Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 26

Laidos vedėjas mirktelėjo "neaiškiomis" akimis

Ispanijos gyventojas, norėjęs likti nežinomas, žiūrėjo vietines naujienas ir pastebėjo kažką keisto tiesioginiame eteryje. Korespondentas Alejandro Riego, vedęs tuo metu laidą šalia Karališkųjų rūmų Madride, keistai mirktelėjo.

Pastabus žiūrovas vėliau rado šio reportažo vaizdo įrašą ir peržiūrėjo dar kartą, po kadrą. Žurnalisto akys iš tikrųjų akimirką įgijo tam tikrą grėsmingą ir akivaizdžiai nežmonišką išvaizdą (paranormal.lt).

Reptilija, ateiviai, aliens, Reptilian, svetimi, Live TV

Žiūrėdami žemiau pateiktą vaizdo įrašą, galite patys pažiūrėti. Kai pastabus ispanas paskelbė šį vaizdo įraše internete, daugelis žiniasklaidos žinovų mano, kad Alejandro Riego tikrai nėra vienas iš mūsų, o reptilija, robotas ar net demonas iš kito pasaulio.

Skeptikai sako, kad tai tiesiog operatoriaus vaizdo kameros kaltė. Kaip bebūtų, keistas vaizdo įrašas jau pasklido po visą pasaulį.

Be to tai ne pirmas kartas, kai tokie kamerų "sutrikimai" atsitinka, pavyzdžiui, mėnesio pradžioje, kažką panašaus pastebėjo žiūrovai žiūrėdami internetinę televiziją „AllatRa-TV“, kai jos vedėja Tatjana paslaptingai mirktelėjo - visai, kaip ateivis-reptilija.

Video: Ukrainian Female Co-Host Caught Blinking Her Reptilian Eyes During Interview

Šiuo atveju stebina tai, kad skeptikai nedelsdami teigia, ką nė vienas iš daugelio televizijos žiūrovų, o tada ir interneto vartotojai, net ir Ispanijos gyventojas (kuris norėjo likti anonimiškas), nėra matę iš viso reptilijų, vadinasi, kaip jie mirksi, neturi jokio supratimo. Bet... matę pakankamai fantastinių filmų, girdėję daugybę siaubo istorijų apie ateivius, prisiskaitę fantastinių knygų, žmogus netrukus pradės matyti ateivius ir tarp savo kaimynų.

Tačiau, kaip sako išminčiai, šiam pasaulyje viskas yra įmanoma!

Video: Laidos vedėjas mirktelėjo "neaiškiomis" akimis. Reptilian Eyes Caught on Live TV!


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar