Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2019 » Birželio » 3

Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu!

Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu! paranormal.lt

Mieli draugai, šiandiena norėčiau pasidalinti su vienu nuostabiu receptu – spurgos iš kondensuoto pieno. Mano vaikai tiesiog šias spurgas dieviena.

Šios spurgos suvalgomos labai greitai. Tai tenka tešla užmaišyti antrą kartą. Išbandykite ir jūs šį receptą.

Sudėtis:

 • Miltai – 1 puodelis;
 • Soda – 0,5 šaukštelis;
 • Kondensuotas pienas – 200 gramai;
 • Kiaušiniai – 2 vnt;
 • Augalinis aliejus – kepimui;
 • Cukraus pudra – pabarstymui.

Spurgos iš kondensuoto pieno. Paruošimas:

 1. Į gilų dubenį  įmuškite kiaušinius ir supilkite kondensuoto pieno, viską gerai sumaišykite iki vienodos konsistencijos. (paranormal.lt)
 2. Tada įberkite sodos ir miltų (nepamirškite miltus būtinai prasijoti). Gerai išmaišykite. Tešla turi būti panaši pagal konsistencija į tiršta grietinė.
 3. Iš pat pradžių tešla maišoma šaukštu, o kai miltai visiškai susimaišo su ingredientais, maišykite maišytuvu. Taigi tešla bus vienodesnė ir puresnė.
 4. Į keptuvė įpilkite augalinio aliejaus ir šiek tiek pašildykite.
 5. Šaukštu tešla į keptuvė dedame taip, kad jos forma būtų panaši į apvalios spurgos. Kepti juos reikia ant vidutinės ugnies, kad jie galėtu iškepti viduje ir neperkepti iš išorės. Kepkite iš abiejų pusių iki auksinės rudos spalvos.

Mūsų spurgos iš kondensuoto pieno paruošos! Pabarstykite paruoštas spurgas su cukraus pudra. Pagal norą, po kepimo spurgas galite dėti ant popierinio rankšluosčio, kad pašalintumėte aliejaus perteklių.

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 22:56 Su vėžio piktybinėmis ląstelėmis svarbu kovoti net ir pasveikus
Onkologinės ligos išsiskiria tuo, kad net ir po sėkmingo gydymo išlieka didelė jų atsinaujinimo rizika. Dėl to vėžiu sergantys ir jį įveikę pacientai turi stengtis gyventi taip, kad ligai progresuoti ar sugrįžti būtų kuo mažiau galimybių. Ilgametis fitoterapeutas Juozas Ruolia sako, jog tam, kad vėž...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 22:48 Kinų medicina: žalingos energijos poveikis emocijoms

Rytų filosofija bei medicina didelį dėmesį skiria žmogaus jausmams, mąstymui. Teigiama, kad jausmų ir mentalinė energija funkcionuoja visame kūne, o jos dalis saugoma mūsų organuose. Emocijos budizme – tai, kas atveda protą iki tam tikros būsenos, priverčia priimti tam tikrus sprendimus.

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 19:28 Kokius vaistinius augalus rinkti gegužės mėnesį

Gegužės mėnesį gausu žydinčių žiedų bei žiedynų. Būtent gegužės mėnesį daugelis augalų sukaupia daug naudingųjų ir gydomųjų medžiagų. Gegužes mėnesį galima rinkti vaistinių augalų žolę, lapus, pumpurus, žievę, spyglius, lupti žievę ir kasti šaknis.

...

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 16:22 Svečiai iš anapusinio pasaulio

Spiritizmo seansų dalyviai dažniausiai net nesusimąsto apie tai, kad iškviečia žmonėms nežinomas ir nepavaldžias jėgas, kurių elgesys gali būti visiškai neprognozuojamas. Atlygis už tokius „pasilinksminimus“ gali būti sunki liga, o kartais netgi mirtis. Ir visa tai tik dėl „iš t...

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 08:00 Klausiate, ar dalyvausiu šeimos gynimo marše? Tikrai ne

Mano socialinių tinkų burbule vis pasirodo reklamoje ar draugo įraše klausimas, siūlymas, o neretai ir primygtinis reikalavimas dalyvauti „Didžiajame šeimos gynimo marše“. Visi turėjom daug progų apsvarstyti ir priimti sprendimus ar tiesiog nusistebėti.

...

Skaityti daugiau