- 18.05.2019
- 4.1 Reitingas
- 9883 Peržiūrų
- Komentarai
Reptiloidai - protingų būtybių rasė. Jos atstovai išoriškai primena reptilijas. Reptiloidų oda padengta kaulinėmis plokštelėmis, primenančiomis krokodilų ar driežų odą. Vertikalūs ištempti vyzdžiai, apvalios ir beveik nemirksinčios akys, ilgas ir siauras liežuvis. Visa tai rodo, kad reptiloidai yra kilę iš roplių (reptilijų).
Reptiloidų aprašymų galima aptikti labai senuose egiptiečių, graikų, romėnų tekstuose. Pavyzdžiui, pirmasis Atikos karalius Kekropsas buvo pusiau žmogus, pusiau gyvatė. (Pasaulio naujienos kitaip - paranormal.lt)
Į žmones panašių reptilijų atvaizdai sutinkami seniausiuose Žemėje aptiktuose piešiniuose. Labai daug tokių piešinių aptikta majų šventyklose. Majų įsitikinimu, būtent reptiloidai anuakai gyvena Nibiru planetoje.
Dėl reptiloidų kilmės mokslininkų nuomonės išsiskyrė. Vieni jų mano, kad reptiloidai yra ateiviai iš kosmoso, greičiausiai - iš Drakono žvaigždyno. Kiti mano, kad reptiloidai atsirado Žemėje ir yra artimi dinozaurų giminaičiai. Kai mūsų planetoje įvyko katastrofa, pražudžiusi dinozaurus, reptiloidai, turėję aukščiausią technikos išvystymo lygį, išsigelbėjo kitose žvaigždžių sistemose.
Pabandykime panagrinėti, ar šis teiginys yra toks jau fantastiškas, kad į jį būtų galima nekreipti dėmesio, kaip į neįmanomą.
Žmonės mėgsta save laikyti pirmąja ir vienintele protinga rase Žemėje. Norėdami patvirtinti šį teiginį imasi visokių gudrybių. Pavyzdžiui, mokslininkai labai mėgsta lyginti galvos smegenų svorį su viso kūno svoriu ir, remdamiesi tuo, kad žmonių šis santykis yra didesnis nei kitų gyvūnų, daro išvadą, kad visos kitos faunos rūšys nėra protingos.
Tačiau reikia atminti, kad epocha, kai Žemę užvaldė dinozaurai, prasidėjo prieš 240 milijonų metų ir truko 175 milijonus metų. Žinduoliai tuo metu buvo priversti tenkintis urvais prie medžių šaknų ir gulyklomis tarp lapų.
Mokslininkai džiaugsmingai teigia, kad didžiulių roplių smegenys buvo labai mažos. Pavyzdžiui, diplokoko, kuris svėrė net 20 tonų, smegenys buvo ne didesnės, kaip kačiuko. Tačiau labai retai galima išgirsti teiginį, kad kryžmens srityje dinozaurai turėjo dar vieną nervų centrą. Šiame stuburo smegenų sustorėjime, tikriausiai, vyko rimtas protinis darbas. Pavyzdžiui, stegozauro galvos smegenys svėrė vos 70 g. Todėl, mokslininkų teigimu, tai buvo neišsivystęs gyvūnas. O štai kryžmens smegenys svėrė 1400 g. Panašu, kad šios smegenys buvo atsakingos už impulsų, gautų iš galvos smegenų, perdavimą į galūnes.
Tačiau tarp ištirtų iš aptiktų liekanų roplių yra tokių, kurie stipriai skiriasi nuo likusiųjų. Vienas jų buvo stenonichozauras. Jis buvo apie 1,5 m aukščio, judėjo ant galinių kojų ir turėjo išvystytas priekines letenas, kurios savo funkcionalumu beveik nesiskiria nuo žmonių rankų.
Pavyzdžiui, letenų vienas pirštas buvo nusuktas į šoną nuo kitų pirštų - visai kaip mūsų nykštys. Būtent dėl to, kad turime nykštį, mes galime nesunkiai ką nors sugriebti. Stenonichozauro „rankų“ pirštai buvo su galingais nagais, kuriuos buvo galima įtraukti į vidų. Tokiu būdu, šis dinozauras tikrai galėjo pakelti ir numesti akmenį ar pagalį ar panaudoti juos kaip instrumentus.
Tačiau pagrindinis dalykas, išskiriantis stenonichozaurą iš kitų roplių, buvo gerai išvystyti galvos smegenys. Kaukolėje galėjo tilpti smegenų, kurių tūris prilygsta šiuolaikinių šimpanzių arba pirmųjų žmonių protėvių smegenų tūriui. Be to, stenonichozauras turėjo išvystytas smegenėles ir pailgąsias smegenis. Tai reiškia, kad šio dinozauro smegenų struktūra praktiškai niekuo nesiskiria nuo žmogaus smegenų.
Visos šios stenonichozauro ypatybės taip sudomino kanadietį paleontologą Deilą Raselą (Dale Russell), jog jis, remdamasis dėsningumu, aptiktu, analizuojant žmonijos evoliuciją, sukūrė senovės roplio evoliucijos modelį. Gautas modelis nebeturėjo uodegos ir buvo labai panašus į reptiloidą - koks jo aprašymas pateiktas straipsnio pradžioje. Būtent taip šių būtybių išorę apibūdina žmonės, turėję nelaimę susitikti su reptiloidais mūsų laikais.
Iš visų tipų ateivių reptiloidai yra patys agresyviausi žmonių atžvilgiu. Taip yra dėl to, kad žmogus, greičiausiai, jiems yra tradicinis maistas. Kaip jokio gailesčio skerdžiamiems gyvuliams nejaučia skerdikai, taip ir reptiloidai žiūri į žmones.
Reptiloidams žmonės yra tarsi naminių gyvūnų banda. Ir pasirodo žmonėms tuomet, kai reikia pasiimti savo maistą. Tiesa, pastaruoju metu yra gaunami pranešimai iš žmonių, su kuriais reptiloidai kontaktavo tam, kad perspėtų apie gręsiančią Žemei ekologinę katastrofą. Jų susirūpinimas suprantamas - juk kalbama apie jų maisto šaltinio išlikimą.
Dauguma tyrinėtojų mano, jog Žemėje nuolat yra gana nemaža reptiloidų grupė. Daroma prielaida, jog jie gali gyventi netgi tarp žmonių, nes jų sugebėjimai pakeisti savo išvaizdą neleidžia pamatyti tikrojo jų veido. Savo tikrąją išvaizdą žmonėms parodo tuomet, kai nori perduoti žmonijai žinią arba kai nori ką nors užkąsti. Savaime suprantama, kad pastaruoju atveju žmonės jau nieko nebegali papasakoti.
Sąmokslo teorijos šalininkai tvirtina, jog reptiloidai jau seniai valdo mūsų planetą, savo dantytus nasrus slėpdami po politikos, muzikos, sporto ir stambių verslininkų kaukėmis. Tokio požiūrio laikėsi vienas iš konspirologijos pradininkų Džonas Rodė. Deividas Aikas žengė dar toliau ir pareiškė, kad Džordžas Bušas, Bilas Klintonas, jo žmona Hilari Klinton, visa Didžiosios Britanijos karališkoji šeima ir dar daug kitų žinomų žmonių yra reptiloidai.
Beje, YouTube galima aptikti įrašus su įvairių sričių amerikiečių žvaigždžių pasirodymais, kurie transliuojami sulėtintai. Kai kuriais momentais galima pastebėti žmogui nebūdingo ilgio dantis, ploną ilgą liežuvį ir kitas šiai rasei būdingas ypatybes.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau