Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 19

Pakliuvo dar vienas Reptilija vedėjas

Toliau rodomas vaizdo įrašas buvo gautas vieno amerikiečio, kuris praėjusį mėnesį stebėjo vieną iš vietinių naujienų kanalų. Tam tikru momentu žiūrovas staiga pastebėjo kažką labai keisto vedėjo išvaizdoje ir nedelsdamas pradėjo filmuoti, tikėdamas užfiksuoti dar kartą šį keistą reiškinį.

Ir jam tai pavyko! Mūsų vaizdo įrašo herojui pavyko užfiksuoti, kaip vedėjo akių ragenos akimirksniu tapo geltonos spalvos, o vyzdys pakeitęs formą tapo vertikalus.

Reptilijos akys, daugelis sąmokslo tyrėjų juos vadina, laikoma ženklu, kad prieš ne žmogus, o ateivis, užsimaskavęs vienu iš mūsų. Alternatyvūs tyrėjai yra įsitikinę, kad reptiloidai-ateiviai, dar vadinami drakoniečiais, jau seniai yra užgrobę valdžią žemėje, pakeisdami žinomus žmones į save, tarp jų ir žinomų naujienų vedėjus. Skeptikai vadina tokią sąmokslo teoriją absurdiška.

Bet, sutikite, kas domisi tokiomis sąmokslo teorijomis, padidėjęs vaizdo įrašų skaičius apie tai, kelią nerimą. Kaip teigiama, perėjus prie skaitmeninės televizijų technologijos, tai leidžia pastebėti. Mokslininkai šiuo atveju pasakytu, tai skaitmeninės televizijos brokas, bet kas įdomiausia, kad šis reiškinys pasikartojo, ir tai užfiksavo savo vaizdo įraše. Nejaugi, tai tiesa, kad jie tarp mūsų? ...

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar