Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 6

Keliautojas laiku parodė nuotraukas iš 3311 metų

YouTube kanalas „ApexTV“ paskelbė interviu su žmogumi, kuris save vadina „laiko keliautoju“, jo veidas ir balsas buvo iškraipytas. Komentaro metu žmogus parodė tris nuotraukas, kurios, pasak pašnekovo, užfiksuota, kaip atrodo mūsų pasaulis 3311 metais.

keliautojas laiku, nuotraukos, kelionės laiku

Pirmoje nuotraukoje rodomas futuristinis miestas, panašus į plaukiojančią salą danguje. Ant kurios pastatyti pastatai, kurie bus pastatyti po 1300 metų, o trečiojoje nuotraukoje „keliautojas laiku“ parodo skraidantį automobilį judantį tarp namų ir medžių. Pasak vyro, jis tapo slaptos operacijos 1990-aisiais nariu. Šiai operacijai, jis buvo pasirinktas dar mokykloje, nes jis geriau gaudėsi kompiuterinėse technologijose, nei kiti. (paranormal.lt)

keliautojas laiku, nuotraukos, kelionės laiku

Jis pažymėjo, kad galimybė keliauti laiku galima kvantinio skaičiavimo dėka. Kaip vadinasi organizacija „keliautojas laiku“ nepasakė, bet pažymėjo, kad jų yra visame pasaulyje ir jie atlieka slaptus eksperimentus. Tačiau, tinklalapio lankytojai teigė, kad nuotraukos yra tik grafikos redaktorių darbo pasekmė, pabrėždami, kad „laiko keliautojas“ yra ne tikras.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta