Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » 2019 » Birželio » 06
Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks. paranormal.lt
06.06.2019, 21:38
Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks
Šie skanūs, minkšti, kvapnūs sausainiai nepaliks jus abejingus! Šis receptas yra labai paprastas, o sausainiai giriami, ne vieną kartą. Kaip pasigaminti itališkus sausainius žiūrėkite vaizdo medžiagoje.
Skaityk toliau
Naminis kondensuotas pienas per 15 minučių. paranormal.lt
06.06.2019, 21:12
Naminis kondensuotas pienas per 15 minučių

Ar vis dar perkate kondensuotą pieną parduotuvėse? Sužinojęs apie šį receptą nustojau tai daryti. Gaunasi labai skanus, o ruošiau tik 15 minučių. Be to, jis labai panašus į sovietinį sutirštintą pieną, kurio, deja, tokio parduotuvėje nebenusipirksi.

Skaityk toliau
Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
06.06.2019, 13:20
Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
Sugrįžimas į vaikystę, kam mama kepė tokius vaflius. Gaminame. Vafliai. Ištirpiname sviestą ir paliekame, kad atvėstų. Kiaušinius išplakame, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir gerai išsukame mediniu šaukštu, kad cukrus ištirptų. Pilame atvėsusį sviestą, beriame po dalį miltų ir maišome, kol suberiame visus miltus.
Skaityk toliau
Beprotiškai skanių bulvinių blynų receptas. paranormal.lt
06.06.2019, 12:59
Beprotiškai skanių bulvinių blynų receptas

Gaminame. Bulviniai blynai Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame burokine arba smulkesne tarka. Nusunkiame susidariusį skystį (krakmolą gražiname atgal). Į bulvių tarkius įtarkuojame svogūną, pilame citrinos sultis, mušame kiaušinį, beriame miltus, druską, pipirus ir viską gerai išmaišome.

Skaityk toliau
Skanių varškės spurgų receptas. paranormal.lt
06.06.2019, 12:52
Skanių varškės spurgų receptas
Gaminame. Varškės spurgos Į dubenį dedame varškę, pertriname šakute, mušame kiaušinius, beriame druską, cukrų, vanilinį cukrų. Sodą nugesiname šlakeliu acto ir taip pat pilame į dubenį. Visus ingredientus gerai išmaišome, dalimis dedame miltus ir užmaišome spurgų tešlą. Tešla turi gautis gana minkšta.
Skaityk toliau
Kaip pasigaminti varškės blynus. paranormal.lt
06.06.2019, 12:48
Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

Skaityk toliau
Purūs amerikietiški blyneliai pusryčiams. paranormal.lt
06.06.2019, 12:39
Purūs amerikietiški blyneliai pusryčiams
Nuostabiausias receptas, kaip pasigaminti purius amerikietiškus blynelius pusryčiams sau ir savo šeimai. Receptas ir video medžiaga.
Skaityk toliau