Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (56.8K) Komentarų: (1) (25.11.2016 - 07:19)

Sąmokslo teorijos: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą. Kaip šias sąmokslo teorijas vertina Lietuvos medikai?

Vėžys – tai grybelis

Teigiama, kad dar 1969 m. daktaras Richardas Day Pitsburge, garsių gydytojų auditorijoje, pareiškė, kad įmanoma išgydyti įvairių rūšių vėžį, bet ta informacija yra slepiama Rockefellerio fonde.

„Jei žmonės lėtai mirs nuo “vėžio ar dar nuo ko nors“, tai gali sulėtinti gyventojų prieaugio tempus", –  apie neva artėjančią globalią visuomenės transformaciją perspėjo R.Day.

Kai kurių sąmokslo teorijų šalininkų nuomone, vyksta karas su žmogaus imunine sistema: pradedant pesticidais, herbicidais, baigiant vakcinacijomis, elektrognetinėmis ir mikrobangų technologijomis ir farmacijos preparatais.

Sąmokslo teorijos: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Kai kurie gydytojai įsitikinę, kad vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes jis naikina ne tik vėžines, bet ir sveikas ląsteles, silpnina imuninę sistemą, kuri yra pagrindinis vėžio priešas.

Prieštaringai vertinamas gydytojas iš Italijos Tullio Simoncini mano, kad vėžys atsiranda dėl organizme vyraujančių grybelinių infekcijų. Vėžys – tai išvešėjęs grybelis Candida.

Pasak italo, tai – parazitinės prigimties mieliagrybis, gyvenantis net sveikų žmonių organizme: stiprus imunitetas Candida grybelį suvaldo, o jam nusilpus grybelis plinta po visą kūną ir sudaro piktybinius auglius.
Gydo natrio bikarbonatu?

„Chemoterapija, išskyrus kelias vėžio rūšis, taip pat ir radiacija, neefektyvi, sunaikina sveikas ląsteles ir patį žmogų. Imuninės sistemos likučiai nebesugeba suvaldyti Candida ląstelių. Grybelis pereina į kitus organus ir audinius. Vėžys išplinta po organizmą. Tie, kurie tarsi pasveiko po chirurginio įsikišimo ir chemoterapijos, gavo bombą su laikrodžio mechanizmu. Imunitetas suardytas", – neva teigia italas, kuris, būdamas onkologijos ir metabolinių pažeidimų srities specialistas, pasisakė prieš tradicinės medicinos intelektualinį konformizmą, tradicinius globalios vėžio epidemijos gydymo metodus.

Pasak italo, kuris neva nuo vėžio išgydė ne vieną žmogų,  patikrinta pigi priemonė – natrio bikarbonatas, pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis.

T.Simoncini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį prietaisu, primenančiu endoskopą. Gydytojas teigia, kad vėžiu sergančių žmonių organizme yra labai daug rūgščių, bet perspėja nemaišyti šio teiginio su skrandžio rūgštingumu, – jų žemas ph. Soda padeda atkurti organizmo šarmų ir rūgščių balansą. Vėžinės ląstelės žūva, nes jos neišgyvena šarminėje aplinkoje.

Žinoma, reikia keisti ir mitybą, ir atsisakyti žalingų papročių.

F.Taunytės nuomone, chemoterapija žlugdo

„Sergant vėžiu bet koks medžiagų apykaitos pakitimas yra gerai, bet vargu ar natrio bikarbonatas gali išgydyti nuo vėžio, – abejojo garsi 87 metų gydytoja, šešių knygų apie sveikatą autorė Filomena Taunytė. – Kai kurie apsišaukėliai viešai siūlo nesąmones. Pavyzdžiui, vienas ponas kraujo vėžį siūlo gydyti Atkinsono dieta,kurios laikantis galima valgyti neribotą kiekį turtingo baltymų maisto – mėsos, o atsisakoma daržovių, vaisių."
F.Taunytė tikina, kad chemoterapija išties žlugdo imuninę sistemą. Juolab apmaudu, kad  žmonės chemoterapijai išleidžia labai daug pinigų, neretai tam atiduoda paskutinius centus. Gydytoja primena, kad prostitucijos, farmacijos verslai –  pelningiausi pasaulyje.

Medikė prisiminė nuo vėžio mirusį charizmatiškąjį dainininką ir aktorių Vytautą Kernagį: „Vilniaus medikų konsiliumas nepatarė Vytautui taikyti chemoterapijos, bet jis nulėkė į Klaipėdą. Tas gydymas sutrumpino jam gyvenimą bent dvejais trejais metais.“

Padės badavimas?

Kaip pavyzdį F.Taunytė mini ir Prezidentą Algirdą Brazauską, kuriam, moters žiniomis, Izraelio medikai nepatarė taikyti chemoterapijos.

„Yra stebuklų, kai chemoterapija išgydo kai kurias vėžio rūšis, bet tie atvejai reti, – tikina F.Taunytė. – Daug dažniau chemoterapija pakenkia, o toks gydymas kainuoja labai daug. Ir ne vienas žmogus be chemoterapijos išgyventų bent kelerius metus ilgiau. Juk tai – pasipelnymo šaltinis. Yra protingų, visko mačiusių medikų, kurie supranta, kas vyksta pasaulyje."

F.Taunytė prieš kelerius metus skaitė paskaitą Vilniaus universiteto Onkologijos institute. Medikai, sakė moteris, nelabai ja tikėjo, bet po paskaitos kai kurios medicinos seserys ir gydytojai jai prasitarė apie kai kuriuos viešai neskelbiamus dalykus.

Pasak F.Taunytės, vienas iš vėžio gydymo metodų yra ilgas badavimas. Organizmas sugeba suvirškinti vėžines ląsteles ir nežlugdo imuninės sistemos. Žinoma, tai žmogui ištverti yra labai sunku.

Kodėl tarpsta šarlatanai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pulmonologijos ir imunologijos klinikos vadovas profesorius Raimondas Sakalauskas kategoriškai paneigė sąmokslo teorijas.

„Yra labai nedaug medicinos sričių, kur būtų toks didelis mokslo įdirbis kaip onkologijoje. Yra netgi mokslas – onkogenetika“, – pradėjo pokalbį profesorius R.Sakalauskas, aiškindamas, kad vėžinės ląstelės – genetinis defektas, kai normali ląstelė praranda savo ypatybes, įgyja nekontroliuojamai augančios ląstelės bruožus ir tampa parazitu.

Garsus medikas mano: onkologija dar ne