Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (423) Komentarų: (0) (26.01.2019 - 17:33)

Reptilijos užkariauja televizija

Vaizdo įrašas buvo pateiktas atsitiktinio žiūrovo šio mėnesio viduryje, kuris stebėjo Ispanijos televizijos naujienas. Moteris kalbėjo tiesioginio eterio metu apie JAV prezidentą Donaldą Trumpą, tada atsitiko kažkas tikrai keisto ir neįtikėtino (paranormal.lt).

Tam tikru momentu šios moters akys įgijo „nežmogišką“ išvaizdą, tarsi roplio. Jos rainelės tapo ne natūraliai geltonos, o akies vyzdžiai vertikalūs. Sąmokslo teorijų šalininkai, gavę šį vaizdo įrašą, taip pat pastebėjo, kad ši moteris ištraukė liežuvį. Tai būdinga ropliams.

reptiloidai, reptilojos, ateiviai

Viena iš studijos vedėjų aiškiai pastebėjo svečio išvaizdos transformaciją ir įgavo stebėtiną veido išraišką, o jos kolega, matyt, nepastebėjo, kas įvyko. Kai kurie stebėję šį vaisto įrašą teigia, kad ji yra taip pat viena iš šių būtybių.

Sąmokslo teorijos šalininkai teigia, kad mūsų planeta jau seniai yra užgrobę reptiloidai. Šios reptilijos užima aukštas pareigas politikoje, žiniasklaidoje, bankininkystėje ir kitose srityse. Jau rašėme ankščiau apie tiesioginiame eteryje pastebėta bankininke-reptilija.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar