Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (38614) Komentarų: (1) (25.11.2016 - 07:19)

Sąmokslo teorijos: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą. Kaip šias sąmokslo teorijas vertina Lietuvos medikai?

Vėžys – tai grybelis

Teigiama, kad dar 1969 m. daktaras Richardas Day Pitsburge, garsių gydytojų auditorijoje, pareiškė, kad įmanoma išgydyti įvairių rūšių vėžį, bet ta informacija yra slepiama Rockefellerio fonde.

„Jei žmonės lėtai mirs nuo “vėžio ar dar nuo ko nors“, tai gali sulėtinti gyventojų prieaugio tempus", –  apie neva artėjančią globalią visuomenės transformaciją perspėjo R.Day.

Kai kurių sąmokslo teorijų šalininkų nuomone, vyksta karas su žmogaus imunine sistema: pradedant pesticidais, herbicidais, baigiant vakcinacijomis, elektrognetinėmis ir mikrobangų technologijomis ir farmacijos preparatais.

Sąmokslo teorijos: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Kai kurie gydytojai įsitikinę, kad vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes jis naikina ne tik vėžines, bet ir sveikas ląsteles, silpnina imuninę sistemą, kuri yra pagrindinis vėžio priešas.

Prieštaringai vertinamas gydytojas iš Italijos Tullio Simoncini mano, kad vėžys atsiranda dėl organizme vyraujančių grybelinių infekcijų. Vėžys – tai išvešėjęs grybelis Candida.

Pasak italo, tai – parazitinės prigimties mieliagrybis, gyvenantis net sveikų žmonių organizme: stiprus imunitetas Candida grybelį suvaldo, o jam nusilpus grybelis plinta po visą kūną ir sudaro piktybinius auglius.
Gydo natrio bikarbonatu?

„Chemoterapija, išskyrus kelias vėžio rūšis, taip pat ir radiacija, neefektyvi, sunaikina sveikas ląsteles ir patį žmogų. Imuninės sistemos likučiai nebesugeba suvaldyti Candida ląstelių. Grybelis pereina į kitus organus ir audinius. Vėžys išplinta po organizmą. Tie, kurie tarsi pasveiko po chirurginio įsikišimo ir chemoterapijos, gavo bombą su laikrodžio mechanizmu. Imunitetas suardytas", – neva teigia italas, kuris, būdamas onkologijos ir metabolinių pažeidimų srities specialistas, pasisakė prieš tradicinės medicinos intelektualinį konformizmą, tradicinius globalios vėžio epidemijos gydymo metodus.

Pasak italo, kuris neva nuo vėžio išgydė ne vieną žmogų,  patikrinta pigi priemonė – natrio bikarbonatas, pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis.

T.Simoncini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį prietaisu, primenančiu endoskopą. Gydytojas teigia, kad vėžiu sergančių žmonių organizme yra labai daug rūgščių, bet perspėja nemaišyti šio teiginio su skrandžio rūgštingumu, – jų žemas ph. Soda padeda atkurti organizmo šarmų ir rūgščių balansą. Vėžinės ląstelės žūva, nes jos neišgyvena šarminėje aplinkoje.

Žinoma, reikia keisti ir mitybą, ir atsisakyti žalingų papročių.

F.Taunytės nuomone, chemoterapija žlugdo

„Sergant vėžiu bet koks medžiagų apykaitos pakitimas yra gerai, bet vargu ar natrio bikarbonatas gali išgydyti nuo vėžio, – abejojo garsi 87 metų gydytoja, šešių knygų apie sveikatą autorė Filomena Taunytė. – Kai kurie apsišaukėliai viešai siūlo nesąmones. Pavyzdžiui, vienas ponas kraujo vėžį siūlo gydyti Atkinsono dieta,kurios laikantis galima valgyti neribotą kiekį turtingo baltymų maisto – mėsos, o atsisakoma daržovių, vaisių."
F.Taunytė tikina, kad chemoterapija išties žlugdo imuninę sistemą. Juolab apmaudu, kad  žmonės chemoterapijai išleidžia labai daug pinigų, neretai tam atiduoda paskutinius centus. Gydytoja primena, kad prostitucijos, farmacijos verslai –  pelningiausi pasaulyje.

Medikė prisiminė nuo vėžio mirusį charizmatiškąjį dainininką ir aktorių Vytautą Kernagį: „Vilniaus medikų konsiliumas nepatarė Vytautui taikyti chemoterapijos, bet jis nulėkė į Klaipėdą. Tas gydymas sutrumpino jam gyvenimą bent dvejais trejais metais.“

Padės badavimas?

Kaip pavyzdį F.Taunytė mini ir Prezidentą Algirdą Brazauską, kuriam, moters žiniomis, Izraelio medikai nepatarė taikyti chemoterapijos.

„Yra stebuklų, kai chemoterapija išgydo kai kurias vėžio rūšis, bet tie atvejai reti, – tikina F.Taunytė. – Daug dažniau chemoterapija pakenkia, o toks gydymas kainuoja labai daug. Ir ne vienas žmogus be chemoterapijos išgyventų bent kelerius metus ilgiau. Juk tai – pasipelnymo šaltinis. Yra protingų, visko mačiusių medikų, kurie supranta, kas vyksta pasaulyje."

F.Taunytė prieš kelerius metus skaitė paskaitą Vilniaus universiteto Onkologijos institute. Medikai, sakė moteris, nelabai ja tikėjo, bet po paskaitos kai kurios medicinos seserys ir gydytojai jai prasitarė apie kai kuriuos viešai neskelbiamus dalykus.

Pasak F.Taunytės, vienas iš vėžio gydymo metodų yra ilgas badavimas. Organizmas sugeba suvirškinti vėžines ląsteles ir nežlugdo imuninės sistemos. Žinoma, tai žmogui ištverti yra labai sunku.

Kodėl tarpsta šarlatanai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pulmonologijos ir imunologijos klinikos vadovas profesorius Raimondas Sakalauskas kategoriškai paneigė sąmokslo teorijas.

„Yra labai nedaug medicinos sričių, kur būtų toks didelis mokslo įdirbis kaip onkologijoje. Yra netgi mokslas – onkogenetika“, – pradėjo pokalbį profesorius R.Sakalauskas, aiškindamas, kad vėžinės ląstelės – genetinis defektas, kai normali ląstelė praranda savo ypatybes, įgyja nekontroliuojamai augančios ląstelės bruožus ir tampa parazitu.

Garsus medikas mano: onkologija dar nepasiekė tokio lygio, kad žmonėms suteiktų maksimalios vilties. Būtent todėl veikia šarlatanai, užkalbėtojai, šamanai, kyla įvairios piramidės.

„Italo logika ir absurdiški gydymo metodai – iš tos pačios serijos, – teigė R.Sakalauskas, o išgirdęs apie vėžio gydymą natrio bikarbonatu, nusijuokė: – Nesąmonė. Kadaise soda gydydavo burnos mieliagrybį.“

Vaistas ir nuodas kartu

Profesorius R.Sakalauskas kategoriškai nesutiko su teiginiu, kad chemoterapija nepadeda. Pridūrė, kad vėžį gydo ir naujoji biologinė terapija.

Chemoterapija yra vaistas-nuodas, kuris stipriai veikia smarkiai besidauginančias vėžines ląsteles.
„Svarbu, kiek su tuo stipriu nuodu pavyks nužudyti vėžinių ląstelių ir koks bus toksinis poveikis sveikiems audiniams, – kuo paprasčiau stengėsi išaiškinti R.Sakalauskas. – Skirtingos vėžio formos skirtingai reaguoja į vaistus. Yra navikų rūšių, kuriuos chemoterapija veikia labai efektyviai. Viena jų – krūties vėžys. Kai kurioms kitoms vėžio rūšims ji netaikoma, o jei taikoma, daro toksinį poveikį."

Naujosios biologinės terapijos kryptis – poveikis į vėžinėms ląstelėms būdingą mutaciją. Įvairios sąmokslo teorijos, da vinči kodai išprovokuoja visuomenės dėmesį ir suteikia šansą pasipelnyti. Tai sakydamas profesorius R.Sakalauskas pajuokavo, kad bloga reklama geriau nei jokios.

„Normalus gydytojas niekada neskiria sudėtingų, kombinuotų vaistų, kai galima skirti pigius ir paprastus, – sąmokslininkų teiginius, kad kažkoks klanas iš žmonių ligų siekia uždirbti pinigų, atrėmė R.Sakalauskas. – Beje, kažkodėl niekas iš tų sąmokslininkų nepamini, kiek infekcinių ligų išgydoma paprastais vaistais, kiek daug laiko ir jėgų tyrimams atiduoda mokslininkai, kiek naujovėms išleidžiama pinigų. Taigi kai kurie vaistai negali kainuoti kaip paprastas sūris ar aspirinas."

Vakarų ir Rytų medicina

Kategoriškai sąmokslininkus pasmerkė ir Vilniaus universiteto Onkologijos instituto profesorius fitoterapeutas Juozas Ruolia.

„Jei tie žmonės – medikai ar biologai, keista, kad jie nematė milijardų vėžio ląstelių, kurios suformuoja kitokius audinius?" – stebėjosi J.Ruolia.

Lankęsis Tailando, Vietnamo, Egipto, Kambodžos liaudies medicinos centruose, kur rengiami specialistai, J.Ruolia niekur nematė, kad vėžys būtų išgydomas tik adatų terapija ar žolėmis.

„Komunistai teroristai išbraukė iš vadovėlių biomediciną, tačiau ir Rytų medikai, ir Vakarų, naudoja chemoterapiją, spinduliavimą. Žinoma, tai reikia derinti su biomedicina. Tam, kad vėžys nepradėtų vystytis ar nepasikartotų, labai tinka augalinės kilmės medžiagos", – sakė ligonių mylimas fitoterapeutas J.Ruolia.
Kai kurios šių medžiagų prilimpa prie vėžio ląstelių receptorių, kaip ir cheminės medžiagos, ir padaro jas atpažįstamas imunitetui. Šis jas doroja. Bet nužudyti pakitusias, tapusias agresyvias, kad išliktų, vėžines ląsteles vien tik augalų medžiagos, žiemiai, ugniažolės praktiškai negali. Selenas pastebi net mutacijas, kad tai – piktybinė ląstelė.

Prekiautojų melai

„Taip, chemoterapija padaro žalos, bet ji pataisoma, o vėžys nukenčia labiau nei sveikosios ląstelės, – neabejojo J.Ruolia. – Būčiau nesveikas, jei kaip medikas biologas sakyčiau neteisybę ir klaidinčiau žmones, kad spinduliavimas ar chemoterapija nepadeda. Ir per tą mėnesį kitą, kol abejojama, klaidinama, antros stadijos vėžys išplinta ir virsta ketvirtos. Beje, spinduliavimas ir chemoterapija prasiskverbia pro imuninės sistemos žiedus, kurie apsupa vėžinius telkinius žmogaus organizme. Visos vėžinės ląstelės turi šešis kartus daugiau vandens nei sveikos, o spinduliai, praeidami pro gausų vandens telkinį, beveik viską paverčia vandenilio peroksidu, kuris susprogdina tą vėžinę ląstelę."

Dešimt metų klaidžiojęs „autoritetų" brūzgynuose, fitoterapeutas perspėja netikėti prekiautojų pasakomis apie atseit stebuklingas žoleles.

„Daigintų grūdų sultys išgydo vėžį? Tai – melas. Prekiautojai gal nemato pas mane apsilankančių mirštančių žmonių, netgi mokslininkų, kurie litrais gėrė tas sultis, valgė grūdus ir vis tiek iškeliavo į amžinybę. Tai, kad šios sultys veikia imunitetą, dar turi įrodyti moksliniai tyrimai", – piktinosi J.Ruolia.

Badavimas? Nekvailiokite!

Pasiteiravus apie italo T.Simoncini neva taikomą vėžio gydymo metodą natrio bikarbonatu, J.Ruolia teigė, kad viena yra tyrimai mėgintuvėlyje, antra – su pelėmis, trečia – su žiurkėmis, o ketvirta – su žmonėmis.
Žmogus – multi-maksi milijardų ląstelių sistema, jis turi savo elektrinę, biofizinę, biocheminę sistemą ir tie procesai, kurie vyksta žiurkėje, ne visada vyksta žmoguje.

„Tiesa, pašarminus organizmą, kraują, šlapimą, kad ph siektų 6–6,5 – sveikintinas dalykas, – apie italo taikomą gydymą natrio bikarbonatu kalbėjo J.Ruolia. – Nuo to ne tik vėžys neatsiranda, bet ir neįvyksta insultai, infarktai, neprogramuoti krešėjimai. Vyksta teigiami savireguliacijos procesai. Bet tai tik vienas teiginys iš visumos ir labai klaidinga teigti, kad tai gydo vėžį."

Badavimas? J.Ruolia kategoriškas: „Nekvailiokite! Tai – tik dar labiau alina organizmą. Teigti, kad kažkas suvirškinama nevirškinamajame trakte – nusikaltimas!“

Gyvenimas be vėžio

24 metus onkologijos srityje dirbantis žinomas specialistas J.Ruolia įsitikinęs, kad vėžys turi būti gydomas sujungus chemoterapiją, spinduliavimą ir natūralią mediciną.

Su Tibeto medikais vienuoliais bendravęs fitoterapeutas teigia, kad ir jie kai kuriais atvejais pritaria chemoterapijai.

Tiesa, Azijoje žmonės rečiau serga vėžiu, nes ten – kitas gyvenimo būdas, žmonės valgo mažiau mėsos ir daugiau daržovių, vaisių.

Prakalbęs apie tuos, kurių tarp mūsų nebėra – V.Kernagį, rašytoją Jurgą Ivanauskaitę, J.Ruolia pabrėžė, kad jie sirgo agresyviausio tipo vėžiu.

O ką siūlė kiti? J.Ivanauskaitė išbandė visas Tibeto gydytojų rekomendacijas. Tuomet jie sakė, kad J.Ivanauskaitė jau baigė programą, misiją šioje Žemėje ir perėjo į kitą lygmenį.

„Po chemijos, spinduliavimo labai svarbi programa, kuri sustatoma penkeriems metams. Gera imuninė veikla, detoksikuojamoji terapija, virškinimo, nervų sistemos sureguliavimas. Tinka ir pašarmintas vanduo, kuris išgaudo pavienes vėžines ląsteles. Tuomet įmanomas gyvenimas be vėžio", – apibendrino J.Ruolia.

reklama

Darius Sėlenis Šaltinis

Šioje istorijoje: Vėžys, chemoterapija, vėžio gydymas, Ruolia

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 38614 | | Reitingas: 5.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 1
Avatar0Avatar Redaguoti draudžiama
1 gudynask   (27.11.2016 06:44)
avatar

 Tradicinė medicina yra neabejotinai reikalinga. Bėda tik kai gyvenimas ir individuali ligų prevencija yra labai žemos kokybės, tikintis, kad medikai paskui padarys stebuklus. Teisingi žingsniai užkardantys ligoms palankią terpę yra efektyviausias žinomas būdas išsaugoti sveikatą.
https://shop.kyani.net?sponsor=2809694&country=lt&locale=lt-lt&page=/products/category/3103/kyani-triangle-of-wellness®avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išorėje, tiek viduje. Šio augalo gelis: valo kraują, mažina uždegimą, palengvina artrito skausmus, apsau
paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.
paranormal.lt
Suvyniokite kojas į aliuminio foliją. Po valandos nuste...

Visi turime aliuminio folijos kažkur virtuvės stalčiuje. Tačiau turbūt niekada nepagalvojote apie jos vyniojimą ant kūno. Ji yra tinkama, jei norite pagerinti savo sveikatą.
paranormal.lt
Medaus ir česnako receptas veiksmingas gydant įvairias ...

Česnakas taip pat gydo nedidelius negalavimus, pavyzdžiui, vabzdžių įkandimus, peršalimą, gripą, karščiavimą, grybelines infekcijas ir keliautojų viduriavimą. Jis veiksmingai kontroliuoja diabeto simptomus, osteoartrito ir pr


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda