Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2019 » Lapkričio » 18

Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:


18.11.2019, 23:12
Kelionės Laiku Peržiūrų (1181)

Scott Warnig remdamasis Youtubo vartotojo Art Alien, pakomentavo šią nuotrauką, labai savotiškai. Jis sako, kad Greta yra keliautoja laiku, kuri bando pakeisti mūsų pasaulį į gerąją pusę. Art Alien rado nuotrauką, kuriai maždaug 120 metų ir tam tikru atveju, gali būti šios teorijos patvirtinimas.

Sužinok daugiau ...
18.11.2019, 19:00
Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos Peržiūrų (969)

Pasaulyje yra daug vietų, turinčių prastą reputaciją. Gali būti, kad legendos apie jas yra be pagrindo. Tačiau visi žino, kad nebūna dūmų be ugnies. Greičiausiai mokslas kol kas negali paaiškinti kai kurių dalykų. Viena iš tokių vietų - nedidelis Dadlitauno (Dudley Town) miestas Konektikuto valstijoje (JAV). Žmonės jį paliko prieš daugiau kaip 100 metų. Priežastis buvo eilė nepaaiškinamų mirčių, nelaimingų atsitikimų ir vietinių gyventojų dingimų.

Sužinok daugiau ...
18.11.2019, 09:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (1750)
Skraidydamos nuo žiedo ant žiedo, bitės aplimpa žiedadulkėmis. Vieno skrydžio metu bitės surenka maždaug po 20 g žiedadulkių. Sugrįžusios į avilius, jas sudeda į korius ir galvute tvirtai suspaudžia. Žiedadulkių pridėjusios du trečdalius korio, likusią dalį užpildo medumi ir užlipdo vašku. Taip paruoštos žiedadulkės vadinamos bičių duonele.
Sužinok daugiau ...