Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Skaniai ir Paprastai: Receptai Kiekvienam » Onkologinė Mityba » 2019 » Rugpjūčio » 03

5. Tausojanti ir itin efektyvi organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams

organizmo valymo sistema sunkiems (onkologiniams) ligoniams

Ši sistema skirta kantriems, mėgstantiems gilintis, trokštantiems padėti sau, atrodytų, visai beviltiškose situacijose.

Trumpai apie tai, kas yra liga apskritai ir kaip susigrąžinti sveikatą.

Paprastai mes kalbame tik apie “šlakus” ir “nuodus”, kuriuos gauname su maistu, vandeniu, oru, buitine chemija, vaistais ir t.t.

Tokių medžiagų dabar Žemėje yra milijonai pavadinimų. Visos jos vadinamos kancerogenais. Tos medžiagos provokuoja arba sukelia daugybę ligų, nuo pačių “paprasčiausių” iki “neišgydomų”.

Tačiau kažkodėl visai nekalbame apie tuos “šlakus” ir “nuodus”, kuriuos gamina pats žmogaus organizmas (beje, dideliais kiekiais), kai “sugenda” kuris nors gyvybinę veiklą užtikrinantis organas (kepenys, kasa, blužnis, inkstai, visas virškinamasis traktas ir ypač jo vožtuvai, endokrininės sistemos organai ir kt.

Konsultacijų metu ligoniai dažniausiai piktai reaguoja į mano rekomendacijas, susijusias su dieta: “Daktare, jūsų (mintyse jie mandagiai praleidžia žodį “kvaila”) dieta (taip jie vadina mano rekomendacijas, padedančias grįžti prie normalios žmogiškos mitybos) man visiškai nepadeda. Aš jau metus laiko neturėjau burnoj dešros ir mėsos, gyvenu beveik kaip vegetaras, o problemų atsikratyti nepavyksta. Dar daugiau, ne tik kai kurie negalavimai paūmėjo, bet ir naujų atsirado”. Trumpų konsultacijų metu man sunku teoriškai išaiškinti, kodėl situacija tokia tragiška.

O priežastis slypi štai kur. Net jeigu jūs jau kuris laikas valgote kaip Žmogus, pasirenkate šviežius, kokybiškus maisto produktus, tinkamą vandenį, tai dėl cheminių reakcijų, vykstančių skrandyje, žarnyne, kitose virškinimo organuose ir t.t., sutrikimo suskaidoma tik dalis į organizmą patekusio maisto, o ne visas jo kiekis. Dėl to susidaro daug dujų, nuodų, pūvančių medžiagų ir kitokios bjaurasties, sukeliančios alergijas, kūno išbėrimus, viduriavimą, vėmimą, skausmus, temperatūros pakilimą ir daugelį kitokių simptomų, rodančių, kad ląstelės yra apsinuodijusios.

Ir ligoniai, ir medikai su tokiais reiškiniais kovoja atskirai: tai su alergija, tai su viduriavimu, tai su pykinimu, tai su skausmais, tai su odos išbėrimais, tai su temperatūra… Taip ir vieni, ir kiti tik dar labiau gilina problemas, kurios arba pasireiškia stipriau, arba puola organizmą kitose vietose taip tik padidindamos nemalonių simptomų skaičių. Iki galo nesuskaidyti, neįsisavinti maisto produktai sutrikdo vidinę organizmo pusiausvyrą. Tie nuodai vadinami homotoksinais, arba žmogaus nuodais.

1. Organizmo kova su šiais nuodais ir yra ne kas kita, o liga!

2. Jeigu organizmui nepavyksta visiškai neutralizuoti šių homotoksinų, jie prasiskverbia tarp ląstelių, įsibrauna į ląsteles ir alina apsaugines organizmo jėgas, t.y. imunitetą. Tokie tarpląstelinėje erdvėje esantys nuodai jau vadinami retrotoksinais.

3. Prasideda homotoksikozė (t.y. žmogus apnuodija pats save), kurios nuoseklus vystymasis apima tris fazes: prisotinimas, degeneracija, navikai.

Štai kokios ligos dažniausiai vargina degeneracijos stadijoje: artrozė, raudonoji vilkligė, sklerodermija, aktyvios įvairių rūšių tuberkuliozės fazės, paburkimai (dramblialigė), išsėtinė sklerozė, paralyžiai (parezės), Parkinsono liga, Alzheimerio liga ir t.t.

4. Paskutinė homotoksikozės fazė – piktybinių navikų vystymasis. Šioje fazėje liga jau nebegali pilnai regresuoti, t.y. organizmas nebegali grįžti į visiškai sveiką būklę. Būtent todėl vėžiu sergančių ligonių “gydymas” papildomomis naujų rūšių nuodų dozėmis (chemoterapija, hormonų terapija, švitinimas ir kt.), kai tų nuodų organizme ir taip su kaupu – absurdiškas ir visai nelogiškas. Tad ir nenuostabu, kad sergantiems vėžiu jie neduoda jokios naudos, tik padidina kančias.

Todėl aš primygtinai rekomenduoju sergantiems vėžiu ir kitomis sunkiomis ligomis daryti sveikatą stiprinančias ir organizmą valančias procedūras visą likusį gyvenimą.

Suprantama, kai organizmas smarkiai apnuodytas, tokios žmogaus būklės palengvinimas, o juolab sveikatos susigrąžinimas – labai ilgas ir sunkus procesas. Tačiau kito kelio nėra. Visi kiti jums siūlomi keliai – apgaulė, o jų išbandymas – apsigaudinėjimas.

Visų rūšių nuodų ir šlakų pašalinimas iš organizmo – vadinamosios šalinimo sistemos (virškinamojo trakto ir su jais susijusių organų – kepenų, inkstų, kraujo, sąnarių, odos) užduotis. Tačiau kai šie organai būna pažeisti toksinų, jie nebegali patys neutralizuoti ir pašalinti iš organizmo visų šių nuodų ir šlakų.

Ir kol šios šalinimo sistemos organai nesukaupia reikalingų jėgų, bet kokio gydymo – medikamentais, liaudiškomis priemonėmis, specifine dieta ar kokio nors kito – efektyvumas bus lygus nuliui.

Mano, kaip natūropato, užduotis – pakreipti ligos vystymąsi taip, kad iš degeneracijos stadijos ji pereitų į visų šlakų ir nuodų šalinimo stadiją. Kad tai pavyktų, tiesiog būtina sureguliuoti visos organizmo šalinimo ir valymosi sistemos darbą: virškinamojo trakto (ypač storosios žarnos), kepenų, inkstų, kraujo, endokrininės sistemos, tarpląstelinės erdvės (jungiamojo audinio), visų organizmo ląstelių, odos (visų įsisavinimo ir šalinimo liaukų).

Ieškodami mūsų kažkur “išsibarsčiusios” sveikatos dietų brūzgynuose, mes jau įsisavinome, kad šioms moksliškai pagrįstoms klajonėms nebus galo, jeigu nesilaikysime Žmogiškosios mitybos normų.

Reikalinga organizmo detoksikacija visais žinomais metodais.

1. Tai ir maksimalios vitamino C dozės.

2. Tai ir maksimalios vitamino E dozės.

Daugiausia vitamino E yra daigintuose grūduose. Kasdieninis daigintų grūdų (maltų, trintų), sumaišytų su šalto spaudimo kukurūzų aliejumi, valgymas (po 2 šaukštus ir daugiau 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį) – ideali priemonė, kai reikia papildyti išsekusias vitamino E atsargas.

3. Tai ir šalto spaudimo saulėgrąžų aliejaus čiulpimas rytą dar nevalgius ir vakare prieš miegą. Čiulpti aliejų reikia 15 minučių. Tokio organizmo valymo esmė: nesveikose kraujagyslėse yra daugybė apvalių angelių, pro kurias vėžinės ląstelės iš kraujo srauto patenka į tarpląstelinę erdvę ir sudaro joje metastazes. Tačiau būtent pro šias angeles ir galima “iščiulpti” per burnos ertmės gleivinę vėžines bei kitokias ląsteles ir tokiu būdu pastūmėti sergančio organizmo dinaminę pusiausvyrą į gerąją pusę. Aliejus čiulpimo pradžioje pasidaro klampus, paskui suskystėja kaip vanduo. Pačiulpus jį būtinai reikia išspjauti ir gerai išsiskalauti burną.

Sako, jeigu iščiulptu aliejumi apspjautume šunį ar katę, tai spjūvio vietoje kailis išpliktų, o nusispjovus ant žemės visi augalai žūtų kaip nuo cheminių trąšų pertekliaus – štai ką mes savyje nešiojam…

Tą reikėtų daryti užsiimant bet kokiu organizmo valymu. Apie juos mes dabar ir pradėsime ilgą šneką.

Visos šios knygos dalis bus galima skaityti bloge pavadinimu Onkologinė mityba.

Rašytojas natūropatas
Anatolijus Malovičko

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
2025-07-24 laikas 12:40 Receptai Purus torto biskvitas be kiaušinių: nauda, kalorijos ir tobulas receptas
Paruoškite purų biskvitą be kiaušinių! Sužinokite apie jo maistinę naudą, kalorijas ir kaip padaryti desertą maistingesnį.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 12:18 Receptai Obuolių pyragas su kefyru: nauda, kalorijos ir tobulas receptas
Paruoškite drėgną obuolių pyragą su kefyru! Sužinokite apie jo maistinę naudą, kalorijas ir kaip padaryti desertą sveikesnį. Šiame straipsnyje atskleisime, kodėl obuolių pyragas su kefyru yra puikus pasirinkimas, kokios jo kalorij...

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 12:04 Receptai Mėsos kukuliai su medaus ir garstyčių padažu: nauda, kalorijos ir receptas
Paruoškite skanius mėsos kukulius su medaus ir garstyčių padažu! Sužinokite apie jų maistinę naudą, kalorijas ir gaminimo patarimus.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau