Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 19

Mandarinas per dieną – ir gydytojas nereikalingas?

Ar jūs žinote, kad vienas obuolys per dieną – ir gydytojas nereikalingas? Paaiškėjo, kad obuolys – ne vienintelis tam posakiui tinkamas vaisius, kadangi toks pat naudingas yra ir mandarinas.

Šis nekaloringas vaisius organizmą gali aprūpinti dideliu maistinių medžiagų kiekiu.

Štai 6 priežastys, kad kasdien reikia valgyti mandarinus, žinoma reikia pasikartoti, sveikas produktas, tas kuris - nėra chemiškai apdorotas. Plaukite vaisius... Rinkites vaisius, pagal sezoną, kad būtų mažiau panaudotos chemijos jiems išsaugoti.

mandarinai, antioksidantai, vaisiai, sveikata, mityba, be vaistų

Insultas.

Amerikos širdies asociacija rekomenduoja naudoti daug citrusinių vaisių, ypač mandarinų, nes tai sumažina susirgti išemine širdies liga iki 19 %!

Kraujo spaudimas.

Dieta su sumažintu natrio kiekiu bei citrusiniais ženkliai sumažina kraujo spaudimą. Mandarinuose daug kalio, kas svarbu normaliam KS. Didelis kalio kiekio suvartojimas taip sumažina staigių mirčių tikimybę iki 20 %.

Vėžys.

Mandarinai ir citrusinių sultys gali sumažinti vaikų leukozės vystymąsi, ypač kuomet šie du produktai vartojami pirmuosius dvejus gyvenimo metus. Kaip ir visuose citrusiniuose, mandarinuose daug vitamino C, kuris veikia, kaip antioksidantas ir kovoja su laisvaisiais radikalais, sukeliančiais vėžį. Mandarinų sudėtyje yra skaidulų, kurios vartojant reguliariai ir dideliais kiekiais galima sumažinti storosios žarnos vėžio tikimybę.

mandarinai, antioksidantai, vaisiai, sveikata, mityba, be vaistų

Širdis.

Sveika širdis – tai aktyvaus gyvenimo garantija. Mandarinų sudėtyje daug vitamino C, cholino, ląstelienos ir kalio, kurie sustiprina širdies raumenis.

Diabetas.

Mandarinai gali padėti sergant diabetu, ypač 1-o tipo diabetu. Jų sudėtyje daug ląstelienos, ir jei reguliariai valgyti mandarinus, tai padės sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Apelsinai taip naudingi tam, kad sureguliuotų lipidų, insulino bei cukraus kiekį kraujyje.

mandarinai, antioksidantai, vaisiai, sveikata, mityba, be vaistų

Oda.

Vitaminas C, antioksidantas, gali užtikrinti jūsų odos apsaugą nuo saulės spindulių, sumažinti raukšlių atsiradimą veide ir pagerinti jūsų odos tekstūrą. Šis vitaminas gyvybiškai svarbus kolageno atsinaujinimui, kuris užkerta kelią odos senėjimui.

170 fotocheminių medžiagų ir flavonoidų rūšių daro mandarinus sveikiausiu vaisiumi pasaulyje!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar