Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Liepos » 28

2. Mitai apie vėžį ir realybė

Mitai apie vėžį ir realybė paranormal.lt

Kas 20 sekundžių dar vienas žmogus sužino, kad jis serga vėžiu. Kas jo laukia? Kodėl jis turi laukti? Kodėl ir ko mes visi turime laukti? Kada bus 10 sekundžių, 5, 0 sekundžių?

vėžys, organizmas, gydymas, mitai, paranormal.lt

Mūsų laikmečio realybė tokia:

    Kasmet pasaulyje nuo vėžio miršta daugiau kaip 5 mln. žmonių.

    Kasmet išaiškinama apie 9 mln. naujų susirgimų vėžiu atvejų.

    Vėžys užtikrintai užima I vietą pagal mirtingumą, o tai, kad mirs kas trečias susirgęs juo – beveik realybė.

    Visas su vėžiu susijusias problemas lemia chroniškai didėjantis imuninės sistemos nusilpimas. Žmogus beveik 100% tampa priklausomas nuo vaistų.

    Europos šalyse mirtingumas nuo piktybinių auglių tarp 30-50 metų amžiaus moterų užima pirmąją vietą (tai dažniausiai krūties arba lytinių organų vėžys).

    Tarp vaikų iki 14 metų vėžys užima antrąją vietą po… nelaimingų atsitikimų!?

Kokia tų vaikų ateitis? Vaikai dažniausiai suserga piktybinėmis navikinėmis limfinio ir kraujodaros audinių, kraujo, nervų sistemos, smegenų, akių ir inkstų ligomis. Kaip matote, tai visada apnuodytas kraujas…

    Vidutiniai vyrų mirtingumo nuo vėžio rodikliai didesni nei moterų – virškinamojo trakto viršutinės dalies, plaučių, skrandžio vėžys.

    Tarp artimų giminaičių (tarp tėvų ir vaikų) pasitaiko, kad vėžys tampa visos šeimos liga. Tai specifinės lokalizacijos augliai (pavyzdžiui, krūties, žarnyno ir kt.). Tokios šeimos vadinamos “vėžinėmis šeimomis”.

    Šiandien žinoma apie 200 daugiau ar mažiau ištirtų vėžio rūšių ir, deja, labai nemažai neidentifikuotų…

    Jeigu pradėtume vardyti visas priežastis, dėl kurių žmogus suserga vėžiu, išeitų gana solidi knyga… ne laisvalaikio skaitiniams.

    Jeigu pradėtume vardyti visus vėžio ir jo priežasčių gydymo būdus, kuriuos naudoja oficialioji medicina, gautume tik “katino ašaras”, nes jų tik trys: peilis, chemoterapija, švitinimas. Visi kiti “egzistuoja” kaip pagalbiniai, antraeiliai ir dažniausiai taikomi, kai pagalbos reikia labai skubiai.

    Jeigu po visų šių poveikių ligonis išgyvena 5 metus, jis laikomas išgydytu, net jeigu šeštaisiais metais miršta nuo vėžio… Tokia medicinos statistikos logika…?

    Jeigu sergančiojo vėžiu kraujo parametrai normalūs, gydymas pradedamas nedelsiant (tas pats peilis, chemija, švitinimas), be jokio ypatingo žmogaus parengimo.

    Retas atvejis, kad bet kokio lygio medicinos įstaigoje būtų kreipiamas dėmesys į paciento mitybą, gyvenimo būdą iki gydymo ir po jo. Tik pastaruoju metu, lyg tarp kitko, šia tema mestelimos 2-3 frazės ir išrašomi kalnai sintetinių vitaminų – juk reikia paremti farmacininkus…

    Jeigu susumuotume visas žmonių giminės ligų rūšis ir ligonių skaičių, paaiškėtų, kad Žemės planeta šiandien – tai didžiulė Kosminė ligoninė, neturinti perspektyvios ligų gydymo krypties.

    Žmonija, vaikydamasi technikos pažangos ir apgaulingų turtų, prarado ir Žmogiškąjį gyvenimo būdą, ir Žmogiškąją mitybą, ir Žmogiškąjį suvokimą apie organizmo atsinaujinimo galimybes, ir Žmogaus ryšį su jį pagimdžiusiomis Visatos Energijomis.

 Mūsų laikų mitai

Bet kokie augliai organizme atsiranda todėl, kad dėl organizmo (kraujo) apnuodijimo dešimtimis tūkstančių veiksnių (chemija, nuodai, dažikliai, spinduliavimas, netaisyklinga mityba, blogas vanduo, netikęs gyvenimo būdas, pasaulio nesuvokimas ir t.t.) pažeidžiamas sveikos ląstelės paveldimasis aparatas.

    Iš čia – pirmasis mitas:

Galima išgydyti vėžį (chronišką organizmo apnuodijimą) dar stipresniu organizmo apnuodijimu, tokiu kaip chemoterapija, švitinimas, nuodų susikoncentravimo plotų pašalinimas peiliu.

Tokie vėžio gydymo metodai, kokie egzistuoja šiandien, yra neperspektyvūs.

    Antrasis mitas:

Galima išgydyti ligonį, apnuodytą “civilizacijos” nuodais, auglio irimo nuodais, vandenyje, maiste, ore esančiais nuodais, prieš tai jų visų neišvalius iš organizmo.

    Trečiasis mitas:

Gydymas gali būti efektyvus, o vėžys daugiau nepasikartos, net jeigu nepakeisime mitybos, vandens vartojimo taip, kad būtų išvengta pakartotinio apsinuodijimo.

    Ketvirtasis mitas:

Galima pasiekti teigiamų poslinkių vėžio gydyme be išankstinio psichinio

ir emocinio ligonio parengimo: nesuteikus jam tikėjimo, nemobilizavus visų dvasinių ir imuninių jėgų, neįtikinus jo, kad žmogus nebus paliktas vienas akis į akį su bėda.

Gydymą (bet kokį) reikia pradėti nuo gydymo žodžiu ir mintimi, pripildyta tikrojo Visatos dėsnių išmanymo.

    Penktasis mitas:

Vėžį galima išgydyti vien tik pakeitus dietą. Tai palengvina problemos sprendimą, bet jos pačios nepašalina.

    Šeštasis mitas:

Per trumpą laiką galima išgydyti pačios sudėtingiausios formos vėžį vien tik vaistažolėmis.

Toks gydymas gali pristabdyti procesą, leisti ligoniui atsikvėpti, palengvinti jo būklę, bet negali 100% garantuoti, kad žmogus išgis.

    Septintasis mitas:

Galima greitai ir be skausmo pašalinti vėžio sukeltą problemą bioenergetikos, žmogaus biolauko koregavimo metodais, netaikant daugiau jokių kitų metodų.

Tokie veiksmai netgi nelaikomi gydymu, nes jų poveikis yra laikinas.

    Aštuntasis mitas:

Vien tik urinoterapija galima išgydyti daugelį vėžio rūšių.

Urinoterapija – tai užmaskuota kišimosi į organizmą forma pačiame aukščiausiame hormonų lygyje (ir dar daugelyje kitų). Toks “koregavimas šlapimu” daugeliui gali kainuoti net gyvybę, nes gali padidinti ir taip jau per didelį moteriškų ir vyriškų hormonų kiekį, kuris ir yra daugelio vėžinių ligų priežastis.

Mitų apie vėžį ir realybės įveikimo keliai bei perspektyvos

    Šiandien, ačiū Dievui, žmogui suteikta galimybė pasirinkti gydymo metodą.

Arba medikamentinį, arba liaudies, kuris yra protingas geriausių šiuolaikinės visų krypčių medicinos metodų derinys, pagrįstas amžių patikrintais liaudies sugebėjimais.

    Pasirinkus jį, būtina kantriai ir nuosekliai laikytis sudaryto gydymo plano.

Neverta blaškytis iš vieno kraštutinumo į kitą, nes taip galima tik pagreitinti ligos vystymosi procesą.

    Didžiulę, nepataisomą klaidą daro oficialioji medicina, kai po viso gydymo kurso ji leidžia savo pacientui gyventi ir maitintis taip, kaip jis gyveno ir maitinosi iki ligos.

    Po viso oficialiosios medicinos gydymo kurso arba liaudies metodų taikymo pacientas turi tvirtai įsisąmoninti: grįžti prie ankstesnio gyvenimo būdo, mitybos, pasaulio suvokimo jam nevalia “visą likusį gyvenimą”.

    Kad ir kaip, atrodytų, sėkmingai būtų pasibaigęs oficialiosios medicinos gydymas arba gydymas liaudies medicinos metodais, pacientas privalo visą gyvenimą tęsti dietos terapiją, derindamas ją su protingu ir kryptingu gydymu žolelėmis.

    Netikėkite tais liaudies gydytojais, kurie garantuoja, kad 100% išgydys jūsų vėžį kokiu nors vienu “žymiu” gydymo metodu. Nei tokių vaistų, nei tokių žolių kol kas pasaulyje nėra.

    Vėžiu sergančio ligonio gydymas – sunkus, kruopštus darbas ir gydytojui (liaudies gydytojui), ir pacientui, ir jo šeimai.

    Gydymas (bet koks) – tai visada 3-10 gydymo priemonių kompleksas: vaistų, žolių, dietos, kvėpavimo, vandens gėrimo, gyvenimo būdo, mąstymo būdo, pasaulio suvokimo (savo vietos Gamtoje, bendravime su Dievu).

    Priklausomai nuo ligos stadijos, protingas gydymas bus toks, kuriuo stengiamasi nuosekliai įvykdyti šias užduotis:

    Psichoemociškai parengti ligonį.

    Padėti pacientui įveikti jo neišmanymą tais klausimais, kurie susiję su jo būkle ir jos įveikimo keliais. Pacientas bet kuriuo atveju turi žinoti visą tiesą, kitaip jis gydysis laikinai ir bet kaip.

    Išvalyti iš organizmo šlakus, toksinus ir vėžines ląsteles. Oficialioji medicina šiais klausimais apskritai neužsiima, tai didžiulis jos trūkumas.

    Kokybiškai sustiprinti apsaugines imuniteto jėgas.

    Sustabdyti arba sulėtinti naujų vėžinių ląstelių ir metastazių vystymąsi.

    Suintensyvinti organizmo savireguliacijos mechanizmą.

    Atminkite! Organizmas gerai priima tik giminingus jam (genetiškai pažįstamus) maisto, vandens, augalų ir t.t. ingredientus (sudėtines dalis), o nepažįstamus, svetimus jam junginius atstumia. Todėl nedėkite vilčių į “užjūrio” žoles, daržoves, vaisius, vaistus iš jų.

    Anksti diagnozavus (arba tik įtarus) ligą, tiesiog būtina kompleksiškai panaudoti liaudiškas priemones. Tas pačias priemones visada reikia taikyti ir pooperaciniu (reabilitacijos) laikotarpiu.

    Labai svarbu žinoti ir suprasti, kad tik protingas oficialiųjų ir liaudies gydymo metodų derinimas gali užtikrinti pastovų, ilgalaikį gydymo efektą.

    Ir, ko gero, svarbiausia! Labai svarbu laiku, protingai, panaudojant visas profesines ir technines galimybes, diagnozuoti visas sveikatos problemas, nes tik jų visuma dažniausiai ir lemia grėsmingą diagnozę – vėžys!

Rašytojas natūropatas
Anatolijus Malovičko

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar