Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Balandžio » 19

19.04.2019, 21:49
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Šiandiena siūlomas paprastas ir skanus gėrimas. Jame gausu vitamino B2, kuris padeda pašalinti toksinus ir išvalo kepenis. Jis taip pat padeda sustiprinti nagus ir plaukus. Pagerina geležies įsisavinimą mūsų organizme, stiprina mūsų gynybą ir padeda išlaikyti gerą regėjimą.

Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 19:58
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Nutukimas, prasta mityba, hormoninis disbalansas ir lėtinis uždegimas yra žinomos vėžio priežastys. Tačiau, kai kurios kitos vėžio priežastys gali būti ne tokios akivaizdžios. Štai keletas priežasčių, dėl kurių atsiranda vėžio ląstelių vystymasis, aptarkime trumpai, daug nediskutuodami:

Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 15:50
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Toliau rodomas vaizdo įrašas buvo gautas vieno amerikiečio, kuris praėjusį mėnesį stebėjo vieną iš vietinių naujienų kanalų. Tam tikru momentu žiūrovas staiga pastebėjo kažką labai keisto vedėjo išvaizdoje ir nedelsdamas pradėjo filmuoti, tikėdamas užfiksuoti dar kartą šį keistą reiškinį.
Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 15:03
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Pasaulinio sąmokslo tyrėjai sugebėjo atskleisti dar vieną unikalų Amerikos kosmoso agentūros NASA paslaptį. Ekspertai teigė, kad jie tariamai turi vaizdo medžiagos, rodančių, kad žemės palydove, buvo sunaikinta visa nežemiškų būtybių, ateivių gyvenvietė. Dar daugiau, po šio užpuolimo į žemę buvo pristatyta ateivio mumija. Kad galėtų paslėpti savo buvimo pėdsakus, buvo nuspręsta susprogdinti ateivių dislokacijos vietą.

Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 08:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Užsitęsusios apatijos neišgydys nei plytelė šokolado, nei linksmi žmonės aplinkui. Jeigu žmogus nuolat jaučia nuovargį, yra mieguistas ir nieko nenori daryti, gali būti, kad jo organizmas siunčia jam žinią apie sunkią ligą. Apatiją greičiausiai yra jautęs kiekvienas, tačiau jeigu ši būsena tęsiasi kelias savaites, tai gali būti ženklas, kad sergate sunkiomis ligomis.
Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 08:23
Technologijos, IT
„Home Insurance Building“ - tai 1885 metais Čikagoje pastatytas biurų pastatas. Kaip suprantate iš pavadinimo, čia įsikūrė draudimo bendrovės filialas. Tačiau šis pastatas išgarsėjo tuo, kad yra laikomas pirmuoju pasaulio dangoraižiu, nors turėjo vos 12 aukštų. Tai kodėl jis apskritai vadinamas dangoraižiu?
Sužinok daugiau ...
19.04.2019, 07:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Ar jūs žinote, kad vienas obuolys per dieną – ir gydytojas nereikalingas? Paaiškėjo, kad obuolys – ne vienintelis tam posakiui tinkamas vaisius, kadangi toks pat naudingas yra ir mandarinas.

Sužinok daugiau ...