Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Kiti rašo » 2024 » Vasario » 25

Ž. Mauricas: didelė tikimybė, kad mokesčiai bus pakelti

Ž. Mauricas: didelė tikimybė, kad mokesčiai bus pakelti

„Luminor“ vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas ragina susitaikyti su mintimi, kad mokesčiai augs

Banko „Luminor“ vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas sako, kad Lietuvoje žmonių lūkesčiai yra geri, tačiau tai gali pasikeisti kitais metais, nes didelė tikimybė, jog šalyje bus pakelti mokesčiai. Pasak jo, reikia kelti klausimą ne ar jie bus keliami, o kiek ir kam.

„Krizę jaučiančių žmonių Lietuvoje yra labai mažai, nes nedarbo lygis labai žemas, užimtumas didelis. Taip pat turime rinkiminius metus ir nors apetitas yra išaugęs, bet mokesčių kėlimas yra ne klausimas A, ar bus jie keliami, o kada, kaip, kam ir kiek“, – „Luminor“ surengtoje diskusijoje teigė Ž. Mauricas.
„Žmonės per daug negalvoja apie tai, bet didelė tikimybė, kad mokesčiai vienu ar kitu būdu bus pakelti. Kitais metais lūkesčiai gali suprastėti“, – kalbėjo jis.

Pavasario pabaigoje arba vasarą tikimasi palūkanų normų mažėjimo

Tačiau Ž. Mauricas tikino, kad 2024-ieji yra „šviesos tunelio gale“ metai, o pavasario pabaigoje arba vasarą turėtų mažėti palūkanų normos.

„Šie metai yra šviesos tunelio gale metais, nes yra daug lūkesčių dėl palūkanų normų sumažėjimo. Buvo tikimasi, kad jos sumažės pavasarį, dabar kalbama labiau apie pavasario pabaigos, vasarą. Taip pat tikimasi ekonomikos atsigavimo“, – sakė ekonomistas.
„Šiais metais tikimasi ekonomikos šalyje augimo, tarp 1–2 proc. (...) Metai vilties, lūkesčių, kad situacija bent antroje metų pusėje keisis į gerą“, – tikino jis.

Parengta remiantis ELTA.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://77.lt/z-mauricas-didele-tikimybe-kad-mokesciai-bus-pakelti

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
24.05.2024 laikas 21:31 Receptai Aromatingas, gaivus ir naudingas liepų limonadas
Šis sveikatos gėrimas vasarai – tai, ko reikia! Jis žymiai geresnis už parduotuvines sultis ir pirktinius limonadus. Malšina troškulį ir dovanoja organizmui naudingų vitaminų.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:24 Receptai Purus omletas orkaitėje
Tai idealūs pusryčiai, atimantys minimaliai jėgų ir laiko. Paruošimui prireiks kelių minučių.

Skaityti daugiau

22.05.2024 laikas 13:03 Receptai Močiutės kotletai su batonu ir sūriu mineraliniu vandeniu
Kartais būna, kad su šeima labai pasiilgstame tų tokių tradicinių patiekalų, kuriuos gamindavo dar mūsų močiutės. Kotletai su paslaptimi. Gavosi sultingi, tirpo burnoje. Būtinai kartosime pagal šį receptą ir ateityje! Labai skanūs...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau