Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (493) Komentarų: (0) (19.08.2018 - 13:43)

Sprogstantis NSO buvo nufilmuotas Turkijoje

Tai trumpas vaizdo įrašas, kuris buvo nufilmuotas vakare poilsiautojų Turkijoje.

Staiga pasirodo greitai skriejantis neatpažintas objektas, kuris stipriai šviečia. Bet tam tikru momentu įvyksta sprogimas, girdimas stiprus garsas, po kurio objektas dingsta danguje (paranormal.lt).

Interneto vartotojai pradėjo ginčytis dėl to, ką iš tiesu pavyko nufilmuoti. Vieni mano, kad tai galėjo būti meteoritas, tačiau šią teoriją paneigia, tai kad švytinčio objekto trajektorija buvo visiškai kitokia.

NSO, Turkija, dronas

Kažkas pradėjo manyti, kad tai įprastas dronas, kuris sprogo dėl nežinomų priežasčių. Tačiau dauguma yra įsitikinę, kad filmuojančiam poilsiautojui teko nufilmuoti NSO, judanti dideliu greičiu.

Kai kurie manė, kad tai buvo ateivių žvalgybinis dronas, kuris pats susinaikino, o ne taip sprogo.

Kita pateikta versija komentaruose, tai galėjo būti iš Izraelio karo lėktuvų paleista raketa, kurie nepasiekia jokio tikslo.

Ar iš tiesu tai buvo NSO danguje? Ką jūs manote?

Pasaulio naujienos kitaip

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar