Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 19

NASA sunaikino ateivių miestą Mėnulyje

Pasaulinio sąmokslo tyrėjai sugebėjo atskleisti dar vieną unikalų Amerikos kosmoso agentūros NASA paslaptį. Ekspertai teigė, kad jie tariamai turi vaizdo medžiagos, rodančių, kad žemės palydove, buvo sunaikinta visa nežemiškų būtybių, ateivių gyvenvietė. Dar daugiau, po šio užpuolimo į žemę buvo pristatyta ateivio mumija. Kad galėtų paslėpti savo buvimo pėdsakus, buvo nuspręsta susprogdinti ateivių dislokacijos vietą. (paranormal.lt)

ateiviai, NASA, miestas, Mėnulis, sunaikinimas, mumija, nso, aliens

Yra žinoma, kad Scott Waring tyrinėjo Mėnulio nuotraukas ir aptiko keistą objektą, kuris labai panašus į mumiją.

Apie tokią informaciją prakalbo buvęs JAV astronautas William Rutledge. Deja, jam teko savyje išlaikyti šią paslaptį aštuonis metus. Šis suplanuotas skrydis buvo vykdomas „Apollo 20“ misijoje. Pagrindinis šios misijos tikslas buvo ištirti cigaro formos NSO, kuris buvo aptiktas prieš tai buvusiu astronautų.

Savo ruoštu, moteriškos lyties mumija buvo komos būsenoje ir kažkokiu neįsivaizduojamu būdu turėjo telepatinį ryšį su astronautų laivu.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar