Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Rugpjūčio » 03

03.08.2018, 19:26
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tai puikus receptas kraujagyslių valymui, rekomenduojamas gydytojo. Pagerina kraujotaką, praeina visos ligos, atsinaujina organizmas. kaip išvalyti kraujagysles, medus, mišinys kraujagyslėms, kraujagyslės, kraujagyslių valymas.
Sužinok daugiau ...
03.08.2018, 17:30
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Dieta pacientams, sergantiems artritu, skirta sumažinti rūgštingumą. Naudinga naudoti: obuolius, juoduosius serbentus, šermukšnius, rūgštynes, mėlynes, šaltalankius, šparagus.

Sužinok daugiau ...
03.08.2018, 13:38
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jūs būsite nustebinti šiuo rezultatu! Ar nenorėtumėte atrasti visiškai natūralų būdą "sudeginti" riebalus nuo juosmens, klubų ir kojų? Ar girdėjote apie imbierą? Štai paprastas būdas, kaip prarasti svorį panaudojus imbierą!
Sužinok daugiau ...
03.08.2018, 06:52
Paslaptys Suaugusiems

Nors įspūdingas krūtis turinčios moterys susilaukia ypatingo vyrų dėmesio, tačiau tai nereiškia, kad visi į jas spoksantys stipriosios lyties atstovai iš tiesų dievina milžiniškas krūtis. Didžiojoje Britanijoje atlikta kelių tūkstančių vyrų apklausa atskleidė, kad 53 % jų patinka vidutinio dydžio krūtinė, 14 % pirmenybę teikia didelėms krūtims, 5 % yra plokščios krūtinės šalininkai. Likusieji krūtinės dydžiui neteikia jokios reikšmės. Per Lietuvoje atliktą apklausą net du trečdaliai (62 %) vyrų pritarė teiginiui, kad didesnę krūtinę turinčios moterys yra seksualesnės.

Sužinok daugiau ...