Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 8

Keliautojas laiku iš 2028 metų parodė tiranozauro nuotrauką

Anonimas, kuris nuslėpė savo tapatybę, teigia, kad jis keliavo laiku į praeitį. Kreipdamasis į paranormalius tyrėjus YouTube kanale, vadinamas keliautoju laiku iš 2028 metų pareiškė, matęs gyvus dinozaurus savo akimis ir net nufotografavo.

Vaizdo įrašą patalpinęs „ApexTV“, laiko keliautojas iš 2028 metu, rodo nuotrauką, kurią tariamai padarė paleogeno ir neogeno (angl. Cretaceous-Paleogene boundary) periode. Nuotrauka – tikra, įrodanti, kad egzistavo tiranozauras (lot. Tyrannosaurus rex) prieš 66 milijonus metų. (paranormal.lt)

Keliautojas laiku vaizdo įrašę sako, kad nežino tikslios vietos, tačiau nuotrauka buvo padaryta Šiaurės Amerikoje, dabar tai būtų pietvakarinė JAV teritorija.

„Aš dabar ketinu jums parodyti nuotrauką, kurią padariau prieš 66 milijonų metų, tai yra T-Rex – gyvas, kvėpuojantis, aš sugebėjau ji nufotografuoti fotoaparatu. Mano tikslas yra įtikinti visus, kad kelionės laiku yra tikros, turiu daug įrodymų, kuriuos galėčiau parodyti ateityje.“

Keistoje nuotraukoje matomas neryškus tiranorauro T-Rex vaizdas, einantis per dykumą. Pagal laiko keliautoja, plėšrūnai atrodė būtent taip, turėjo plunksnas ir violetinės spalvos odą.

Tačiau ne visi, kurie matė neįprastą „ApexTV“ vaizdo įrašą tiki šiuo keliautojo laiku ir nuotraukos pristatymu. Daugelis yra įsitikinę, kad tai yra tik apgaulė, nes nė vienas iš keliautoju nepasakė kokiomis technologijos jie keliauja. Prieš tai mes rašėme apie keliautoje laiku, kuris parodė nuotraukas iš 3311 metų.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta