Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 18

Greta Thunberg Aptikta 1898 m. Nuotraukoje

Greta Thunberg buvo aptikta 1898 m. nuotraukoje, tai buvo šokas daugeliui interneto vartotų, praneša (kelionės laiku su paranormal.lt)

Vieną dieną buvo aptikta nuotrauka, kuri buvo padaryta prieš 105 metų, kada gimė Greta Thunberg. Nuotraukoje pavaizduota mergina, kuri atrodo neįtikėtinai labai panaši į Gretą.

Greta Thunberg, nuotrauka, kelionės laiku, Scott Warnig

Scott Warnig remdamasis Youtubo vartotojo Art Alien, pakomentavo šią nuotrauką, labai savotiškai. Jis sako, kad Greta yra keliautoja laiku, kuri bando pakeisti mūsų pasaulį į gerąją pusę. Art Alien rado nuotrauką, kuriai maždaug 120 metų ir tam tikru atveju, gali būti šios teorijos patvirtinimas.

Tokiu atveju, taip pat paaiškinama, kodėl vaikui buvo leista kalėti JT ir kodėl mergaitė išgarsėjo visame pasaulyje beveik per vieną naktį.

Be to, kai kurie vartotojai yra tikri, kad ši nuotrauka buvo suklastota, tačiau dauguma vis dar linkę manyti, kad nuotrauka patvirtina faktą, jog kelionės laiku yra tikros.

Be to, yra ir kitų variantų, kad Greta yra klonas, pažengusios lėlės Sindy versija, kurią galima pamatyti filme „6 diena“, arba mergaitė J.Soroso klonas, kurį galima matyti specialiais akiniais.

mergaitė J.Soroso klonas
Greta Thunberg Aptikta 1898m. Nuotraukoje

O ką jūs manote? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar