Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Gegužės » 17

17.05.2019, 21:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Storosios žarnos valymas labai svarbus dalykas, jeigu norime jaustis sveikai, rezultate organizmas sugebės gerai įsisavinti visas maistines medžiagas, pašalindamas organizme esamus toksinus ir kenksmingas medžiagas.

Sužinok daugiau ...
17.05.2019, 20:08
Istorinės Asmenybės
Mišelis Nostradamas gimė 1503 metais Sen Remi de Provanso mieste, esančiame Prancūzijos pietuose. Jo tėvas buvo pasikrikštijęs žydas, kuris dirbo notaru ir buvo laikomas labai pasiturinčiu žmogumi. Priėmęs katalikybę jis pasivadino Žomu de Nostrdamu. Didžiulėje Mišelio giminėje buvo daug gydytojų ir pirklių. Iš viso šeimoje gimė devyni vaikai. Tačiau tik vienas jų Nostradamo pavardę išgarsino visiems laikams.
Sužinok daugiau ...
17.05.2019, 17:15
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Salierų infuzija yra puikus mineralų šaltinis, pvz., natrio ir kalio. Be to, ji turi puikių antioksidacinių, virškinimo ir diuretinių savybių. Dėl šių savybių, salierai yra idealus būdas pašalinti iš organizmo toksinus ir kovoti su skysčių susilaikymu.
Sužinok daugiau ...
17.05.2019, 12:48
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Didina smegenų aktyvumą Jūs žinojote, kad kavos dėka žmogus tampa dėmesingesnis ir labiau susikoncentravęs. Bet tai dar ne viskas…Pasirodo, kava su cukrumi gali maksimaliai aktyvuoti reikalingas užduočių atlikimui smegenų dalis, o viskas dėka kofeino ir gliukozės santykio
Sužinok daugiau ...
17.05.2019, 07:21
Istorijos Paslaptys

Bristolio universiteto akademikui pavyko tai, kas nepavyko nesuskaičiuojamiems kriptografams, lingvistams ir programuotojams — iškoduoti „paslaptingiausią pasaulyje tekstą“, Voiničiaus rankraštį. Nors rankraščio tikslo ir prasmės mokslininkams nepavyko įminti ilgiau nei šimtmetį, Dr. Gerardas Cheshire'as garsiojo dokumento kalbą ir rašto sistemą nustatė per dvi savaites.

Sužinok daugiau ...