Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 19

Sodos panaudojimo būdai padarys mus gražesniais ir jaunesniais

Jūs būsite nustebinti!

Ar kada nors naudojote soda? Jei jūsų atsakymas yra "ne", dabar laikas eiti ir nusipirkti. Soda reikalinga kiekvienuose namuose. Jis turi daug naudos, o jo privalumų sąrašas yra begalinis (paranormal.lt).

Taip, mes žinoma, kad soda naudojame ruošiant tešlą. Ar žinojote, kad ji gali pašalinti nemalonius kvapus iš kilimo, drabužio ir kitų paviršių jūsų namuose?

soda, sodos panaudojimas

Štai daugiau sodos panaudojimo galimybių

Prakaitas

Reikalingas natūralus dezodorantas? Įpilkite kelis lašus eterinio aliejaus į 4 šaukštus sodą ir užtepkite ant pažastų, kad sunaikintumėte, bet kokį bakterijų sukeltą kvapą.

Kūno kvapas

Įberkite puodelį sodos į karštą vonią ir pagulėkite pusę valandos. Ši valymo vonia neutralizuoja kūno kvapus ir valo riebią odą. Tai puikiai veikia nuo bakterijų ir rūgšties. Darykite tai vieną ar du kartus per savaitę, kad oda būtų minkšta ir lygi.

Nagai

Sumaišykite tris sodos dalis ir vieną dalį vandens 3:1 indelyje ir užtepkite gautą mišinį ant nagų. Ji daro stebuklus. Nepamirškite gerai nuplauti.

Gaivus kvėpavimas

Ištirpinkite šaukštelį sodos stiklinėje vandens ir praskalaukite burną, kad atsikratytumėte bakterijų, pašalintumėte blogą kvapą ir dezinfekuotumėte burną ir gerklę. Atlikite tai kasdien.

Sveiki ir švarūs plaukai

Naudokite sodą vietoj šampūno kartą per mėnesį, kad jūsų galvos oda ir plaukai būtų sveiki.

Balti dantys

Nepirkite balinimo dantų pastos, jos gali pažeisti danties emalį. Geriau sumaišykite soda ir vandenilio peroksidą ir vieną kartą per savaitę panaudokite šį mišinį. Dažnas naudojimas sugadins dantis.

O, jeigu daugiau norite sužinoti, kaip pasigaminti, receptą iš šių panaudojimo būdų, suveskite paieškoje reikiamą būdą.

Pasaulio naujienos kitaip...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 22:10 Skaistyklos Portalai

Žmogus, kviečiantis dvasias, gali būti, sukuria rezonansą su jų virpesiais. Jos girdi žmogaus kvietimą ir skuba pas jį, kaip vampyrai į kraujo kvapą. Manoma, kad dvasios minta tokio žmogaus energija, sugriauna užtvaras, skiriančias įvairius matavimus, ir atveria praėjimą iš savo pasaulio į mūsų.<...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 21:06 Mirinas Dažo -istorijos mįslė
Štai kaip pasirodymą prieš studentų medikų auditoriją aprašė vienas iš žiūrovų: „Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80-ies cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstyt...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 14:07 Mokslininkai atkūrė senovės Egipto mumijos balsą

Tyrėjų komandai iš Jungtinės Karalystės pavyko atkurti senovės egiptiečio balsą. Neįtikėtinas projektas prasidėjo dar 2013 m. Kad mumija prabiltų, prireikė archeologų, egiptologijų, muziejaus kuratorių ir elektrotechnikų žinių

...

Skaityti daugiau

23.01.2020 laikas 22:33 Kodėl prieš miegą reikia sulenkti kelius?
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir...

Skaityti daugiau