Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Rugpjūčio » 14

14.08.2018, 21:52
Pasaulio Įvairenybės
Didžiojoje Britanijoje už latvio nužudymą nuteista penkių vyrų gauja. Žudikai latvį surišo, ant jo šlapinosi, o tada pozavo nuotraukoms. Keturi šios gaujos nariai yra Lietuvos piliečiai.
Sužinok daugiau ...
14.08.2018, 20:52
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Mes visi žinome apie įvairius sodos panaudojimus. Ji nepamainoma buities valyme, kulinarijoje, kosmetologijoje ir net ligų gydymui. Soda yra universalus produktas, kuris pakeičia daugybę kitų. Nepaisant to, kiekvieną dieną atrandamos šio produkto nuostabios savybės.
Sužinok daugiau ...
14.08.2018, 15:47
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Spuogai, raukšlės, randai ir tamsūs ratilai po akimis gali būti tikras košmaras. Šios problemos ne tik gadina veido grožį, bet ir žaloja odą. Dažniausiai parduotuvėse esančiose kosmetikoje būna cheminių medžiagų, nors kai kurie teigia, kad yra iš natūralių produktų. Užuot ieškoję produkto, kurį galima nusipirkti, galite tiesiog pasigaminti savo virtuvėje.
Sužinok daugiau ...
14.08.2018, 13:17
Burtai, Magija
Sakoma, kad jei per Žolinę neturėsi gėlių, tai pats velnias į rankas įbruks uodegą. Kasmet rugpjūčio 15 dieną katalikų bažnyčia mini Švč. Mergelė Marijos dangun ėmimo šventę. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai: senovėje krikščionių misionieriai norėdami, kad katalikiškos šventės labiau prigytų, sutapatindavo jas su pagoniškomis minėtinomis dienomis.
Sužinok daugiau ...
14.08.2018, 09:07
Dvasios, Vaiduokliai

Daugelis abejoja, kad tai yra tikra nuotrauka. Kaip teigia autorius, jis fotografavo mirštantį žmogų. Nuotraukoje yra trys sferos. Kai kurie žmonės mano, kad tai tiesiog pirštų atspaudai, kurie pateko ant juostos, tačiau kiti šioje nuotraukoje mato kažką daug daugiau paslaptingesnio.

Sužinok daugiau ...