Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kelionės Laiku » 2019 » Lapkričio » 8

5 atvejai, įrodantys kelionės laiku egzistavimą

Ar tikite, kad galima keliauti laiku? Galbūt manote, kad tokios kelionės egzistuoja tik knygose ir kino filmuose? Pasirodo, kad pasaulyje apstu istorijų, skatinančių manyti, kad kelionės laiku yra išties įmanomos. Štai keletas garsiausių ir labiausiai gluminančių atvejų istorijoje (kelionės laiku - paranormal.lt).

5 atvejai, kurie įrodė, kad kelionės laiku yra įmanomos:

Mobilusis telefonas Čarlio Čaplino filme. Atidžiai stebėdamas kai kuriuos Čarlio Čaplino nebyliojo kino užkulisinius kadrus, režisierius George‘as Clarkas pastebėjo moterį, kuri įeina į kadrą, laikydama mažą ploną prietaisą prie ausies. Jeigu filmas būtų nufilmuotas šiais laikais, tuomet niekam nekiltų jokių abejonių, kad šis prietaisas yra mobilusis telefonas. Tačiau veiksmas vyksta 1928 metais, kai nebuvo mobiliojo ryšio!

XVIII a. pradžioje buvo kompaktinių diskų. XIX amžiuje nutapytame paveiksle vaizduojamas vyras, laikantis kažką labai panašaus į kompaktinių diskų dėžutę. Kas tai? Istoriniai duomenys liudija, kad šiandien žinomų įrašų forma buvo sugalvota tik XVIII a. viduryje, o paveikslas tapytas pačioje jos pradžioje. Kompaktinė plokštelė apskritai pasirodė tik XX a. aštuntajame dešimtmetyje. Kas buvo žmogus su kompaktine plokštele? Keliautojas laiku? Kaip jis pateko į šių vyrų, vaizduojamų paveiksle, grupę?

XVIII a. pradžioje buvo kompaktinių diskų.

XVIII a. pradžioje buvo kompaktinių diskų.

Nukentėjusysis automobilių avarijoje iš praeities. 1950 metų birželio viduryje įvyko tragiška avarija: automobilis partrenkė maždaug 30 metų jaunuolį, vardu Rudolfas Fetzas. Mirusysis vilkėjo drabužiais, kurie buvo madingi XIX amžiuje. Policija pradėjo tyrimą ir paaikškėjo, kad šis 29 metų vyras 1876 metais dingo. Apsilankę jo namuose pareigūnai rado varinį žetoną alui, sąskaitą už arklio ir vežimo priežiūrą, 1876 metais rašytą laišką, 70 JAV dolerių ir vizitinių kortelių. Visi šie daiktai neturėjo jokių senėjimo požymių, o tai leido policijai manyti, kad prieš juos buvo keliautojo laiku, dingusio 1876 metais, žmogaus daiktai.

Nukentėjusysis automobilių avarijoje iš praeities. 1950 metų birželio

„Montauk“ projekto paslaptys. Kaip kartą prisipažino karinės oro pajėgos, jiems slaptoje „Montauk“ laboratorijoje pavyko sukurti praėjimą, leidžiantį keliauti laiku ir erdve. Vadinamasis „Montauk“ projektas buvo vykdomas nuo 1943 iki 1983 metų karinėje bazėje netoli Montauko miesto Niujorke. Sklandė kalbos, kad eksperimentų metu tiriamieji buvo švitinami aukšto dažnio radijo bangų impulsais smegenyse, todėl jie patyrė daug įvairių haliucinacijų. Daugelis tiriamųjų teigė, kad jie buvo ateityje. Po to, kai keli dalyviai išprotėjo, eksperimentas buvo baigtas. Pats projektas tapo nebeatsiejamas nuo dviejų žmonių pavardžių – Prestono B. Nicolso ir Al Bielako, kurie, anot jų pareiškimų, staiga pradėjo prisiminti senus įvykius, kurie buvo nuslopinti laboratorijoje.

„Montauk“ projekto paslaptys Paranormal.lt

Hipsteris, keliaujantis laiku. 1941 metais padarytoje nuotraukoje užfiksuoja akimirka, kai Kanadoje buvo atidarytas Auksinis tiltas. Ir čia galima pastebėti keliautoją laiku. Iš kitų gyventojų, kuriuos galima matyti nuotraukoje, jis išsiskyrė marškinėliais ir akiniais nuo saulės – tai visai neatitiko tais laikais vilkėtų drabužių stiliaus. Be to, nežinomas asmuo turėjo nešiojamą fotoaparatą, kurio tikrai negalėjo būti XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje. Šis keliautojas laiku žinomas kaip laiku keliaujantis hipsteris. Ar jis grįžo atgal į savo laiką? Deja, tokių duomenų neturime.

Hipsteris, keliaujantis laiku. 1941 metais

Hipsteris, keliaujantis laiku. 1941 metais Paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau