Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ginklai » 2021 » Rugsėjo » 22

"Kalašnikov" ruošia automatą su integruotu neuroniniu tinklu

Dirbtinis intelektas padės šauliui pagerinti šaudymo tikslumą, tačiau sprendimą atidengti ugnį ir toliau priims žmogus.

"Kalašnikov" ruošia kulkosvaidį, kuriame šauliui padės dirbtinis intelektas.

Rusijos ginklų koncernas "Kalašnikov" ruošia naują kompleksą, kuriame bus naudojamas dirbtinis intelektas, padėsiantis šauliams. Naujojo projekto terminai nenurodyti, tačiau tikimasi, kad Kalašnikovui padės Rusijos gynybos ministerija ir pradės mokslinių tyrimų ir plėtros darbus, kad būtų sukurti serijiniai ginklai su neuroniniais tinklais.

"Tam tikrus sistemos elementus jau turime. Pirmą kartą juos pademonstravome, taip pat ir Rusijos gynybos ministrui, neseniai Kubinkoje vykusiame uždarame tarptautiniame kariniame ir techniniame forume "Armija-2021". Tai atskiri ginklų sistemos kompleksai su dirbtinio intelekto elementais, kurie jau dabar leidžia beveik visiškai automatizuoti taikinių identifikavimo, nukreipimo ir sekimo bei šūvio vykdymo procesus. 

Šiuolaikinės technologijos leidžia užtikrinti, kad šūvis būtų paleistas tokiu metu, kuris užtikrintų, kad bet kuriuo konkrečiu atstumu, esant įvairioms meteorologinėms ir kitoms sąlygoms, būtų pataikyta į taikinį. Šauliui tereikės duoti leidimą šaudyti į šį taikinį nuspaudžiant gaiduką", - "RIA Novosti" sakė Sergejus Uržumcevas (Сергей Уржумцев), UAB "Kalašnikov" koncerno vyriausiasis konstruktorius.

Primename, kad anksčiau elektroninių ir gynybos technologijų bendrovė "Elbit Systems" pristatė naują kompleksą ARCAS, leidžiantį šturmo šautuvams suteikti naujų galimybių - elektroninis modulis ginklams suteikia dirbtinio intelekto ir papildytosios realybės galimybių.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.11.2019 laikas 15:39 Receptai – Patiekalai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 13:59 Receptai – Patiekalai Anyžių sėklų nuoviras gydo užkimimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: užkimimas. Ingredientai: anyžiaus sėklos, vanduo, medus, konjakas

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 21:49 Receptai – Patiekalai Gardus šokoladinis pyragas

Paprastai pagaminamas, drėgnas ir gardus šokoladinis pyragas. Šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
09.05.2024 laikas 08:45 Mokslininkai siūlo naują Žemės žemynų susidarymo teoriją
Amerikiečių mokslininkai iš Pensilvanijos universiteto aprašė kratonų - senų ir plačių žemynų plutos plotų, užtikrinančių žemynų stabilumą - susidarymo mechanizmą.

Skaityti daugiau

09.05.2024 laikas 07:34 Nustatytas išorinis moterų psichopatijos požymis
Amerikiečių psichologai iš Naujosios Meksikos universiteto Albukerkėje atrado išorinį požymį, rodantį moterų psichopatiją.

Skaityti daugiau

09.05.2024 laikas 07:21 Išspręstas senovės šumerų šifras
Dublino Trejybės koledžo (Airija) mokslininkas daktaras Martinas Worthingtonas paskelbė tyrimą, kuris gali visiškai pakeisti senovės Mesopotamijos ikonografijos suvokimą. Jis pasiūlė labai tikėtiną ir paprastą senovės šumerų simbolių, kurie nuo XIX a...

Skaityti daugiau