Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Rugpjūčio » 19

19.08.2018, 18:09
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Koks šio kokteilio poveikis? Cinamonas puikiai iš organizmo išvalo toksinus ir šlakus, veikia tinkamai virškinimo traktą ir inkstus. Todėl kartu su kefyrų gaunamas nuostabus rezultatas.

Sužinok daugiau ...
19.08.2018, 15:02
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Ar kada nors naudojote soda? Jei jūsų atsakymas yra "ne", dabar laikas eiti ir nusipirkti. Soda reikalinga kiekvienuose namuose. Jis turi daug naudos, o jo privalumų sąrašas yra begalinis. Taip, mes žinoma, kad soda naudojame ruošiant tešlą. Ar žinojote, kad ji gali pašalinti nemalonius kvapus iš kilimo, drabužio ir kitų paviršių jūsų namuose?
Sužinok daugiau ...
19.08.2018, 13:43
NSO, Ateiviai
Staiga pasirodo greitai skriejantis neatpažintas objektas, kuris stipriai šviečia. Bet tam tikru momentu įvyksta sprogimas, girdimas stiprus garsas, po kurio objektas dingsta danguje. Interneto vartotojai pradėjo ginčytis dėl to, ką iš tiesu pavyko nufilmuoti. Vieni mano, kad tai galėjo būti meteoritas, tačiau šią teoriją paneigia, tai kad švytinčio objekto trajektorija buvo visiškai kitokia.
Sužinok daugiau ...
19.08.2018, 10:49
Gamtos Paslaptys
Tikimybė, kad į jus trenks žaibas yra 1 iš 300 milijonų. Ir tie, į ką visgi trenkia žaibas, dažniausiai lieka gyvi ir sveiki. Žinoma, jų oda tampa visai kitokia. Remiantis statistika, 90 % žmonių, į kuriuos JAV buvo trenkęs žaibas, liko sveiki.
Sužinok daugiau ...