Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kelionės Laiku » 2019 » Balandžio » 8

Keliautojas laiku iš 2028 metų parodė tiranozauro nuotrauką

Anonimas, kuris nuslėpė savo tapatybę, teigia, kad jis keliavo laiku į praeitį. Kreipdamasis į paranormalius tyrėjus YouTube kanale, vadinamas keliautoju laiku iš 2028 metų pareiškė, matęs gyvus dinozaurus savo akimis ir net nufotografavo.

Vaizdo įrašą patalpinęs „ApexTV“, laiko keliautojas iš 2028 metu, rodo nuotrauką, kurią tariamai padarė paleogeno ir neogeno (angl. Cretaceous-Paleogene boundary) periode. Nuotrauka – tikra, įrodanti, kad egzistavo tiranozauras (lot. Tyrannosaurus rex) prieš 66 milijonus metų. (paranormal.lt)

Keliautojas laiku vaizdo įrašę sako, kad nežino tikslios vietos, tačiau nuotrauka buvo padaryta Šiaurės Amerikoje, dabar tai būtų pietvakarinė JAV teritorija.

„Aš dabar ketinu jums parodyti nuotrauką, kurią padariau prieš 66 milijonų metų, tai yra T-Rex – gyvas, kvėpuojantis, aš sugebėjau ji nufotografuoti fotoaparatu. Mano tikslas yra įtikinti visus, kad kelionės laiku yra tikros, turiu daug įrodymų, kuriuos galėčiau parodyti ateityje.“

Keistoje nuotraukoje matomas neryškus tiranorauro T-Rex vaizdas, einantis per dykumą. Pagal laiko keliautoja, plėšrūnai atrodė būtent taip, turėjo plunksnas ir violetinės spalvos odą.

Tačiau ne visi, kurie matė neįprastą „ApexTV“ vaizdo įrašą tiki šiuo keliautojo laiku ir nuotraukos pristatymu. Daugelis yra įsitikinę, kad tai yra tik apgaulė, nes nė vienas iš keliautoju nepasakė kokiomis technologijos jie keliauja. Prieš tai mes rašėme apie keliautoje laiku, kuris parodė nuotraukas iš 3311 metų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau