Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2019 » Gegužės » 29

Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:


29.05.2019, 21:46
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (2419)
Beržų lapai turi diuretinį poveikį. Jie naudojami, kaip tradiciniai žoliniai vaistai. Gydo šlapimo takų ir inkstų ligų bakterines ir uždegimines ligas. Be to, jie gali palaikyti reumatinio skausmo gydymą. Beržo lapuose yra daug vitamino C. Net pasižymi parazitų valymo savybėmis.
Sužinok daugiau ...
29.05.2019, 21:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (1420)
Gerklės skausmas gali sutrukdyti jūsų planus ir sukelti didelį diskomfortą. Ypač apmaudu sirgti vasarą... Šis receptas jus išgelbės! Yra daug įvairių būtų, kaip gydytis nuo gerklės skausmo natūraliais ingredientais. Žinoma visada galima visų pirma bėgti į vaistinę, pirkti vaistus...
Sužinok daugiau ...
29.05.2019, 19:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (1328)

Labai sunku atsikratyti artrito, tačiau namų gydymo priemonės gali sumažinti jo simptomus ir sustabdyti sąnarių sunaikinimą. Jei norite gauti norimus rezultatus, reguliariai naudokite natūralias namų gydymo priemones. Ciberžolė ir angliška druska yra vieni iš daugelio produktų, kuriuos reikėtų naudoti!

Sužinok daugiau ...
29.05.2019, 14:29
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2502)

Tantra – dvasinio tobulėjimo ir savęs pažinimo kelias. Nors daugeliui ši sąvoka siejasi su seksu, tačiau tantra moko ne tik apie lytinius santykius. Per tantros mokymus į žmogų žvelgiama kaip į dievišką būtybę, nedalomą visumą, o seksas laikomas neatskiriama pastarosios dalimi. Seksualinė, arba gyvybinė, energija yra labai galinga.

Sužinok daugiau ...