Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Gegužės » 19

Former WHO Chief Says The Coronavirus Could ‘Burn Out’ Before We Have A Vaccine

Former WHO Chief Says The Coronavirus Could ‘Burn Out’
  • 19.05.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 688 Peržiūrų
  • Aptarti

A former World Health Organization director believes that the coronavirus could “burn out naturally” before a vaccine has been developed.

Dr. Karol Sikora, a British oncologist and a former WHO chief, said he suspects the world is more immune than estimates suggest.

“We are seeing a roughly similar pattern everywhere – I suspect we have more immunity than estimated” he said.

The Sun reports: It comes as the Government said it hopes to be in a position to roll-out a mass vaccination programme in the Autumn of this year.

Business Secretary Alok Sharma said yesterday that a global licensing deal had been signed between Oxford University and drugs giant AstraZeneca.

It will make 30 million doses of its vaccine by September – if it works – and half of Brits will be first to get the jab.

But Prof Sikora, former head of the WHO’s cancer programme, reckons coronavirus will have “burned out” before a jab is available.

‘Petering out’

Writing on Twitter, he said: “There is a real chance that the virus will burn out naturally before any vaccine is developed.

“We are seeing a roughly similar pattern everywhere – I suspect we have more immunity than estimated.

“We need to keep slowing the virus, but it could be petering out by itself.”

The oncologist, who is currently chief medical officer at Rutherford Health, caveated his comment, adding: “It is my opinion that this is a feasible scenario.

“Nobody is claiming to know what will happen for sure – I believe in an unknown situation this is a possibility.

“We need to continue to keep our distance and hope the numbers continue to improve.”

He later said that hopes of getting a vaccine by September were an “extremely optimistic timetable”.

“Getting 30 million vaccine doses approved and delivered by the Autumn would be a remarkable feat,” Prof Sikora said.

“Let’s see. Professor Sarah Gilbert and her team are doing amazing work – if anyone can do it, they can.”

Doubts raised

Other British experts have also cast doubt on whether a coronavirus vaccine will be ready this year.

Professor Robin Shattock, head of mucosal infection and immunity at Imperial College London, told BBC Radio 4’s Today programme: “I think we have a very high chance of seeing a number of vaccines that work because we know a lot about this target and I think there’s good scientific rationale to say it’s not such a hard target as others.

“My gut feeling is that we will start to see a number of candidates coming through with good evidence early towards next year – possibly something this year – but they won’t be readily available for wide-scale use into the beginning of next year as the kind of most optimistic estimation.”

Prof Shattock explained that there is a difference between having the systems in place to produce a vaccine once one is developed, and having the data that proves the vaccine actually works. Source

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau