Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Karo paslaptys ir Trečias Reichas » Peržiūrų: (1926) Komentarų: (0) (07.01.2016 - 23:55)

Rastas «Ahnenerbe» lobis Adygėjos kalnuose

Rusijos kalnuose rastas keistas ir paslaptingas lagaminas su logotipu «Ahnenerbe» ir dviem kaukolėmis. Šis nutikimas įvyko gana neseniai Adygijos kalnuose.

Kaukazo regiono kalnuose Adygėja buvo rastos dvi kaukolės, kurios priklausė nežinomoms būtybėms ir įvairių SS daiktų, skirtų okultizmui ir antgamtiškiems tyrimams.

Pasak mokslininkų, tikėtina, kad SS nariai buvo suinteresuoti ir domėjosi senovės dolmenų paslaptimis ir aukštu Kišinsko kanjono natūraliu radioaktyvumu. Galbūt, jie ieškojo Kubanės aukso turtų, kurie buvo prarasti šiuose regionuose per Rusijos pilietinį karą (1917-1923 metais).

Su kitais esamai daiktais, mokslininkai taip pat aptiko vokiečių 1941 metų, šio regiono Adygėjos žemėlapį, jie buvo labai nustebę jo tikslumu ir išsamumu. Šie rasti daiktai sukėlė didelį susidomėjimą tarp specialistų.

Artefaktais, aišku, sudomino specialistus. Istorikai žino, daugeli detalių iš Vermachto "Edelveiso" operacijų. Jai naciai užkopė į Elbrusą, patį aukščiausią kalną Europoje ir pažymėjo ten savo buvimo vietą, tam tikra simbolika, esančią Rusijos Kaukaze. Tad kyla klausymas mokslininkams, koks buvo operacijos tikslas Adygėjos kalnuose?

Radinys miške

Tad truputi istorijos, kurios galbūt jūs ir nežinojote. Kad įsitikinti eile radinių autentiškumą, ar tai melas ar tiesa, išvyko mokslininkų-žurnalistų grupė į Kamennomostsky miestą keletą kilometrų nuo Maikopo. Būtent čia, etnografiniame komplekse "Belovode", saugomos paslaptingos kaukolės ir okultinis SS lagaminas. Visa tai, galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti.

- Vietinis gyventojas atnešė man didelį rudą lagaminą su odine rankena, ant lagamino buvo slaptos organizacijos "Ahnenerbe" emblema, - paaiškina šeimininkas "Belovode" Vladimiras Melikovas.  - Tai tikras atsiskyrėlis, gyvenantis miške, bet kur niekas nieko nežino. Tai - mano senas draugas, dažnai atneša į muziejų retus daiktus, pavyzdžiui, "Edelweisso" žiūronus, vokiečių vaistinėlę su vaistais, to meto. Kartą pasiūlė ir vokiškus batus, - sakė turintis apie 20 porų. Tada aš susimąsčiau: ar tik ne slaptą slėptuvę radęs miške, senis. Be to, visi daiktai buvo geros būklės. Degtukai, tokios kokybės, nors ir dabar kurk ugnį su jais. Rasti tokią vietą - didelė sėkmė.

... Nagrinėjant lagamino viršų. Galime pastebėti, kad ant lagamino yra oficialus herbas "Ahnenerbe", sudarytas iš runų. Pats pavadinimas Besondere Bekl (eiderung) reiškia maždaug "Ypatingas patalpinimas". Taigi, ko jiems reikėjo šiose vietovėse?

Ahnenerbe (liet. protėvių paveldas) – nacistinėje Vokietijoje veikusi pseudomokslinė tyrimų organizacija, vėliau pasukusi veiklą į okultinius ir nusikalstamus (pavyzdžiui, eksperimentavimo su žmonėmis) tyrinėjimus. Ši organizacija egzistavo Vokietijoje nuo 1939 ir 1945 metų, tikslas siekiant studijuoti tradicijas, istorija ir paveldą arijų rasės "Vokietijos rasės".

- Jie tyrė viską, kas buvo paslaptinga ir nežinoma pasaulyje, jie keliavo į Tibetą, Antarktidą ir Kaukazą. Ieškojo kontaktų su ateiviai ir ieškojo absoliučios valdžios paslapčių. Hitlerio Vokietija aktyviai dalyvavo naujų ginklų kūrime, galinčių pakeisti karo eigą. "Ahnenerbe" dirbo 350 specialistų, jie buvo ekspertai su geriausiais išsilavinimais, puikia moksline karjera ir keliais laipsniais.

Nedaugelis žmonių žino, kad dar prieš kelis metus iki karo pradžios, Vokietijos karinės statybos ekspertai, kelių tiesime kalnuose, pasiūlė Tarybų Sąjungai savo pagalbą kelių tiesime, tarp Pitsundo ir Ritsos (nuo Juodosios jūros iki gamtos rezervato Abchazijoje), tariamai iš tarptautinių paskatų. Beje, po kelio tiesimo pabaigos, Vokietijos specialistai tragiškai žuvo, jų automobilis posūkyje nulėkė į praraja. Iki šios dienos, turistai plūsta prie Ritsa ežero per šį tunelį, kurį pastatę vokiečiai.

"Gyvasis vanduo" iš Ritsos

Vėliau paaiškėjo, - kad kelio statybos darbai buvo vykdomi ne šiaip sau. Pasirodo, "Ahnenerbe" hidrologai nustatė, kad vandens sudėtis, paimta šioje vietoje, karstinėje oloje po ežeru Ritsa, idealiai tinka žmogaus plazmos gamybai.

- "Gyvasis vanduo" iš Apchazijos sidabriniuose induose buvo vežami visų pirmą prie Juodosios jūros pakrantės, kur buvo kraunami į povandeninius laivus ir plukdomi į Konstanca bazė, vėliau lėktuvu į Vokietiją, - pasakoja toliau Bormotovas. Buvo net planuojama statyti povandeniniams laivams tunelį nuo jūros iki Ritsos, tačiau sutrukdė karas.

Kas liečia Adygėja, žinomas faktas, kad Maikopo mieste, lankėsi, Vermachto 49 Kalnų korpusas, kuris įkopė į Elbruso viršukalne. Netoli upės Belaya ir Dakhovsko miesto įsikūrė SS pulkas "Vesland", o tarp upių Pshekha ir Pshish užėmė gynybą tankų pulkai "Vokietija" ir "Nordland".

1942 metų rudenį į Maikopo oro uostą atvyko 3-ioji vokiškoji eskadrilė, 14-osios žvalgybos grupė (PZ), kurie turėjo lėktuvus FW-189 su dviems varikliais. Jie buvo įrengti tuometine pažangiausia žvalgybos įranga, tai buvo, skraidančios laboratorijos.

- Tai buvo daugiau, negu reikia, kad apsaugoti slaptą tyrimą, galimai, kuria atliko "Ahnenerbe", Adygejo kalnuose - sako Bormotovas. Maikopas buvo miestas, kur Vermachtas įsteigė savo būstinę. Maikopas buvo ta vieta iš kurios ėjo visos komandos Kaukazo regione. 1942 metais Adygejo kalnuose nebuvo nuolatinės gynybos linijos ir mes žinome vokiečių įsiskverbimo faktų į kalnų glūdumas. Taigi, trys naciai pakliuvo į nelaisvė ir buvo sušaudyti netoli didžiojo dolmeno, Guzeriple. Dar viena grupė veržėsi į Kisho kaimą ir bizonų parką, kad galėtų nužudyti bizonus, bet gyvūnai buvo nuvaryti į saugią vietą.

Neaiškų, kodėl nusileido karių desantas Pshekisho kalno keteroje 1944 metais rugpjūčio mėnesį, kai fronto linija jau buvo nutolusi jau į vakarus? Kokius reikalus nesuspėjo užbaigti vokiečiai prie Pshekisho $IMAGE13-right$ kalno keteros, plokščiakalnio Bombaki ir Bolshoi Tjach kalno? Ar tai nesusiję su "Ahnenerbe" ekspertų tyrimais?

Vis dėlto, mes galime manyti, kad naciai buvo suinteresuoti dolmenais, kad išstudijuoti "priešistorines Atlantų konstrukcijas" ir "paralelinius pasaulio vartus". Suprasti juos galima, kadangi Kaukaze pastoviai mokslininkai randa senus artefaktus. Paskutiniu metu vietinėje spaudoje buvo rašoma apie skeletų  iškasimą, kurių matmenys siekia iki trijų metrų, priklausantys nežinomai žmonių rasei Barjomi tarpeklyje, Gruzijoje.

Galbūt SS domino natūraliai padidėjusi radioaktyvumo anomalija šalia Kishinsko kanjono, - tęsia pašnekovas.  - O gal, jie tiesiog ieškojo pėdsakų dingusio Kubanės lobio (valdžios iždo), kuris dingo po pilietinio karo, trikampyje Khodz-Novosvobodnaya-Bolshoi Tjach?

Dievų kaukolės

Maždaug prieš dvejus metus grupė speleologų vadovaujama kraštotyrininko Vladimiro Melikovo rado dvi keistas kaukoles su ragais, Bolshoi Tjache kalno oloje.

Iš išvaizdos jie panašus į gyvūnų liekanas, o gal, į labai senas fosilijas. Bet, kada jis pradėjo įdėmiai apžiūrėti radinius (vis dėlto jis ankščiau dirbo stomatologu), tiesiog per kūną "prabėgo" virpuliukai.

- Pažvelkite į apvalę skylę piršto didumo, apatinėje galvos dalyje, - rodo Malikovas, vienoje kaukolėje.  - Tai stuburo dalis. Jo pozicija leidžia manyti, kad šios būtybės vaikščiojo dviem kojomis. Kitas keistas dalykas yra kaukolės skliauto ir žandikaulio nebuvimas. Vietoje burnos - kelios angos. Neįprastai didelės akiduobės, iš kurių eina dvi atskiros ataugos rago formos. Tačiau, veido kaulų formą plokščia, kaip pas antropoidus (žmoginės beždžionės, plačiąja reikšme — apskritai beždžionės).
Ir iš tiesu, artefaktai atrodo neįprastai. Netgi palyginus su lokio kaukole, kuri šiuo metu guli šalia. Didelė pagunda manyti, kad laikai rankose ateivio liekanas.

Nuotraukos buvo išsiųstos į sostine paleontologams, bet jie tiesiog rankomis skėsčioja. Tiesiog, pripažino, kad jie niekada nematė nieko panašaus, tik atsargiai užsiminė, kad tai gali būti avies kaukolė, kuri ilgą laiką buvo sraunios upės vandenyje, veikiama smėlio galėjo deformuoti šią kaukolę. Stebuklai, ir tiek. Jai manyti, kad tai deformacija, tai ji buvo sinchroniška - juk keistenybės kartojasi iškarto abejose kaukolėse.

Mokslininkai mano, kad tokie radiniai galėjo taip pat patekti ir į Hitlerio "magų" rankas, kurie medžiojo keistus artefaktus.

Mitologai iš karto pareiškė, kad tai Annunaki iš senovės Šumerų legendų: raguoti dievai, vardas kuris verčiamas kaip "nužengęs iš dangaus". Šumerų mitologijoje jie dalyvavo pasaulio sukūrime.

Amerikiečių rašytojas Zaharija Sitčinas, Azerbaidžano kilmės, Anunnaki kilmė identifikuoja iš Nibirų  planetos, hipotetinę planetą, Saulės sistemos su išsitempusia orbita. Dėl astronominių judėjimų, ši planeta pasirodo mūsų regėjimo lauke kas 3600 metų. Pagal Sitčina, šį laikotarpį Nibirų planetos gyventojai nusileidžia į Žemę, užmezgą kontaktą su aborigenais, tai yra su mumis.

- Mes galime prisigalvoti įvairių versijų ir pamąstymų, bet rasti artefaktai Adygėjos kalnuose, priverčia susimastyti, - pasakė atsisveikinęs garsus keliautojas Ivanas Bormotovas.

Nuomonės
Igoris Vasiljevas, filosofijos mokslų daktaras, tyrimo centro darbuotojas:

- "Ahnenerbe" veikla Kaukaze - žinomas faktas. Iš esmės, šią paslaptinga organizacija domino Prielbrusas ir aplink gyvenviečių rasti dolmenai, senovės alanų miesteliai... Greičiausiai, vokiečiai ieškojo patvirtinimą, kad šie artefaktai - senovės arijų ir gotų rankų darbas, kurie apsigyveno šiose vietovėse.

Juolab dolmenai buvo randami ir vokiečių žemėse. Tikriausiai, Kaukazas galėjo būti labiau prieinamas Tibeto variantas, vokiečių okultistams, kurie ieškojo taip pat ir ten įvairių "stebuklų".

Baigiantis šiam žurnalistiniam tyrimui, buvo rastas dar vienas lagaminas. "2015 metais vasarą šalia Elbruso lobių medžiotojai rado dar vieną "Ahnenerbe" lagaminą su keistos kilmės kaukolę, manoma priklausanti vokiečių padalinio "Edelweiss" medžiotojui, žiedą ir nacių uniformos atributus. Žiede pavaizduotas karys su kepure, kuriame pridėta ąžuolo lapų. Apatinėje dalyje Edelweisso žiedai."

Iš viso rasti du lagaminai ir trys keistos kaukolės. Keista, kad tai domina tik žurnalistus. Kodėl tyli rimti mokslininkai?

reklama

Šioje istorijoje: antropoidas, Adygėja, dolmenai, kaukolė, SS nariai, Vermachtas, Ahnenerbe, artefaktai, annunaki, naciai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1926 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Džiovintos figos alyvuogių aliejuje nuo virškinimo, pad...

Kaip naudoti džiovintas figas, kad atsikratyti virškinimo trakto problemų ir pagerinti kraujo būklę! Receptas džiovintos figos alyvuogių aliejuje - nuostabus, natūralus ir saugus vaistas nuo daugelio ligų!
paranormal.lt
Gerkite šį gėrimą ryte ir būkite jaunesni!...

Dėl savo gebėjimų atjauninti odą ir visą kūną, visi dermatologai rekomenduoja ciberžolės miltelių naudojimą su antioksidacine dieta. Ciberžolės yra turtingos kurkuminoidų, kurie yra stiprūs antioksidantai.

paranormal.lt
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigaminti šią nebrangią kaukę, kuri padarys jūsų odą švarią ir sumažins raukšles.

paranormal.lt
Geri patarimai, kaip bėgioti, kad būtumėte sveiki...

2013 metų liepos 18-ąją pradėjęs bėgti nuo gimtųjų namų pietų Anglijoje ir per 621 dienas apibėgęs Žemės rutulį britas Kevinas Karas (Kevin Carr) neoficialiai tapo pačiu greičiausiu žmogumi mūsų planetoje, kuriam tai padaryti pa

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite