Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kelionės Laiku » 2018 » Rugpjūčio » 25

Žmonės nuotraukose lyg iš ateities

Internete galima atrasti nuotrauką, kurioje pavaizduotos madingai apsirengusios Paryžiaus merginos. Ši nuotrauka daryta 1942-ais metais, t.y. tada, kai miestą buvo okupavę vokiečiai. Nuotraukoje matomas vaizdas taip pat nepaliko internautų abejingais.

Nuotrauką taip pat tyrė ekspertai, ir šį kartą buvo konstatuota, kad ji yra autentiška, t.y. nėra jokios klastotės. Nuotraukoje matomos greičiau ne 5-ojo dešimtmečio paryžietės, o europietiškos išvaizdos merginos, besisvečiuojančios Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo metais. Šios merginos užsidėjusius šiuolaikinius akinius nuo saulės. Tokios formos akinių tais laikais tikrai negamino nė viena firma. Be to, merginų apranga tokia, tarsi jos būtų trumpam atvykusios iš XXI amžiaus.

kelionės laiku, nuotraukos, ateitis, mistika

Visiškai neseniai internete buvo paskelbtos Bilo Epridžo (Bill Eppridge) nuotraukos, darytos 1960-ais metais. Jose užfiksuoti Niujorko gatvėse ir parkuose riedlentėmis važinėjantys vaikai ir žmonės. Visose nuotraukose matomi žmonės atitinka to meto epochą – šukuosenos, apranga ir t.t. Išskyrus vieną jauną vyrą. Jis stovi ant riedlentės, kuri nesiskiria nuo kitose nuotraukose matomų riedlenčių. Tačiau iš karto į akis krenta vyro išvaizda – šiuolaikiniai į apačią siaurėjantys džinsai, polo marškinėliai, tvarkinga šukuosena ir labai įdomios formos akiniai nuo saulės. Jei taip apsirengusį vyrą gatvėje pamatytumėme šiais laikais, jis niekuo nesiskirtų nuo kitų aplinkinių. Tačiau prieš pusę amžiaus tokie drabužiai tikrai nebuvo siuvami.

kelionės laiku, nuotraukos, ateitis, mistika

Taip pat internete galima pamatyti ne tik nuotraukų su keistais žmonėmis, bet ir vaizdo klipų. Pirmasis keistą moterį garsiojo komiko Čarlio Čaplino 1928-ais metais pastatytame filme „Cirkas“ pamatė vienas airis Džordžas Klarkas, žiūrėdamas DVD su filmo įrašu. DVD yra įrašas, padarytas prieš filmo premjerą. Netikėtai paskui vieną vyrą matoma einanti moteris, kuri su kažkuo įsijautusi kalba. Žiūrovo dėmesį atkreipė tai, kad kairė moters ranka sulenkta ir pridėta prie ausies.

Airis sustabdė DVD, atsuko atgal, vėl surado reikiamą vietą, padidino vaizdą ekrane. Deja, tais laikais, kai buvo filmuojami įvykiai, aparatūra nebuvo tokia gera, kaip dabartinė – padidinus kadrą, vaizdas susilieja, nesimato, ką moteris laiko rankoje. Tačiau normaliai žiūrint visą judesį, galima padaryti tik vieną išvadą – moteris kalba… mobiliuoju telefonu. Klarkas tuo negalėjo patikėti. Jis šį filmuką davė pažiūrėti dar 100 bendradarbių, pažįstamų ir nepažįstamų žmonių. Visų išvada buvo vieninga – moteris tikrai kalba mobiliuoju telefonu.

Internautai taip pat vieningai teigia, kad juostoje užfiksuota moteris – atvykėlė iš ateities. Paklauskite bet kurio istorijos ar ryšių aparatūros žinovo – tikrai pasakys, kad XX amžiaus 3-iame dešimtmetyje apie mobiliuosius telefonus net minties nebuvo.

Šiuo metu vis daugiau atsiranda liudijimų, kad žmonės iš XXI amžiaus sugeba nukeliauti į XX amžių ir ateitį.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau