Pagrindinis » Kategorija: Kelionės laiku » Peržiūrų: (642) Komentarų: (0) (05.08.2018 - 09:42)

Kelionės laiku: Ar 1917 nuotrauka kelionės laiku įrodymas?

Keista 1917 m. daryta nuotrauka pasklido internete, kaip tariamas kelionės laiku „įrodymas“. Prieš daugiau nei šimtmetį Kanadoje įamžintame kadre matyti grupelė vyrų, moterų ir vaikų, sėdinčių ant kalvos šlaito, rašo Planet-Today.

Akyli stebėtojai pamatė, kad nuotrauka išsiskiria neįprastu joje užfiksuotu vyru – šis atrodo tarsi nužengęs iš XXI a. Nuotrauką vienas „Youtube“ vartotojas pastebėjo 1974 m. išleistoje knygoje apie Kanados regionų istoriją.

nuotraukos, mistika, kelionės laiku

Internautus pribloškė, kaip neįprastai atrodo banglentininku pramintas vyras. Jis vilki laisvus marškinėlius ir šortus, jo šukuosena atrodo gana moderniai ir akivaizdu, kad tarp aplinkinių jis jaučiasi nejaukiai, tai išduoda jo sėdėsena. Internautams rodosi, kad vyras tarsi iš niekur atsirado nuotraukos darymo metu.

nuotraukos, mistika, kelionės laiku

Aišku, netrūksta ir skeptikų, sakančiu, kad vien marškinėlių ir šortų mūvėjimas negali būti laikomas net menkiausiu kelionės laiku įrodymu.

nuotraukos, mistika, kelionės laiku

Tiesa, ši nuotrauka nėra vienintelė įžiebusi kalbas apie tariamas keliones laiku. Vienas populiariausių kadrų – 1940-aisiais minioje įamžintas vyras, pramintas „hipsteriu“, kurio apranga nuo aplinkinių išsiskiria modernumu.

Bet kuriuo atveju, fizikai sutaria, kad pagal dabar žinomus fizikinius dėsnius – kelionės laiku nėra įmanomos.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: nuotraukos, kelionės laiku, mistika
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar