Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Lapkričio » 20

Republican States Texas and Florida Confirm ‘No More Damn Lockdowns’

Republican States Texas and Florida Confirm ‘No More Damn Lockdowns’
  • 20.11.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 356 Peržiūrų
  • Aptarti

Two of America’s largest Republican states, Texas and Florida, have declared there will be no more unconstitutional lockdowns.

The news comes as Democratic-run states issue more draconian lockdown measures across America.

According to NBC News, Texas Governor Greg Abbott said he intends to focus on ‘working to heal those who have Covid’ by helping them to return to normal routines.

The following statement was released by Abbott’s spokesperson, Renae Eze:

As some communities experience a rise in hospitalizations, the state of Texas is working closely with local officials to quickly provide the resources needed to address these spikes and keep Texans safe. 

The state’s coordination efforts go hand-in-hand with enforcing the existing protocols, a strategy that proved effective in slowing the spread over the summer and containing COVID-19 while allowing businesses to safely operate. 

The protocols work, but only if they are enforced. The reality is, COVID-19 still exists in Texas and across the globe, and Texans should continue to take this virus seriously and do their part by social distancing, washing their hands, and wearing a mask.

These best practices, coupled with the governor’s metrics to monitor COVID-19 hospitalizations and local enforcement of protocols, are key to mitigating this virus and keeping our communities and our people safe.

Florida Governor Ron DeSantis also declared that he would no longer allow lockdowns to occur.

“Today we are back down to 4,500 [cases] and a 7.3% positivity rate,” a spokesperson for Gov. DeSantis told CBS12 News.

“We believe yesterday’s high number was due to a large submission file and skewed the numbers for that day.”

“The Governor will not lock down and hurt families who can’t afford to shelter in place for 6 weeks.

“Especially not for a virus that has a 99.8% survival rate.”

“One area of concern is Assisted Living Facilities.

“Since those over 70 faces the greatest threat from [COVID], the governor is monitoring those numbers daily and is prepared to move therapeutic and prophylactic assets to those facilities as needed.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau