Rūšiuoti pagal:
Data ·
Pavadinimą ·
Reitingus ·
Komentarus ·
Peržiūras
Kaip užauginti gerą svogūnų ir česnakų derlių? Tai priklauso nuo tinkamai parinktos sodinimo vietos, dirvos paruošimo, priežiūros ir tręšimo.
„Prisipažinsiu, kad tokius krapus naudoju ne tik žiemą. Juos naudoju tol kol jie pasibaigia, o kai vėl jų prisiruošiu – vėl naudoju tik juos. Tad, būna tik nedidelis tarpas, kai krapus skinuosi iš prieskonių vazono. Juk daug paprasčiau atsidarius šaldymo kameros dureles pasigriebti indelį su smulkintais krapais, o juos užbarsčius, vėl jį pasidėti iki kito karto. Nei plauti, nei pjaustyti, o kvapas ir skonis – toks pats, kaip šviežių krapų.
Pomidorų tręšimas yra būtinas jų harmoningam vystymuisi ir gausiam derliui. Kad pomidorai gerai augtų, jiems reikia azoto, fosforo ir kalio, tačiau vienodai svarbūs ir kiti elementai, tokie kaip magnis, kalcis, geležis, boras, varis ir cinkas.
Kad žirnių derlius būtų gausus, birželio mėnesį būtina patręšti kalio ir magnio trąšomis. Kaip tai padaryti.
Patyrę sodininkai vasaros viduryje česnakų lapelius suriša mazgais. Dėl ko jie tai daro, pasakojama publikacijoje „Būtinai suriškite česnako plunksną į mazgą - ir rezultatas jus nustebins po savaitės“ viename iš interneto svetainių.
Hortenzijos – kiekvieno sodo puošmena. Vasarą žydinčios hortenzijos praskaidrina mūsų kraštovaizdį. Tačiau, norint iš jų gauti kuo daugiau naudos, reikia atlikti vieną esminę užduotį.
Atsakingi sodininkai retai perka trąšas česnakams specializuotose parduotuvėse. Išmintingi sodininkai jau seniai pastebėjo, kad česnakai užaugina aukščiausios klasės derlių net ir nenaudojant jokių cheminių medžiagų.
Serbentų tręšimas pavasarį: tręšimo būdai ir laikas. Norint vasarą sulaukti gausaus skanių serbentų uogų derliaus, krūmus reikia tręšti pavasarį.
Papasakosime, kaip laistyti braškes žydėjimo ir derėjimo metu, kad uogos būtų didelės ir sultingos, taip pat nuėmus derlių.
Kopūstinė kandis pradeda aktyviai daugintis gegužės pradžioje. Per sezoną gali atsirasti penkios kenkėjo kartos, todėl kova su juo tampa itin sudėtinga. Laimei, galite naudoti veiksmingus liaudiškus metodus.
Svogūnus auginti iš sėklų geriau, nes sėklos yra daug pigesnės nei daigai, antra, labai lengva užauginti svogūnų daigus, nes nereikia pikuoti sėklų į daigų puodelius. Ir trečia, iš sėklų užauginti svogūnai yra didesni nei iš daigų.
Ant medžių dažniausiai aptinkama žiemą, kai nukrenta tanki lapija ir kraštovaizdis tampa vienspalvis. Šakose įstrigę gelsvai žali rutuliukai yra gražūs, bet kai jie pasirodo sode, kyla klausimas: ar vaismedžiams kažkas atsitiko? Kaip galime jiems padėti?