Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Gegužės » 9

Nustatytas išorinis moterų psichopatijos požymis

Nustatytas išorinis moterų psichopatijos požymis

Amerikiečių psichologai iš Naujosios Meksikos universiteto Albukerkėje atrado išorinį požymį, rodantį moterų psichopatiją. Tyrimas paskelbtas moksliniame žurnale „Personality and Individual Differences“ (PID).

Psichopatiniai bruožai - tai specifinis asmenybės savybių rinkinys, apimantis visišką empatijos ir gailesčio stoką, lemiančią abejingumą arba beširdiškumą kitų atžvilgiu. Asmenys, kuriems būdingas aukštas psichopatinių bruožų lygis, linkę demonstruoti paviršutiniškas emocines reakcijas ir sunkiai užmezga nuoširdžius emocinius ryšius su kitais žmonėmis. Jie linkę meluoti ir manipuliuoti, o savo tikslams pasiekti pasitelkia žavesį arba apgaulę.

Komanda tyrė vaizdo įrašus, kuriuose už įvairius nusikaltimus nuteistos moterys. Tyrime dalyvavo 213 nuteistųjų iš vidutinio ir aukšto saugumo pataisos įstaigų JAV. Jų amžius svyravo nuo 21 iki 57 metų.

Dalyvėms buvo vertinami psichopatiniai bruožai. Po to tyrėjai, naudodami dirbtinio intelekto algoritmą, įvertino moterų galvos padėtį ir dinamiką pokalbio metu.

Rezultatai parodė, kad moterys, turinčios ryškių psichopatinių bruožų, pokalbio metu buvo linkusios mažiau judinti galvą, palyginti su psichopatijos neturinčiomis moterimis. Kitaip tariant, jos laikė galvas griežtesnėje padėtyje.

Pasak mokslininkų, šis atradimas leidžia geriau suprasti psichopatinių asmenybių neverbalinio elgesio ypatumus.

Pasaulio naujienos kitaip...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2017 laikas 10:33 Receptai Prakaitavimui arbata (čiobrelis, liepžiedžiai, ramunėlė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: čiobrelis, liepos žiedai, ramunėlės žiedai.

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 18:06 Receptai Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu!
Mieli draugai, šiandiena norėčiau pasidalinti su vienu nuostabiu receptu – spurgos iš kondensuoto pieno. Mano vaikai tiesiog šias spurgas dieviena.

Skaityti daugiau

07.08.2019 laikas 22:07 Receptai Skanūs blynai iš cukinijos ir varškės
Skanūs ir naudingi blyneliai su traškia plutele, kurie patiks visai šeimai. Yra daugybė jų paruošimo receptų, šiandien mes norime pasiūlyti savąjį. Paprasta ir skanu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau