Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2021 » Sausio » 17

Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows
  • 17.01.2021
  • 0.0 Reitingas
  • 486 Peržiūrų
  • Aptarti

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

The migrants began pushing through the Guatemalan southern border on Saturday toward their ultimate destination, the United States.

RT reports: About 7,000 to 8,000 migrants have entered Guatemala from Honduras in just the past day, Reuters reported, citing Guatemala’s immigration authority. Video footage shows thousands of people forcing their way through a police cordon as they cross the border into Guatemala.

Two migrant groups with well over 5,000 people are working their way toward the US, including the one that has already breached the Guatemalan border, US Customs and Border Protection Commissioner Mark Morgan said Saturday in a Fox News interview.

“It’s coming,” Morgan said. “It’s already started, just as we promised and anticipated it would with this rhetoric from the new administration on the border.”

Biden, who’s scheduled to be inaugurated on January 20, has said he plans to “immediately” introduce an immigration bill upon taking office. His immigration plan, reported by the Los Angeles Times on Friday, reportedly includes a “pathway to citizenship” for 11 million illegal aliens who are already living in the US. 

Unlike past amnesty proposals, Biden’s plan wouldn’t come with provisions for toughened border enforcement, according to the report.

The Democrat president-elect also intends to end many of the policies that President Donald Trump has put in place to deter illegal migration, including rules that keep migrants in Mexico while they await their court hearings in the US.

Trump predicted during a border visit on Tuesday that the policy changes would lead to “a tidal wave of illegal immigration, a wave like you’ve never seen before.”

He added, “They’re coming because they think that it’s a gravy train at the end.”

Immigration activist group Pueblo Sin Fronteras, which has organized immigrant caravans to the US and has funding ties to billionaire George Soros, called on the incoming Biden administration to “honor its commitments.” Biden’s arrival creates an opportunity for the governments of Mexico and Central America to develop migration policies that “respect and promote the human rights of the population in mobility,” the group added.

As the caravan moves closer to its border, Mexico, for its part, is beefing up its border security to try to block the extended procession from passing through under its existing agreement with the US.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau