Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 20

JAV tiesioginiame eteryje pastebėta Bankininkė-Reptilija

Atsitiktinis žiūrovas neseniai žiūrėjo TV naujienas per televizijos kanalą CNBC ir pastebėjo kažką keisto laidos eteryje.

Ekrane buvo parodyta Turto valdymo direktorė Alli McCartney, viena iš «UBS Group AG» JAV filialų. Moteris ramiai kalbėjo apie savo darbą, kai ji atsitiktinai pažvelgusi į kamerą staiga mirktelėjo. Tuo metu jos akys netikėtai įgijo «nežmonišką» išvaizdą, tarsi reptiloido ar roboto (paranormal.lt).

ateiviai, Reptilija, akys, Reptilian eyes, Reptilians, Alli McCartney

Sąmokslo teoretikai jau senai sakė, kad ateiviai slapta užgrobė žemę. Remiantis sąmokslo teorijų, šie užpuolikai užima aukštas pareigas politikoje, moksle religijoje, armijoje, bankų sektoriuje, žiniasklaidoje ir menuose. Trumpai tariant, jie kontroliuoja beveik visus mūsų gyvenimo aspektus.


Galbūt jie nori palaipsniui sunaikinti žmoniją arba tiesiogiai ją kontroliuoti, čiulpdami jiems reikalingus išteklius iš planetos. Yra daug pavyzdžių, kur laidos vedėjai pastebėti išskirtinėmis akimis. Apie tai rašėme anksčiau.

Daugelis interneto vartotojų, kurie stebėjo toliau pateiktą vaizdo įrašą, mano, kad Alli McCartney yra kaip tik toks ateivis, imituojantis žmogų. Kitaip, tariant, laidos metu, reptilijos maskuotė „užlūžo“ ir akys reptilijos akys pasirodė tikrąja forma.

Skeptikai mano, tai yra tik vaizdo kameros arba vaizdo atkūrimo defektas. O ką jūs manote? Kas tai galėtų būti ir kokia priežastis?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau