Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 11

Dėl vaikų sergamumo vėžiu kaltina mobiliojo ryšio bokštą

Kelių vaikų tėvai viename nedideliame Amerikos mieste ragina nugriauti mobiliojo ryšio bokštą šalia mokyklos, nes mano, kad tai yra priežastis, kodėl sparčiai išaugo vaikų ir mokytojų sergamumas vėžiu.

Per pastaruosius 4 metus Ripono mieste, JAV Kalifornijos valstijoje, vėžiu yra susirgę 4 moksleiviai ir 3 mokytojos, ir tėvai mano, kad dėl to kaltas bokštas, kuris prieš kelerius metus pastatytas mokyklos teritorijoje. Apskrities savivaldos atstovai atsisako išmontuoti bokštą ir tvirtina, kad šis atitinka federalinių saugos reikalavimus. Apskritis kas mėnesį iš Sprint, ryšio operatoriaus, kuriam priklauso bokštas, gauna 2 000 USD, todėl tėvai mano, kad savivalda esti suinteresuota ir toliau gauti šiuos mokėjimus, todėl bokštas nebus demontuojamas (medicinos naujienos su paranormal.lt).

Monica Rerulli, kurios sūnus susirgo vėžiu besimokydamas šioje mokykloje, pasakoja, kad gydytojai jai sakė, kad vėžį sukėlęs aplinkos veiksnys. Kito vėžiu susirgusio vaiko tėvas Joe Prime'as mano, kad reikia išmontuoti bokštą, kol ir kiti vaikai dar nesusirgo vėžiu: „Atrodo, kad šie vėžio atvejai nebėra tik sutapimas. Vaikų nederėtų naudoti kaip jūros kiaulyčių, o mes neturėtumėme naudotis šansu, už kurį vaikai moka savo gyvybe."

Keliose šalyse, įskaitant Prancūziją, uždrausta arti mokyklų įrengti bet kokius mobiliojo ryšio bokštus ir belaidžio interneto įrenginius, nes vaikai ypač jautriai reaguoja į šią spinduliuotę.

CBS Sacramento, 2019-03-25

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar