikintis savimi. Pirmasis karališkosios šeimos narys kolekcionavo pašto ženklus. Vienas Londono žurnalistas teigė, jog Alfredas parausdavo, jeigu kokia kurtizanė jam nusišypsodavo. Jis mieliau eidavo ramiai pavalgyti valgomajame, negu praleisdavo vakarą šokdamas.

Bertie, Alfredas ir Charelsas buvo ne vieninteliai triukšmingi anglai Paryžiuje.

Baigę Oksfordą ar Kembridžą, dauguma aristokratų keliavo į Europą, neva aplankyti didžiąsias katedras ir antikines vietas. Dažniausiai kelionės baigdavosi ilga viešnage Paryžiuje.

Niekas nežinojo, į ką jie įsiveldavo, nes tokių vietų kaip „Le Chabanais“ lankymas nebuvo įtrauktas į laiškus mamai. Profesorius Thomsonas aiškina: „Arba anglai buvo labai teisingi, arba labai gerai mokėjo slėpti savo iškrypimus.“

190 viešnamių viename mieste

Tai buvo kankanų kavinėse, vakarų operoje ir kelionių į viešnamius karietomis amžius.

1860 metais tokių įstaigų mieste buvo 190. 1878 metais skaičius sumažėjo iki 128. Galima teigti, jog princo laikais viešnamių buvo daugiau, taip pat ir merginų, kurių visų negalėjo aplankyti joks vyras.

Tarp samdomų merginų vyravo hierarchija. Princas nesidomėjo nelegaliomis prostitutėmis, kurios vaikščiojo gatvėmis be jokios apsaugos ir namų. Jis domėjosi „cocotte“ merginomis. Iš pažiūros šios merginos atrodė kaip dainininkės, šokėjos ar aktorės. Iš tikrųjų sceną jos naudojo skleisti savo kerams tarp turtingų gerbėjų. Jos galėjo užsisakyti kambarius netoliese esančiuose viešnamiuose, kad jų gerbėjai galėtų kaip reikiant atsidėkoti už šou.

Jei mergina buvo graži, protinga ir apsukri, ji galėjo tapti aukštos klasės prostitute „grande horizontale“ – turtingo ir įtakingo vyro meiluže ir gyventi apartamentuose su tarnais, bei turėti nuosavą karietą. Bertie padalino savo laiką tarp šių privačių apartamentų ir viešnamių.

Kai neeksperimentuodavo su savo kėde „Le Chabanais“, Bertie būdavo „Maison d'Or“ (Aukso namuose), kurių rūsiuose buvo laikoma 80000 butelių vyno, arba restorane „Cafe Anglais“. Šiame požeminiame restorane galima buvo užsisakyti šampano ir šokolado putėsių, bei šokti pagal pianino muziką.

Žymiausios Bertie meilužės

Viršuje, privačiuose kambariuose „cocotte“ priimdavo savo mėgstamiausius svečius. Bertie pasirinktas kambarys buvo „Le grand Seize“ (Didysis numeris 16), kuriame stovėjo raudonos sofos, o sienos buvo aksominės. Čia jis leisdavo naktis su Cora Pearl (tikrasis vardas Emma Crouch), kuri, pasak vieno iš jos meilužių, turėjo lankytojų knygelę, kuri buvo padalyta į keturis stulpelius.

Pirmajame buvo surašyti klientų vardai, dauguma iš jų buvo gerai žinomi. Antrajame stulpelyje buvo susitikimų datos, trečiajame užmokesčių sumos, o ketvirtajame komentarai apie kiekvieno kliento pajėgumą ir jų pomėgius, kurie ne visada buvo gražūs.

Cora Pearl.

Deja ši knygelė neišliko, todėl nežinoma kiek ji gaudavo iš Bertie. Žinoma tik tiek, jog ji taikė išimtį jo dovanoms – iš kitų imdavo tik pinigus. Yra pasakojama, jog jam nusiuntus retų orchidėjų puokštę, ji numetė jas ant kilimo ir ant jų sušoko jūrininkų šokį.

Jo mėgstamiausia dovana buvo dėžutė cukruotų kaštonų, suvyniota į 1000 frankų banknotą. Naktimis, kai Cora būdavo užimta, Bertie su merginomis laiką leisdavo „Cafe Anglais“.

Prancūzų žurnalistas Leo Taxilis, rašęs XIX amžiuje, apibūdino, kaip buvo pasirenkamos merginos: „Užeina rimtas klientas. Nei viena moteris jam nesisiūlo žodžiais; visos siunčia deginančius žvilgsnius jo pusėn, išsiriečia jaudinančiomis pozomis, šypsosi ir netgi raito savo liežuvius, taip siūlydamos tūkstantį būdų, kuriais gali pamaloninti klientą.“

Jos vilkėdavo plonus chalatus, permatomas sukneles arba nevilkėdavo nieko išskyrus kojines. Dailininkas Edgaras Degas 1870-aisiais nupiešė viešnamio merginas. Pastelės eskizuose jis jas vaizdavo dėvinčias šviesios oranžinės bei tamsiai mėlynos spalvos kojines.

Bertie nelabai domėjosi Paryžiaus kultūra. Jis dalyvavo Eifelio bokšto atidarymo ceremonijoje 1889 metais, bet kultūriniai renginiai jam atrodė nuobodūs. Žurnalistas, tapęs „Morning Star“ redaktoriumi, Justinas McCarthy rašė, jog Bertie labiau patinka „aukštasis menas“, ir jis yra laimingas leisdamas laiką „mažuose teatruose, kuriuose nuotaikingos blondinės atvirai demonstruoja savo grožybes“.

Viename iš tokių teatrų Bertie susidūrė su Hortense Schneider. Policijos duomenimis, Hortense į Paryžių atvyko be nieko, tik su „klumpių pora ir suknele padaryta iš drobės.“ Jai trūko pinigų, todėl juos užsidirbo kitaip.

Vienas Paryžiaus kritikas rašė: „Ji turėjo Rubenso kūną, laimėtojos šypseną ir flirtuojančias akis. Tai derinys, kuri galėjo tapti arkivyskupo prakeiksmu.“

Nėra jokių įrašų, jog ji bandė suvilioti arkivyskupą, bet tarp jos meilužių buvo Napoleonas III, Rusijos caras Aleksandras II, Bavarijos princas Ludwigas, Portugalijos karalius Luisas I, Austrijos imperatorius Josephas Fransas ir Velso princas Bertie.

1867-ųjų gegužės 15-tą Bertie nuvyko pasižiūrėti komiškos operetės „Didžioji kunigaikštienė Gerolstein“, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko pati Hortense. Tada jai buvo virš 30, ir ji jau turėjo pravardę „le Passage des Princes“ („Princų pasažas“).

Bertie nerūpėjo, jog jis bus tik dar vienas princas ilgame Hortensijos sąraše. Pamatęs ir išgirdęs ją dainuojant „Didžiąją kunigaikštienę“, nusitempė ją į lovą.

Jų nuotykiai buvo gerai žinomi visame Paryžiuje, todėl Emilis Zola atvyko rašyti savo novelės „Nana“ apie skalbėjos dukrą, kuri tapo geriausia iš „grandes horizontales“. Novelės veikėją jis prilygino Hortensijai, ir jos meilužiu pavertė Škotijos princą kuris, be abejonės, yra Bertie.

Novelėje Bertie vaizduojamas gan neigiamai. Vienas iš Nanos konkurentų, pamatęs Škotijos princą, pratrūksta: „Viešpatie, kokia marmūzė!“ Vėliau Nana paskelbia, jog jos meilužis „gal būt yra princas, bet tuo pačiu ir šunsnukis.“

Romanas tarp Nanos ir Škotijos princo ilgai netrunka, taip pat kaip ir tarp Hortensos ir Bertie. Metų pabaigoje jis jau buvo su itale Giulia Beneni Barucci, kuri vadino save pirmuoju numeriu Paryžiuje.

Giulia sulaukė sėkmės, ir sulaukusi 30 buvo apgyvendinta dideliame name, Eliziejaus laukuose.

Sklando gandai, jog per pirmą susitikimą su princu ir jo broliu Alfredu ji maldavo atleisti, jog vėlavo 45 minutes, nes bandė užsidėti savo krinolino suknelę ir parodė, jog po sijonais jos užpakalis buvo visiškai nuogas.

Linksmybės baigėsi

Šios linksmybės Eliziejaus laukuose negalėjo ilgai tęstis. Bertie buvo vedęs Danijos princesę Alexandrą, kuri atsidavusiai auklėjo penkis vaikus. Kartais princas tai pamiršdavo. Bertie keliones į Paryžių sustabdė ne žmona.

1870 metų rugsėjo 1-ąją Sedano mūšyje Napoleonas III buvo nugalėtas Prūsijos kaizerio Wilhelmo I. Kartu su 92000 karių Napoleonas buvo paimtas į nelaisvę.

Tą rudenį Paryžių siaubė prūsų pajėgos. Maisto ir malkų stigo, šampano buvo neįmanoma įsigyti. 1871 metais Bertie grįžo į Londoną.

Jis ilgėjosi naktų „Le Chabanais“ viešnamyje, bet nors vienas žmogus džiaugėsi jo grįžimu iš baisiojo Paryžiaus. Karalienė Victoria ilgai manė, jog šis nuodėmingas miestas panašus į „Sodomą ir Gomorą“.

Bet ar galime ją kaltinti sužinoję, ką jos sūnus ten veikė?

reklama

Domantas Adomaitis Šaltinis

Šioje istorijoje: viešnamis, bertie, seksas, princas, Paryžius

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 627 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
2 tibetietiški receptai jaunystei išsaugoti...

Kaip tibetiečiai išsaugo jaunystę ir sveikatą? Vienas iš seniausių receptų buvo rastas kažkur Tibeto kalnuose. Paslaptis, kaip išsaugoti jaunystę, esą buvo parašyta molinėse lentelėse. Tik istorikai abejoja, ar iš tiesų vienu

paranormal.lt
Rozmarinų spiritas nuo podagros, venų varikozės ir celi...

Celiulitas, deja, bendra problema į kurią labiau linkusios moterys virš 18 metų. Dažniausios celiulito priežastys yra riebalai, apdorotas ir keptas maistas, taip pat kofeino vartojimas.
paranormal.lt
Mokslininkai į žmogaus akis įšvirkštė skysčio, kuris le...

Biochemijos srityje dirbantys mokslininkai iš JAV išsiaiškino, kaip į žmogaus akis įdiegti naktinį matymą, kuris leistų žmogui visiškoje tamsoje objektus matyti 50 metrų atstumu keletą valandų. Svarbiausiais elementas šiame eks
paranormal.lt
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę pievelę šalia Dusetų“, - rašė skaitytoja. Aplinkos ministerijos gamtos apsaugos skyriaus vyr.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido